Косівський район, Івано-Франківська область

Сторінка на стадії наповнення

План стратегічного планування розвитку Космацької ОТГ

Дата створення: 19:27 01.08.2017

Космацька обє’днана територіальна громада розпочинає процес стратегічного планування розвитку громади.

Пластикові вінки і квіти - ЧИ ГОТОВІ ВИ СТАТИ ВБИВЦЕЮ?

Дата створення: 20:56 08.04.2017

З настанням Великодніх свят  ми приходимо на наші цвинтарі, щоб помолитися за наших померлих, прибираємо гроби, традиційно більшість з нас закуповують багато пластикових квітів, щоб занести на могили померлих родичів та близьких, аби вони були гарні і красиві.     Мало хто з нас задумується над тим наскільки шкоду приносимо ми приносячи сміття покійним.      Як наголошує церква: "Пластикові вінки і квіти не несуть ніякої богословської символіки, це традиція, яка поширилася в радянські часи. Вони виглядають неестетично та ще й завдають великої шкоди довкіллю. Більшість пластикових квітів не потрапляє на сміттєві полігони, їх спалюють і при цьому  виділяються численні токсичні речовини, зокрема діоксин, який має безпосередній вплив на виникнення злоякісних пухлин. Зрештою, на кладовищі та «кричуща» пластикова квітка аж ніяк не відповідає атмосфері. Найперше варто розуміти, що найбільше, чого душі наших померлих рідних, близьких, друзів потребують від нас – це молитва.     Наголошуємо, що при закопуванні пластикових вінків, термін їх розкладу становить 100 років".

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОСМАЦЬКОЇ ОТГ

Дата створення: 18:16 06.04.2017

З 10 квітня інспекцією з благоустрою Космацької сільської ради ОТГ спільно із працівниками поліції будуть проводитися рейди по перевірці екологічного та санітарного стану руслів річок та потічків, що знаходяться на тереторії Космацької ОТГ (Брустурів, Космач, Прокурава), а також прилеглих до них господарств громадян.     Тому виконком Космацької сільської ради ОТГ та депутатський корпус просить всіх жителів громади привести у порядок належну їм територію, а також русла річок і потічків що межують з їхніми господарствами, щоб уникнути накладання штрафних санкцій.     На осіб у яких будуть виявлені порушення санітарних норм і правил благоустрою Космацької ОТГ може бути накладено адміністративне стягнення у розмірі 1360 грн.

ВЛАШТУЙМО ВЕЛИКДЕНЬ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ.

Дата створення: 11:19 03.04.2017

В Космацькій сільській раді проводиться збір продуктів та коштів для відправлення захисникам України на фронт. Найбільша потреба у таких продуктах:

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КОСМАЦЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ.

Дата створення: 19:55 07.03.2017

ГРАФІК  ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ КОСІВСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В КОСМАЦЬКІЙ ОБ’ЄДНАНІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ НА 2017 РІК.