с.Космач

Королівство дитячих мрій

01.06.2021р. Публічною бібліотекою с.Космач до Міжнародного дня захисту дітей проведено інформ-мікс "Королівство дитячих мрій "

11:57:23 02.06.2021

Виставка робіт майстрів сіл ТГ

22.06.2021р. Працівники публічної бібліотеки с.Космач Г.Сіреджук, М.Поляк, Г.Рибчук та бібліотек-філій с.Брустори О.Павлюк, с.Прокурава Г.Варцаб'юк представили виставку робіт майстрів сіл ТГ, яку відвідали журналісти різних видань України організовані Еко Карпати Гріня Григорієм Томюком і президентом Одеського прес-клубу Олександром Федоровим.

10:41:27 26.05.2021

Екскурс літературною творчістю Василя Стефаника

14.06.2021р.   В публічній бібліотеці с.Космач проведено екскурс літературною творчістю Василя Стефаника, до 150-річниці від дня народження, неповторного майстра соціально-психологічної новели, одного з яскравих талантів світової літератури.

11:42:58 16.05.2021

Викладка ілюстрованих видань "Цілую ніжно материнські руки"

09.06.2021р.З нагоди Дня матері в публічній бібліотеці с.Космач представлено користувачам розгорнуту книжкову викладку ілюстрованих видань "Цілую ніжно материнські руки", яка широко висвітлює образ жінки в літературі, історії,побуті та мистецтві.

14:01:52 13.05.2021

Засідання літературного об'єднання "Едельвейс"

06.05.2021р. в Космацькій світлиці зібрались поети та поціновувачі поетичного слова на засідання літературного об'єднання "Едельвейс". Було презентовано літературно-мистецький альманах " Джерельні дзвони-24" в який ввійшла поезія космачан Л.Болтиша, Г.Данилів, К.Линдюка, В.Петрованчука, Г.Подоляк і П.Янкощук. Присутні автори читали свої вірші.

15:52:44 08.05.2021

До 35-ї річниці Чорнобильської аварії

Працівники публічної бібліотеки с.Космач годиною пам'яті "Біль моєї землі" (до 35-ї річниці Чорнобильської аварії) присутнім представили викладку літератури та фото-матеріалів про участь космачан в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. А також переглянули документальний фільм "Дзвони Чорнобиля" і хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя ліквідуючи наслідки техногенної катастрофи.

15:48:18 25.04.2021

Година пам'яті спортсменки Галини Боб'як

Працівники публічної бібліотеки с.Космач вшанували пам'ять Галини Боб'як, чемпіонки зі спортивної ходьби, яка прославила наше село на українській і світовій арені спорту. Цікаві факти з життя Галини розповіли присутнім мама Ганна, дочка Ольга, брат Василь, однокласники і друзі.

12:39:54 25.04.2021