21 сесія

Космацька  сільська  рада

Косівського  району Івано-Франківськоїобласті

ХХІ сесія  VIIІ скликання

18 лютого  2022 року      10   год.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення «Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2022 рік»                                      Линдюк Л.В.

1. Про зміни до програми:

- соціально-економічного розвитку в Космацькій  сільській раді на  2022-2024 роки.

3. Про  затвердження переліку об’єктів комунальної власності першого типу та другого типу.

Костюк Л.Є.

1. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів  за рахунок коштів місцевого бюджету.
  2. Про передачу приміщення  та лічильник Амбулаторії Монопрактики Сімейної Медицини в с.Прокурава до КНП Космацька АЗПСМ

Мохначук Д.В.

6. Про закріплення території обслуговування за закладами освіти на 2022-2023 навчальні роки

7. Про  реорганізацію закладів освіти територіальної громади.

8.  Питання підготовки документів відносно відчуження одного із приміщень Космач-Рушірської філії Космацького ліцею.

Палійчук М.П.

9. Про звільнення, та призначення  керуючого справами (секретар) виконавчого комітету  сільської ради.

Мохначук Д.В.

10.   Різне. Розгляд заяв громадян. Мельничук Н.В., Палійчук Д.М.