На Прикарпатті – 43 офіцери запасу призвуть на військову службу. (відео)

Військовий комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмошук роповів про призов у 2017 році на військову службу офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри у вищих навчальних закладах області.

Він наголосив, що у 2017 році призов буде відбуватись на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок. Строк служби для офіцерського складу буде 18 місяців. Призиватись можуть офіцери запасу до 43 років, інформують "Вікна" з посиланням на "Курс".

Призов офіцерів здійснюється після обов'язкового проходження медогляду та визнання придатними. Відстрочка офіцерів здійснюється за рішенням атестаційної комісії обласного військкомату на підставах: за сімейними обставинами, за станом здоров'я, на здобуття освіти, для продовження професійної діяльності. У разі неявки офіцерів запасу без поважних причин за викликом вони несуть відповідальність у встановленому законом порядку.

Цього року в Україні призвуть на службу 1000 офіцерів запасу, на Прикарпатті – 43. Володимир Ярмошук наголосив, що в області є значно більше офіцерів запасу, серед яких є різні спеціалісти. Але у війську потрібні не всі, тому призвуть лише 43. Вже дали згоду 35 офіцерів запасу. Серед них жінок нема.

Офіцерам запасу буде виплачуватися від 9 тисяч гривень заробітної плати, а також за ними зберігатиметься робоче місце. Військові на службі будуть забезпечені повноцінним соцпакетом. Компенсуватимуть їм і вартість найманого житла.

Для перегляду відео натисніть на зображення.