Космацька громада
Івано-Франківська область, Косівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Друге засідання

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022 року                                                                      с. Космач

№ 12-2/2022

 

Про викладення в новій редакції

рішення «Про бюджет Космацької сільської

територіальної громади на 2022 рік»

 

(095080000000)

  код бюджету

 

         Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування”, Законом України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, рішенням «Про обласний бюджет на 2022 рік»,  виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Викласти в новій редакції зі змінами рішення Космацької сільської ради «Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2022 рік» з додатками від 21.12.2021  №754- XVIII /2021,  а саме:

В преамбулі:

-Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування”, Законом України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, рішенням «Про обласний бюджет на 2022 рік»,

В розпорядчій частині:

-п.4. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету Космацької сільської ради на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 1588978 гривень згідно з додатком 7 до рішення.

-п. 8. Затвердити, відповідно до ст. 55 Бюджетного кодексу України, перелік захищених видатків загального фонду бюджету Космацької сільської ради на 2022 рік за їх економічною структурою:

• оплата праці працівників бюджетних установ;

• нарахування на оплату праці;

• придбання медикаментів та перев’язувальні матеріали;

• забезпечення продуктами харчування;

• оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

• обслуговування державного (місцевого) боргу;

• поточні трансферти населенню;

• поточні трансферти місцевим бюджетам;

• заходи, пов’язані з обороноздатністю держави, що здійснюються за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету;

2. Фінансовому відділу Космацької сільської ради подати проєкт рішення «Про викладення в новій редакції рішення «Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2022 рік» на затвердження сесії Космацької сільської ради.

 3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Ісайчук В.О.)

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                      Додаток до рішення

                                                                                                                      №12-2/2022

                                                                                                                      16.02.2022

                     

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 

Про бюджет Космацької сільської

територіальної громади на 2022 рік

 

(095080000000)

  код бюджету

 

         Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування”, Законом України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”, рішенням «Про обласний бюджет на 2022 рік», виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Визначити на 2022рік:

Доходи  бюджету Космацької сільської ради у сумі  76054160 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету – 75341800 гривень та доходи спеціального фонду бюджету 712360 гривень, згідно з додатком 1 до  цього рішення;

       Видатки бюджету Космацької сільської ради у сумі 76054160 гривень, в тому числі видатки загального фонду бюджету 74199396 гривень, видатки спеціального фонду бюджету 1854764 гривень;

           Профіцит загального фонду бюджету Космацької сільської ради в сумі 1142404 гривень, напрямком використання якого  визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду),  згідно з додатком 2 до цього рішення.

      Дефіцит спеціального фонду бюджету Космацької сільської ради у сумі 1142404 гривень, джерелом покриття якого визначити кошти, одержані із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду ), згідно з додатком 2 до цього рішення

 оборотний залишок бюджетних коштів бюджету Космацької сільської ради  у сумі 7420 гривень, що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду бюджету громади, визначених цим пунктом;

резервний фонд бюджету Космацької сільської ради на 2022 рік в сумі 75 000 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду бюджету, визначеним цим пунктом. Рішення про виділення коштів з цього фонду, відповідно до статті 24 Бюджетного кодексу України, приймаються виконкомом сільської ради, у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету Космацької сільської ради на 2022 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами  у сумі 76054160 гривень, в тому числі видатки загального фонду бюджету 74199396 гривень, видатки спеціального фонду бюджету 1854764 гривень згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2022 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

3/1. Затвердити на 2022 рік обсяги капітальних вкладень у розрізі інвестиційних проектів згідно з додатком 6 до цього рішення.

4. Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету Космацької сільської ради на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 1588978 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

5. Установити, що джерелами формування загального фонду бюджету Космацької сільської ради на 2022 рік є :

1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 103-2,103-4,103-6 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України 2022 рік".

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 4 частини 1- статті  15 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету Космацької сільської ради на 2022 рік

1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 69-1 Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України 2022 рік»

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом  2 частини 2 - статті  15 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що у 2022 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними пунктами частини 1 статті 69-1 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

8. Затвердити, відповідно до ст. 55 Бюджетного кодексу України, перелік захищених видатків загального фонду бюджету Космацької сільської ради на 2022 рік за їх економічною структурою:

 • оплата праці працівників бюджетних установ;
 • нарахування на оплату праці;
 • придбання медикаментів та перев’язувальні матеріали;
 • забезпечення продуктами харчування;
 • оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
 • обслуговування державного (місцевого) боргу;
 • поточні трансферти населенню;
 • поточні трансферти місцевим бюджетам;
 • заходи, пов’язані з обороноздатністю держави, що здійснюються за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету;

9. Згідно з пунктом 8 статті 16 Бюджетного кодексу України надати дозвіл відділу фінансів Космацької сільської ради  в межах поточного бюджетного періоду за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету на депозити відповідно до порядку, визначеного Кабінетом Міністрів України, з подальшим їх поверненням до кінця бюджетного періоду.

10. Відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України, надати право фінансовому відділу Космацької сільської ради, отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету Космацької сільської ради, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Керуючись статтями 20, 28, 51, 77 Бюджетного кодексу України, зобов’язати головних розпорядників коштів бюджету Космацької сільської ради:

    1. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах:

-  на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;

- на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами.

     2. Затвердити обґрунтовані ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної  установи, виходячи із обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

      3. Забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах установлених лімітів.

    4. Здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень та оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі.

    5. Утримувати чисельність працівників та здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише у межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.

6. Здійснити, у разі виникнення заборгованості із заробітної плати, інших соціальних виплат і оплати енергоносіїв та комунальних послуг комплекс заходів щодо погашення заборгованості із зазначених виплат, забезпечивши використання не менш, як 90 відсотків наявних коштів

7. На виконання вимог наказу Міністерства фінансів України від 16.08.2014 року № 836 «Про деякі питання затвердження програмно – цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.09.2014 року  за № 1103/25880 (зі змінами), забезпечити розробку проектів паспортів бюджетних програм і надати їх на погодження до фінансового відділу Космацької сільської ради протягом 30 днів після набрання чинності цим рішенням.

Проекти  паспортів  бюджетних програм подаються головними розпорядниками коштів бюджету Космацької сільської ради на затвердження до фінансового відділу разом із проектами наказів про їх затвердження на паперових та електронних носіях.

8. Забезпечити доступність інформації про бюджет Космацької сільської  ради відповідно до законодавства, а саме:

- Головним розпорядникам бюджетних коштів здійснити публічне представлення інформації про  виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідній сфері діяльності, формування та реалізацію якої забезпечує головний розпорядник бюджетних коштів, у межах бюджетних програм за звітний бюджетний період, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

- Оприлюднення паспортів бюджетних програм головними розпорядниками коштів проводити у триденний строк з дня затвердження таких документів.

9. Установити, що у 2022 році розпорядники коштів бюджету Космацької сільської ради мають право брати бюджетні зобов’язання за спеціальним фондом виключно у межах відповідних фактичних надходжень до спеціального фонду бюджету.

12. Надати право фінансовому відділу Космацької сільської ради за погодженням постійної бюджетної комісії сільської ради з питань планування ,фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з подальшим затвердженням на сесії сільської ради:

- здійснювати перерозподіл бюджетних призначень між головними розпорядниками коштів бюджету Космацької сільської ради та бюджетними програмами за рішенням сільської ради згідно з вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 року № 18 «Про затвердження Порядку передачі бюджетних призначень, перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету » (зі змінами);

- у випадку внесення змін  до наказів Міністерства фінансів України від 14.01.2011 року № 11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами) та від 20.09.2017 року № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» (зі змінами),  в частині назв  кодів відомчої та функціональної класифікації, вносити відповідні зміни до розпису   бюджету на 2022 рік за джерелами доходів і напрямами видатків головних розпорядників коштів бюджету Космацької сільської ради за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів;

- у межах загального обсягу бюджетних призначень за загальним та спеціальним фондами бюджету Космацької сільської ради за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів, здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі відомчої, типової програмної  та функціональної і економічної класифікації бюджету;

- у межах загального обсягу бюджетних призначень по субвенціях з державного та обласного бюджетів за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів, здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету Космацької сільської ради та кошторисі, в розрізі відомчої, типової програмної  та функціональної і економічної класифікації бюджету;

- у міжсесійний період здійснювати внесення змін до доходів та видатків бюджету Космацької сільської ради за рахунок міжбюджетних трансфертів з державного та інших бюджетів, розподіл і перерозподіл базових дотацій та субвенцій між головними розпорядниками бюджетних коштів та внесення змін за відомчою та типовою програмною класифікацією видатків загального та спеціального фондів бюджету, за погодженням голови постійної бюджетної комісії сільської ради з питань планування ,фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, з подальшим затвердженням на сесії сільської ради.

13. Встановити, що розподіл вільного залишку коштів загального фонду та залишку коштів спеціального фонду, які склалися станом на 01.01.2022 року у міжсесійний період здійснюється за погодженням з постійною бюджетною комісією сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Ісайчук В.О) з подальшим затвердженням на сесії сільської ради.

14. Установити, що у випадках, коли виконавчий комітет сільської ради, відділи сільської ради, депутати сільської ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з бюджету Космацької сільської ради, вони повинні одночасно подавати пропозиції, щодо скорочення витрат бюджету та/або джерел додаткових надходжень бюджету для досягнення збалансованості бюджету.

15. Додатки 1 – 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Рішення набуває чинності з 1 січня 2022 року і діє до 31 грудня 2022 року.

17. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України рішення підлягає публікації у місцевих засобах масової інформації та оприлюдненню на офіційному веб - порталі Космацької сільської ради в мережі Інтернет у десятиденний строк з дня його прийняття.

18. Організацію виконання цього рішення покласти на сільського голову.

19. Контроль за виконанням рішення доручити постійній бюджетній комісії сільської ради з питань фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку (Ісайчук В.О.)

 

                           

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2022 році

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09508000000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(код бюджету)

 

 

 

 

 

 

 

 

(грн.)

Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету

Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету

Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету

Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету

Найменування місцевої/ регіональної програми

Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму

Усього

Загальний фонд

Спеціальний фонд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

усього

у тому числі бюджет розвитку

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

0100000

 

 

Космацька сільська рада Косівського району Івано-Франківської області

 

 

1 588 978,00

1 588 978,00

-

-

0110000

 

 

Космацька сільська рада Косівського району Івано-Франківської області

 

 

1 588 978,00

1 588 978,00

-

-

0110180

0180

0133

Інша діяльність у сфері державного управління

Програма розвитку місцевого самоврядування

Рішення сесії Космацької сільської ради від 10.09.2021 №471 -ХІІІ/2021

60 000,00

60 000,00

-

-

0110180

0180

0133

Інша діяльність у сфері державного управління

Програма інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам  терористичного характеруу та організованій злочинності і корупції на території Космацької сільської ради2022-2024 роки

Рішення сесії Космацької сільської ради від 10.09.2021 №477 -ХІІІ/2021

20 000,00

20 000,00

-

-

0110180

0180

0133

Інша діяльність у сфері державного управління

Комплексна програма профілактики злочинності та зміцнення правопорядку на території Космацької ТГ на 2021-2025 роки

Рішення сесії Космацької сільської ради від 23.12.2020 №70 -ІІІ/2020

20 000,00

20 000,00

-

-

0113242

3242

1090

Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення

Програма соціального захисту різних верств населення Космацької сільської ради на 2022-2024 роки.

Рішення сесії Космацької сільської ради від 21.12.2021 №767/1 -ХVІІІ/2021

108 618,00

108 618,00

-

-

0113242

3242

1090

Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення

Програма підтримки учасників АТО  та ООС на Сході України і членів їх сімей  мешканців Космацької сільсьої ради на 2022-2024 роки

Рішення сесії Космацької сільської ради від 21.12.2021 №766 -ХVІІІ/2021

39 000,00

39 000,00

-

-

0114082

4082

0829

Інші заходи в галузі культури і мистецтва

Програма розвитку культури та охорони культурної спадщини на території Космацької сільської ради на 2021-2024 роки

Рішення сесії Космацької сільської ради від 26.10.2021 №614 -ХV/2021

50 000,00

50 000,00

-

-

0116030

6030

0620

Організація благоустрою населених пунктів

Програма фінансової підтримки підприємства комунальної власності КП "КАРПРАТИ-КПБ" на 2022-2024 роки.

Рішення сесії Космацької сільської ради від 10.09.2021 №480 -ХІІІ/2021

471 360,00

471 360,00

-

-

0117130

7130

0421

Здійснення заходів із землеустрою

Програма розвитку земельних відносин в Космацькій територіальній громаді на 2022-2025 роки

Рішення сесії Космацької сільської ради від 21.12.2021 №761 -ХVІІІ/2021

311 000,00

311 000,00

-

-

0117442

7442

0456

Утримання та розвиток інших об`єктів транспортної інфраструктури

Програма розвитку дорожньої інфраструктури, ремонту та утримання автомобільних доріг загального когристування місцевого значення і доріг комінальної власності у населених пунктах Космацької сільської ради на 2022-2024 роки

Рішення сесії Космацької сільської ради від 21.12.2021 №765 -ХVІІІ/2021

449 000,00

449 000,00

-

-

0117622

7622

0470

Реалізація програм і заходів в галузі туризму та курортів

Розвиток туризму Космацької сільської ради на 2022-2024 роки

Рішення сесії Космацької сільської ради від 21.12.2021 №763 -ХVІІІ/2021

60 000,00

60 000,00

-

-

X

X

X

УСЬОГО

X

X

1 588 978,00

1 588 978,00

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ До рішення про місцевий бюджет № 754- XVIII /2021 від 21.12.2021 р. }

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2022 року                                                                      с. Космач

№ 13-2/2022

Про внесення змін до рішення

«Про бюджет Космацької сільської

територіальної громади на 2022рік»

           Керуючись ст.78, пункту 3 частини першої статті 89 (крім підпункту "г") Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування», рішенням сесії сільської ради від 21.12.2021  №754- XVIII /2021 «Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2022 рік», рішення обласної ради від 24.12.2021. № 355-11/2021, виконавчий комітет Космацької сільської ради

ВИРІШИВ:

      1. Здійснити розподіл вільного залишку  коштів загального фонду який склався станом на 01.01.2022 року у сумі 493120,0 грн., і направити на:

- КПКВКМБ 0113180 «Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг» КЕКВ 2730  збільшити на 64759,0 грн. на оплату житлово-комунальних послуг інвалідам зору, реабілітованим, учасникам бойових дій ОУН-УПА.

-КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» у сумі 401173,0грн.,а саме: Косівській міській раді для оплати праці працівникам ДЮСШ у сумі 302873,0грн., Косівській школі мистецтв на відшкодування витрат навчання 2 учнів у сумі 16300,0, Косівському районному бюджету для утримання трудового архіву у сумі 37000,0грн., бюджету Яблунівської селищної ради ТГ на співфінансування утримання комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» у сумі 25000,0грн. та на співфінансування поточного ремонту нежитлових приміщень(спальний корпус) у сумі 20000,0грн..

- КПКВКМБ 0110150 «Організаційне та інформаційно-аналітичне управління та матеріально- технічне забезпечення сільської ради» КЕКВ 2800 у сумі 13188,0грн. для оплати членських внесків.

- КПКВКМБ 0117693 «Інші заходи, пов’язані з економічною діяльністю КЕКВ 2240 у сумі 14000,0грн. на виготовлення технічного паспорту будівлі Космацького ліцею імені Омеляна Ковча Космацької сільської ради.

2. Внести зміни до річного розпису бюджетних коштів за рахунок уточнення вільного залишку (Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету) по загальному фонду на 01 січня 2022року на суму 162819,19 грн.

- КПКВКМБ 0112113«Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами» у сумі 162819,19грн. на оплату енергоносіїв.

3.Врахувати в доходах спеціального фонду бюджету Космацької сільської територіальної громади згідно рішення обласної ради від 24.12.2021. № 355-11/2021:

- субвенцію з обласного бюджету за КБКД 41053600 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення природоохоронних заходів в сумі 1050000,0 гривень та спрямувати по КПК 0118311 «Охорона та раціональне використання природних ресурсів» по  КЕКВ 3122 у сумі 850000,0грн, а саме:

-  на Нове будівництво берегозакріплювальних споруд на р. Пістинька, уч. Діл (біля господарства Кокуцяк М. Д.) в с. Космач Косівського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення оцінки впливу на довкілля)у сумі 350000,0грн.

- на нове будівництво протизсувних споруд біля господарства Вардзарук Марії Василівни по вул. Завоєли в селі Космач Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) у сумі 500000,0грн.,

по  КЕКВ 3110 у сумі 200000,0грн. на придбання обладнання (контейнерів) для збору побутових відходів на території Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області.

4.Здійснити розподіл вільного залишку  коштів освітньої субвенції загального фонду,  який склався станом на 01.01.2022 року, в сумі 395185,79грн. і направити на:

  - КПКВКМБ 0611061 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 у сумі 15 000 грн. для придбання пневматичних гвинтівок, необхідних для використання на заняттях гуртків «Юний стрілець» та «Влучний стрілець», КЕКВ 3132 у сумі 380185,79грн. на:

•Капітальний ремонт сходів з влаштування пандуса у приміщенні Брустурського ліцею Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області у сумі  49 878,0 грн;

•Капітальний ремонт фасаду спортзалу Брустурського ліцею  Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області у сумі 249 956,32 грн.;

• Капітальний ремонт приміщень Космач-Ставницької гімназії Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області у сумі 49 953,31 грн;

• Капітальний ремонт туалетних приміщень Космач-Рушірської гімназії філії Космацького ліцею імені Омеляна Ковча Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області 30 398,16 грн при цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду.

5. Відділу фінансів внести відповідні уточнення  у бюджетні призначення з врахуванням пропозицій щодо розподілу їх за економічною ознакою.

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району   Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022 року                                                                     с. Космач

№ 14-2/2022

 Про   заходи щодо наповнення  місцевого

 бюджету, ефективного та раціонального

використання бюджетних коштів і

посилення фінансово-бюджетної  дисципліни

на 2022 рік.

       Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами), з метою забезпечення відповідності повноважень щодо здійснення витрат бюджету, обсягу надходжень до бюджету на відповідний період, проведення своєчасної та у повному обсязі оплати праці працівникам бюджетних установ і розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, виконавчий комітет Космацької сільської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити заходи щодо наповнення  Космацького сільського бюджету, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної  дисципліни на 2022 рік що додаються.

2.Структурним підрозділам Космацької сільської ради, установам та організаціям, які фінансуються з місцевого бюджету забезпечити безумовне виконання заходів, передбачених цим рішенням.

5.Фінансовому відділу (Л.Линдюк)  забезпечити подання зведеної інформації про стан виконання  заходів.

6. Контроль за  виконанням рішення покласти на заступника сільського голови Варцаб,юк Ганну Семенівну.

 

Сільський голова                                                              Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківськоїобласті

виконавчий  комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

 від 16 лютого 2022 р.                                                                 с. Космач

 № 15-2/2022

 

 Про стан державної реєстрації актів

цивільного стану громадян у виконкомі

Космацької сільської ради

 

     Керуючись Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Постановою КМУ від 22 серпня 2007 року №1064 «Про затвердження порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян»  заслухавши інформацію секретаря Космацької сільської ради Чорнищук О.І. про стан державної реєстрації актів цивільного стану громадян у виконкомі Космацької сільської ради, виконавчий комітет Космацької сільської ради

ВИРІШИВ:

 

      1.    Інформацію секретаря сільської ради про стан державної реєстрації актів цивільного стану громадян у виконкомі Космацької сільської ради взяти до відома (додається )

       2.   Уповноваженій посадовій особі  органу місцевого самоврядування Чорнищук О.І., яка проводить державну реєстрацію актів цивільного стану у виконавчому комітеті сільської ради в подальшому забезпечувати державну реєстрацію актів цивільного стану відповідно до Сімейного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, Правил ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану у сільській раді.

       3. Для ефективної, безперебійної роботи в питанні державної реєстрації актів цивільного стану, дотримання належного зберігання бланків свідоцтв,- забезпечити робоче місце секретаря сільської ради більш швидким інтернетом та сейфом.

       4.   Контроль за виконанням  рішення покласти на сільського голову Мохначука Д.В.

 

 

 

Сільський голова                                                        Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету

Космацької сільської ради

№15-2/2022 від 16.02.2022року

 

Інформація

про виконання делегованих повноважень у сфері

державної реєстрації актів цивільного стану

у виконкомі Космацької сільської ради

          Одним із делегованих повноважень органів виконавчої влади, наданих органам місцевого самоврядування є вчинення державної реєстрації актів цивільного стану.

          Особа місцевого самоврядування, яка виконує обв’язки державної реєстрації актів цивільного стану є секретар Космацької сільської ради, яка може здійснювати та здійснює державну реєстрацію народжень, смертей, шлюбів.

  За 2021 рік складено актові записи:

А) реєстрації народження - 84 , з яких:

- по с. Брустури-6 ;

- по с.Космач-69 ;

- по с.Прокурава-9 ,

що на 18 народжень менше проти 2020 року

Б) реєстрації смертей - 103 , з яких:

- по с. Брустури-17 ;

- по с.Космач-74 ;

- по с.Прокурава-11,

 та 1 смерть, де громадянка була зареєстрована за межами с. Космач,

що на 14 смертей більше проти 2020 року.

Реєстрації смертності перевищує реєстрацію народження на 19 актових записів.

В) реєстрації шлюбів- 25 , з яких:

- по с. Брустури-5 , с.Космач-16 , с.Прокурава-4,

  що на 14 актових записів  більше проти 2020 року.  

    Відповідно до Сімейного кодексу України державна реєстрація актів цивільного стану проводиться на протязі трьох днів, реєстрація народження дитини проводиться на протязі місяця, реєстрація шлюбу проводиться на протязі місяця після подачі заяви. У виконкомі Космацької сільської ради  державна реєстрація проводиться у присутності заявників, однак не завжди вчасно.

      За 2021 рік складено 5 адміністративних протоколів про порушення терміну державної реєстрації народження дітей, що на 3 більше проти 2020 року. Пережавною причиною несвоєчасної реєстрації заявниками пояснюється як незнання граничного терміну  реєстрації.

    Протягом звітного періоду належним чином складалися та своєчасно надавалися до Косівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно - Західного міжрегіонального  управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ)  звіти про державну реєстрацію актів цивільного стану.

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                                    О. Чорнищук

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                            

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

РІШЕННЯ

 

від 16 січня 2022 року                                                                             с. Космач

16-2/2022

 

Про роботу із зверненнями громадян,

що надійшли до виконконавчого

комітету Космацької сільської ради

ради у 2021 році

 

        Керуючись підпунктом 1, пункту б, частини 1 статті 38, частини 1 статті 52 Закону України» Про місцеве самоврядування», заслухавши та обговоривши звіт керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Космацької сільської ради про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до виконкому Космацької сільської ради територіальної громади у 2021 році, проаналізувавши стан справ щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» відмічено, що протягом 2021 року у виконкомі сільської ради здійснювалися заходи направлені на реалізацію громадянами конституційного права на звернення, виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

ВИРІШИВ :

 

 1. Затвердити звіт керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Космацької сільської ради про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до виконкому сільської ради у 2021 році
 2. начальнику відділу ЦНАП Івасюк Ользі Іванівні

старостам с. Брустури Александруку В.І., с. Прокурава Дудюку В.В.:

  1. Продовжити контроль за виконанням статті 20 Закону України «Про звернення громадян»

  Забезпечити проведення прийомів громадян посадовими особами згідно

   затверджених графіків;

  1. Особливу увагу приділяти зверненням учасників АТО та бойових дій, учасників війни, інвалідів, особам, які постраждали на Чорнобильській АЕС, багатодітним сім’ям та іншим громадянам, які потребують соціального захисту і підтримки;
  2. Забезпечити всебічний розгляд звернень громадян, порушених у них питань й оперативне їх вирішення, надання в установлені законом терміни відповіді заявникам за результатами їх розгляду;
  3. Звернути увагу на об’єктивний і своєчасний розгляд заяв, скарг та звернень громадян, вдосконалюючи систему організації контролю та реагування на них.
 1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Космацької сільської ради Варцаб'юк Г.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                              Дмитро  МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022р.                                                                      с. Космач

№ 17-2/2022

 

Про комісію з питань евакуації

Космацької сільської ради

та її посадовий склад

 

Відповідно до ст. 33 Кодексу цивільного захисту України, статей 33, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 року № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій» (зі змінами), виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

                                                 ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити Положення про комісію з питань евакуації  Комацької  сільської  ради, що додається.

2. Затвердити Посадовий склад комісії з питань евакуації  Космацької  сільської ради, що додається.

3.  Про  покладання  повноваження  та обов’язків   щодо  евакуаційної комісії  на  комісію  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки  і  надзвичайних  ситуацій.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів сільської  ради Варцаб’юк Г.С.

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету

Космацької сільської  ради

від 16.02.2022 року

№ 17-2/2022

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань евакуації

Космацької  сільської ради

 

1. Комісія з питань евакуації (далі - евакокомісія) є тимчасовим робочим органом виконавчого комітету сільської  ради, який відповідає за планування евакуації на місцевому рівні, підготовку населення до здійснення заходів з евакуації, підготовку органів з евакуації до виконання завдань за призначенням, здійснення контролю за підготовкою проведення евакуації, приймання і розміщення евакуйованого населення, матеріальних і культурних цінностей.

 Евакокомісія створюється рішенням виконавчого комітету селищної  ради і підпорядковується сільському голові та голові евакокомісії.

Головою комісії є заступник сільського  голови  з питань діяльності виконавчих органів ради. Посадовий склад евакокомісії призначається виконавчим комітетом сільської  ради. Персональний склад евакокомісії призначається головою комісії.

2. Евакокомісії підпорядковуються всі евакооргани, які створюються на території сільської  ради для організації і проведення евакуації населення.

3. Евакокомісія у своїй роботі керується Кодексом цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 р. № 841 «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій» (зі змінами), нормативними актами центрального органу виконавчої влади у сфері цивільного захисту, розпорядженнями обласної державної адміністрації, рішеннями, розпорядженнями сільського голови, сільської ради та її виконавчого комітету і цим Положенням.

 4. Евакокомісія в міру необхідності проводить засідання з питань планування, підготовки, організації проведення та всебічного забезпечення евакуації населення, приймає відповідні рішення. Рішення евакокомісії приймаються колегіально більш як двома третинами складу евакокомісії. Член евакокомісії, який не підтримує пропозиції та рекомендації, прийняті евакокомісією, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні. Рішення евакокомісії оформляються протоколом, який підписується головою та секретарем евакокомісії.

Рішення евакокомісії, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання виконавчими органами сільської ради, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території ради.

5. Основними завданнями евакокомісії є:

планування, підготовка і проведення евакуації населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій;

планування заходів щодо приймання та розміщення еваконаселення;

підготовка населення до проведення евакуаційних заходів;

підготовка підпорядкованих евакуаційних органів до виконання завдань;

організація оповіщення населення, в тому числі непрацюючого населення, інвалідів з ураженням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, розумовою відсталістю, психічними розладами за місцем проживання про початок евакуації при виникненні надзвичайних ситуацій;

визначення зон можливих надзвичайних ситуацій на території селищної ради;

прогнозування можливих наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій і потреби проведення евакуації населення та вивезення матеріальних цінностей;

визначення та підготовка безпечних районів для розміщення евакуйованого населення;

оцінка обставин, що склалися в результаті загрози виникнення та виникнення надзвичайної ситуації, підготовка пропозицій керівництву селищної ради, керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації для прийняття рішення щодо проведення евакуації населення;

керівництво організацією, проведенням евакуації населення і вивезенням матеріальних та культурних цінностей;

залучення до виконання евакуаційних заходів підприємств, установ і організацій, сил і засобів спеціалізованих служб цивільного захисту, в залежності від потреби, та координація їх дій;

контроль за діяльністю (об’єктових) тимчасових евакоорганів;

контроль за підготовкою та розподілом усіх видів транспортних засобів для забезпечення евакуаційних перевезень;

визначення місць для посадки (висадки) населення, маршрутів руху евакуйованого населення транспортними засобами і пішки;

організація ведення обліку евакуйованого населення;

контроль за розміщенням та організацією життєзабезпечення евакуйованого населення;

взаємодія з іншими органами управління і силами цивільного захисту щодо організації та проведення евакозаходів на території сільської ради;

організація інформаційного забезпечення;

підготовка органів з евакуації до виконання завдань, підготовка населення до здійснення заходів з евакуації;

здійснення інших функцій, необхідних для забезпечення планування та здійснення евакуаційних заходів.

Заходи, які здійснює евакокомісія в режимах функціонування (повсякденного функціонування, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації, надзвичайного стану), передбачаються планами евакуації.

 

6. Евакокомісія має право:

приводити в готовність всі підпорядковані евакуаційні органи, необхідні для здійснення евакуації сили і засоби, спрямовувати їх діяльність;

залучати для проведення евакозаходів , сили і засоби суб’єктів господарювання (підприємств, установ і організацій) незалежно від форми власності;

доводити, в межах своєї компетенції, установам, організаціям, незалежно від форм власності і підпорядкування, завдання по виконанню евакуаційних заходів та здійснювати контроль за їх виконанням;

безкоштовно одержувати від місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, матеріали і документи, необхідні для планування та організації евакозаходів;

відпрацьовувати та надавати керівництву сільської ради пропозиції щодо матеріально-технічного та інших видів забезпечення проведення евакозаходів;

заслуховувати керівників суб’єктів господарювання про хід виконання завдань щодо планування і організації забезпечення евакозаходів на території сільської ради;

у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, в межах повноважень евакокомісії, приймати рішення щодо проведення евакуаційних заходів.

7. Склад евакокомісії:

голова евакокомісії;

заступник голови евакокомісії;

секретар евакокомісії;

Групи забезпечення;

І.група  зв’язку  та  оповіщення , інформаційного забезпечення,обліку

евакуації  населення  та  інформації;

ІІ.група  інженерного  забезпечення, матеріально-технічного  забезпечення, забезпечення  харчування  та  побутового  обслуговування;

ІІІ.група  охорони  публічного  порядку і безпеки  дорожнього  руху та  транспортного забе6зпечення;

VІ.група медичного  забезпечення.

8. Функціональні обов’язки голови евакокомісії.

Голова евакокомісії підпорядковується селищному голові, особисто керує роботою евакокомісії і відповідає за:

планування, організацію та проведення евакуаційних заходів;

підготовку особового складу тимчасових органів з питань евакуації до виконання покладених на них завдань.

Голова комісії затверджує чисельний та персональний склад комісії, розподіляє обов’язки посадових осіб евакокомісії, визначає завдання керівникам груп забезпечення, затверджує їх функціональні обов’язки.

Голова евакокомісії: здійснює керівництво діяльністю евакокомісії, несе персональну відповідальність за виконання покладених на евакокомісію завдань та прийняття нею рішень, визначає ступінь відповідальності посадових осіб евакокомісії;

здійснює підготовку евакокомісії до виконання евакуаційних заходів при виникненні надзвичайних ситуацій;

організовує роботу евакокомісії з розроблення Плану евакуації населення селищної ради в разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій;

контролює створення евакоорганів на об’єктах господарювання селищної ради, достатніх для проведення евакуації та приймання населення при виникненні надзвичайних ситуацій;

організовує надання допомоги еваконаселенню з питань забезпечення його життєдіяльності та соціального захисту;

бере участь у розробці документів евакокомісії, організації навчання її персонального складу;

здійснює керівництво тимчасовими органами з питань евакуації при проведенні евакуації (прийманні) населення;

віддає, у межах своїх повноважень, розпорядження, що є обов’язковими для виконання всіма органами управління та керівниками об'єктів господарювання, незалежно від форм власності.

9. Голова евакокомісії відповідає за своєчасність розроблення плану евакуації населення на випадок можливих надзвичайних ситуацій і коригування його щорічно станом на 1 січня поточного року.

При проведенні евакуації  голова евакокомісії координує діяльність груп, що входять до її складу, а також організовує чергування членів евакокомісії.

Під час відсутності голови евакокомісії  його обов’язки виконує заступник.

10. Секретар евакокомісії підпорядковується голові евакокомісії та його заступнику.

Він відповідає за:

своєчасне доведення до виконавців розпоряджень голови евакокомісії;

збір і узагальнення інформації, що надходить;

облік отриманих евакокомісією та відданих її головою розпоряджень;

оформлення і реєстрацію документів евакокомісії.

11. Основними завданнями кожної групи забезпечення евакуаційних заходів є:

розроблення розділу Плану евакуації населення з питань забезпечення підготовки і проведення евакуації населення за своїми напрямами і щорічне його коригування станом на 1 січня поточного року;

визначення сил і засобів, необхідних для забезпечення евакозаходів за напрямами, та подання заявок на поповнення недостатньої кількості матеріальних засобів;

організація забезпечення евакозаходів і розміщення населення в безпечних районах;

узагальнення даних щодо переліку майна, яке підлягає вивезенню в безпечні райони розміщення;

повне і своєчасне забезпечення груп евакокомісії усіма видами оснащення, обладнання робочих місць членів евакокомісії необхідним майном для успішного виконання ними своїх обов'язків.

12. Організація роботи евакокомісії.

Евакокомісія працює відповідно з річним планом роботи комісії, який затверджується її головою. Контроль за виконанням рішень комісії покладається на секретаря комісії. Нагальні питання до порядку денного засідання можуть бути включені незалежно від планових заходів. Засідання евакокомісії є правомірним за наявності на ньому не менше половини її членів. Присутність членів евакокомісії є обов’язковою. Делегування ними своїх повноважень іншим особам не допускається.

Час на розгортання і підготовку до роботи евакокомісії не повинен перевищувати чотирьох годин з моменту отримання рішення про проведення евакуації.

Евакокомісія сільської  ради контролює діяльність об’єктових евакуаційних комісій під час перевірок, навчань та тренувань.

У разі виникнення потреби в негайному проведенні евакуації населення зі складу евакуаційної комісії створюються оперативні групи, які розпочинають роботу з моменту прийняття рішення про проведення евакуації.

У разі евакуації населення у безпечні райони з інших міст, районів, областей туди направляються представники евакокомісії для організації взаємодії та вирішення питань приймання, розміщення та життєзабезпечення прибуваючого еваконаселення.

Евакокомісія розробляє план евакуації населення.

Евакокомісія розробляє та доводить до виконавців завдання з організації вивезення матеріальних і культурних цінностей із небезпечних зон за наявності часу на проведення такої евакуації.

На період підготовки та проведення евакозаходів евакокомісія забезпечується надійним телефонним та телеграфним зв’язком, спеціалізованою службою зв’язку та оповіщення.

Транспортне забезпечення членів комісії під час роботи в зоні надзвичайної ситуації покладається на органи місцевого самоврядування.

Члени евакокомісії на період проведення евакозаходів, якщо цього вимагають обставини, забезпечуються спеціальним одягом та засобами індивідуального захисту.

Організація побутового забезпечення членів комісії під час роботи в зоні надзвичайної ситуації покладається на органи місцевого самоврядування.

За членами комісії на час виконання завдань зберігається заробітна плата за основним місцем роботи.

Евакокомісія користується штампом і печаткою виконавчого комітету сільської ради.

Фінансування заходів з евакуації здійснюється за рахунок коштів, передбачених відповідно до вимог законодавства для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у визначеному Кабінетом Міністрів України порядку.

 

 

 

Секретар

сільської   ради                                                                О.ЧОРНИЩУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням виконавчого комітету

 Космацької сільської  ради

16.02.2022

№ 17-2/2022

 

Посадовий склад

комісії з питань евакуації Космацької сільської ради

Голова евакуаційної комісії – перший заступник сільського голови

Г.С.Варцаб’юк

Заступник голови комісії – начальник земельного  відділу

Д.М.Палійчук

Групи забезпечення

 

І. Група зв’язку та оповіщення,інформаційного  забезпечення,обліку  евакуації  населення  та  інформації.

 

 

Координуючий  питання  цивільного

 захисту  Космацької сільської  ради

М.М. Максимчук                                                       Керівник групи

Інспектор  ВОС  сільської  ради

Г.В.Капуляк                                                                Член групи

Головний спеціаліст відділу земельних відносин                                                                         

Н.В.Мельничук                                                          Член  групи                               

начальник  відділення  зв’язку  с.Космач

А.Л.Костюк                                                                 Член  групи

 

ІІ. Група транспортного забезпечення,безпеки  дорожнього  руху  та  охорони публічного порядку

 

Начальник  відділу освіти  

М.П.Палійчук                                                           Керівник  групи

 Виконуючий  обов’язки  директора 

 комунального  підприємства

  «КАРПАТИ  КПБ» 

М.М.Варзарук                                                              Член  групи

Поліцейський  офіцер громади (за  згодою)             Член  групи

 

 

 

 

 

 

 

IІІ. Група інженерного  забезпечення, матеріально-технічного  забезпечення, забезпечення  харчування  та  побутового обслуговування

 

Начальник  відділу бухгалтерського обліку

Г.Г. Бербеничук                                                           Керівник групи

Староста   с.Брустури,

В.І.Александрук                                                           Член  групи

Староста   с.Прокурава

В.В.Дудюк                                                                    Член  групи

 Директор  будинку  культури  с.Космач

П.М.Бойчук                                                                   Член групи                            

ІV. Група медичного забезпечення

 

Директор КНП «Космацька  АЗПСМ»  

Ю.П.Костюк                                                                  Керівник групи

Інспектор з  охорони  праці

В.О.Ісайчук                                                                   Член  групи

 

 

 

 Секретар

сільської  ради                                                                  О. ЧОРНИЩУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16.02.2022 року                                                                     с. Космач

18-2/2022

 

Про надання матеріальної

допомоги та її розмір

сім'ям, що опинилися

в складних життєвих обставинах

 

       Відповідно до статей 34, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» рішення Космацької сільської ради від 11.01.2017 року №43-2/2017, «Про програму соціального захисту та підтримки населення, яке проживає у населених пунктах Космацької сільської ради»та з метою соціального захисту жителів Космацької громади, заслухавши інформацію голови «Комісії з питань надання одноразових грошових допомог за рахунок коштів сільського бюджету громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах», виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 1. Призначити одноразові грошові допомоги за рахунок коштів сільського бюджету

      Варзарук Євдокії Тимофіївні 1952р.н., жительці с.Космач, 1000,00 грн на лікування .

     Костюк Ользі Дмитрівні 1981р.н.,жительці с.Космач, 1000,00 грн на лікування.

    (Протокол додається)

2    Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову «Комісії з    питань надання одноразових грошових допомог за рахунок коштів сільського бюджету громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах» Веригу Любов Михайлівну.

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

Космацька  сільська  рада

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

Рішення

від    16 лютого  2022  р.                                                                                          село Космач

 № 19-2/2022

  Про проект  рішення сільської ради

«Про включення потенційних об’єктів оренди

 до Переліку першого типу або Переліку другого типу».

 

Заслухавши  проект  рішення сільської ради «Про включення потенційних об’єктів оренди

 до Переліку першого типу або Переліку другого типу», виконавчий  комітет сільської   ради                                                                                                                               

                                                        ВИРІШИВ:

       

       Схвалити  проект  рішення сільської ради  «Про включення потенційних об’єктів оренди до Переліку першого типу або Переліку другого типу», та подати на розгляд  сесії сільської ради      

 

                                                       

           

Космацький сільський голова                                        Дмитро Мохначук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконкому сільської ради

від 16 лютого2022 року №_____

 

 

 

ПРОЕКТ

 

Космацька  сільська  рада

Косівського  району Івано-Франківської  області

_______сесія восьомого скликання

 

Рішення

від ________________   2022року                                                        с. Космач

№ _______________

    Про «Про включення потенційних об’єктів оренди

 до Переліку першого типу або Переліку другого типу».

 

 

Відповідно до ст. 24, 55, Господарського кодексу України, ст. 169, 172, 182, 327 Цивільного кодексу України,  ст. 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», з метою підвищення ефективності управління майном територіальної громади та приведення операцій з цим майном у відповідність до вимог законодавства, сільська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Включити потенційні об’єкти оренди до Переліку першого типу та Переліку другого типу.

 2. Затвердити Переліки першого типу та другого типу Космацької  сільської  ради  (додаток 1).

 

Космацький сільський голова                                                    Дмитро Мохначук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток1

До рішення виконавчого комітету

Космацької сільської ради

№19-2/2022 від 16.02.2022

 

Перелік об’єктів комунальної власності Першого типу

1.Недобудоване приміщення котельні Космацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – без адреси.

2.Приміщення кочегарки кут Село с.Прокурава 176а  .

3.Котельня присілок Село буд.1А с.Брустурів .

4.Частина адміністративного приміщення (на другому поверсі) сільської ради с.Прокурава за адресою кут Село 172а.

 

 

 

Перелік об’єктів комунальної власності Другого типу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Космацька  сільська  рада

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 Рішення

від    16 лютого  2021  р.                                                                                                              

 № 20-2/2022                                                                                       с.Космач

  Про проект  рішення сільської ради

«Про програму розвитку професіоналізму

і компетентності депутатів місцевих

рад та посадових осіб місцевого

самоврядування на 2022-2025 роки».

 

Заслухавши  проект  рішення сільської ради « Про затвердження програми розвитку професіоналізму і компетентності депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування на 2022-2025 роки», виконавчий  комітет сільської   ради                                                                                                                               

                                                        ВИРІШИВ:

       

       Схвалити  проект  рішення сільської ради  «Про затвердження програми розвитку професіоналізму і компетентності депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування на 2022-2025 роки», та подати на розгляд  сесії сільської ради                                                               

                                     

Космацький сільський голова                                        Дмитро Мохначук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення виконкому сільської ради

від 16 лютого2022 року №20-2/2022

 

 

 

 

Космацька  сільська  рада

Косівського  району Івано-Франківської  області

_______сесія восьомого скликання

 

Рішення

від ________________   2022року                                                        с. Космач

№ _______________

    Про затвердження Програми розвитку професіоналізму і компетентності депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування на 2022-2025 роки

           Керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою розвитку місцевого самоврядування  в Івано-Франківській міській територіальній громаді, зміцнення його кадрового потенціалу та ресурсних засад,    сільська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

      1. Затвердити Програму розвитку професіоналізму і компетентності депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування на 2022-2025 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря сільської ради, керуючого справами виконавчого комітету сільської ради  та постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, етики та регламенту, надзвичайних ситуацій та охорони вколишньо – природнього середовища

 

 

Космацький сільський голова                                                    Дмитро Мохначук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення ____сесії сільської ради

від ______________ року №_____

проєкт

 

Програма

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма

розвитку професіоналізму і компетентності

депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування

на 2021-2025 роки

 

ПАСПОРТ

Програми розвитку професіоналізму і компетентності

депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування

на 2021-2025 роки

 

1. Ініціатор розроблення Програми (замовник): Космацька сільська рада.

 

2. Розробник Програми: Відділ економічного розвитку та інвестицій Космацької сільської ради.рда.

 

3. Термін реалізації Програми: 2021-2025 роки.

 

4. Етапи фінансування Програми: щорічно.

 

5. Прогнозні обсяги та джерела фінансування (тис. грн.):

 

 

Обсяг фінансування, тис. грн.

У т. ч. за роками:

2021

2022

2023

2024

2025

Місцевий бюджет

 

 

 

 

 

 

Інші, залучені відповідно до законодавства, кошти

 

 

 

 

 

 

Всього

 

 

 

 

 

 

 

6. Очікувані результати виконання Програми:

– ефективне здійснення депутатами своїх повноважень;

– розвиток здатності депутатів в межах наданих повноважень використовувати спеціальні знання, уміння та навички;

– підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб місцевого самоврядування;

– набуття та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок, що забезпечують відповідний рівень професійної кваліфікації службовця органу місцевого самоврядування для його професійної діяльності.

 

7. Термін проведення звітності: один раз на півріччя, до 20-го числа місяця, наступного за звітним відповідно до поставлених мети та завдань.

 

 

Замовник Програми:

Космацький сільський голова                           Дмитро МОХНАЧУК

 

Керівник Програми:

___________________

___________________                                                        ____________

 

Програма

розвитку професіоналізму і компетентності

депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування

на 2021-2025 роки

 

Загальна частина

 

Враховуючи той факт, що органи місцевого самоврядування є однією з головних основ розвитку демократії в Україні, усвідомлюючи, що посилення кадрового потенціалу місцевого самоврядування є важливим внеском у розбудову держави в умовах децентралізації владних повноважень, актуальним є прийняття Програми розвитку професіоналізму і компетентності депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування (далі – Програма) з метою розвитку можливостей для реалізації територіальними громадами та органами місцевого самоврядування прав і повноважень, визначених Конституцією та законами України.

Програма розроблена відповідно до положень Конституції України та Європейської хартії місцевого самоврядування, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування" і спрямована на забезпечення подальшого розвитку місцевого самоврядування в Космацькій громаді, зміцнення його кадрового потенціалу та ресурсних засад.

 

Мета та завдання Програми

 

Метою Програми є посилення кадрового потенціалу депутатського корпусу та професіоналізму персоналу органів місцевого самоврядування.

Основні завдання Програми:

– забезпечення компетентного, об’єктивного і неупередженого виконання депутатських повноважень та посадових обов’язків службовців;

– постійне підвищення депутатами та посадовими особами місцевого самоврядування власного загального та професійного рівня;

– впровадження в практику місцевого самоврядування сучасних інноваційних методик та технологій підготовки, прийняття та реалізації управлінських рішень;

– удосконалення механізмів управління об’єктами комунальної власності;

– проведення просвітницької діяльності з питань розвитку місцевого самоврядування та вирішення проблем у цій сфері.

 

Фінансове забезпечення Програми

 

Фінансування заходів Програми буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету, інших коштів, не заборонених чинним законодавством.

Бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні бюджету і затверджуються рішенням міської ради про бюджет на відповідний бюджетний період.

Контроль за ефективним використанням коштів здійснюється відповідно до чинного законодавства.

 

Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання заходів Програми дозволить досягти:

– підвищення рівня довіри до органів місцевого самоврядування;

– створення належних умов для виконання радами власних та делегованих повноважень;

– розвиток здатності депутатів в межах наданих повноважень використовувати спеціальні знання, уміння та навички;

– поліпшення науково-методичного забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування згідно з Конституцією України та законами України;

– підвищення рівня фахової підготовки посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів.

 

Перелік

заходів, обсяги та джерела фінансування Програми

 

№ з/п

Назва заходу

Виконавець

Термін виконання

Джерела фінансування

Обсяги фінансування

1

Забезпечення проведення науково-практичних та соціологічних досліджень з питань кадрового потенціалу місцевого самоврядування

 

 

 

 

2

Залучення молоді до стажування в органах місцевого самоврядування та в якості помічників-консультантів депутатів

 

 

 

 

3

Забезпечення видання методичних матеріалів про основи місцевого самоврядування; процеси децентралізації; організацію комунального господарства; права та обов’язки жителів; про український та іноземний досвід вирішення проблем у сфері місцевого самоврядування

 

 

 

 

4

Вдосконалення професійного рівня та компетентності депутатів, їх помічників-консультантів, посадових осіб місцевого самоврядування шляхом здобуття вищої освіти в галузі знань "Публічне управління та адміністрування"

 

 

 

 

5

Підвищення кваліфікації депутатів, їх помічників-консультантів, посадових осіб місцевого самоврядування за професійними програмами та на короткострокових семінарах (тренінгах) з актуальних питань розвитку місцевого самоврядування, антикорупційного законодавства, європейської та євроатлантичної інтеграції

 

 

 

 

6

Підвищення рівня володіння іноземною мовою депутатами, їх помічниками-консультантами, посадовими особами місцевого самоврядування

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022р.                                                                         с. Космач

21-2/2022

 

Про звільнення від оплати за

харчування дітей, сім'ї яких

опинилися в складних

життєвих обставинах.  

 

        Керуючись  Законом України «Про місцеве самоврядування», законом України «Про освіту» , з метою  забезпечення повноцінного харчування пільгових  категорій учнів закладів освіти,  розглянувши пропозиції відділу  освіти, сектору соціальної роботи з сім’сю, дітьми, молоддю та обслуговуванню на дому, виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

ВИРІШИВ :

       Надати безоплатне харчування для дітей Прокуравської гімназії.

(Звернення дирекції Прокуравської гімназії та список дітей додається).

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                            Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського району Івано-Франківської області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 16 лютого 2022року                                                                                             с.Космач                                        

№ 22-2/2022

Про визначення способу участі

батька у вихованні дітей

 

      Керуючись статтями 17, 19, 141, 150, 153, 157, 158, 159, 257, 259 Сімейного кодексу України, статтями 12, 15 Закону України «Про охорону дитинства», пунктом «б» підпунктом  4 статті 34 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про адміністративні послуги», пунктом 73 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов‘язані із захистом прав дитини», з метою розв’язання спору між батьками та забезпечення участі обох батьків у вихованні дітей, розглянувши заяву батька та документи, подані відповідно до вимог чинного законодавства, беручи до уваги протокол №1 засідання комісії з питань захисту прав дитини від 09.02.2022року, виконавчий комітет Космацької  сільської ради

 

     

 

                                                                    ВИРІШИВ:

 

1. Визначити участь батька, Бербеничука Дмитра Олексійовича, 14.08.1985 р.н., жителя  с. Космач, вул. М.Боб’яка №4, який проживає окремо від дітей, у їх вихованні і  встановити порядок побачення із малолітніми дітьми: Бербеничук Павлом Дмитровичем, 11.07.2013 р.н., та Бербеничук Мартою Дмитрівною, 19.06.2017 р.н., що проживають  з матір'ю за адресою: с. Космач, вул. В.Чорновола №175, у такий спосіб:

      1.1.Із попередньою домовленістю між батьками дітей;

                1.3. Бажання дітей бачитися з батьком;

      1.4. Побачення і перебування батька з дітьми в денний час доби;

      1.5. Побачення і перебування батька з дітьми на території  закладу освіти, де навчаються діти;

      1.6. Побачення і перебування батька з дітьми в дні народження дітей, на час канікул та вихідні дні.

 

2.Забороняється батькам будь-яке негативне налаштування дітей на одного з них.

 

3.У разі виникнення непорозумінь та спорів між батьками у питаннях участі в вихованні, проведення зустрічей батька з дітьми, а також невиконання даного рішення, один із батьків має право звернутися із позовом до суду для вирішення спірних питань.

 

4.Контроль за виконанням рішення покласти на Космацького сільського голову.

 

 

Космацький сільський голова                                                 Дмитро МОХНАЧУК

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022року                                                                              с. Космач

№ 23-2/2022

 

Розгляд заяв громадян.

Про надання статусу особи,

що проживає в гірській місцевості.

 

     Розглянувши заяву  гр. Пожоджук Ганни Дмитрівни 06.03.1995 р.н., про те щоб надати  їй статус особи, що проживає  в гірському населеному пункті,  так  як вона проживає  в с.Космач. Керуючись Законом України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року №647 «Про перелік населених пунктів, яким надається статус гірських»  виконавчий комітет Космацької сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

  

 1. Надати гр.Пожоджук Ганні Дмитрівні статус особи  що проживає  в гірському населеному пункті, так  як вона проживає  в с.Космач, Косівського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022року                                                                              с. Космач

№ 24-2/2022

 

Розгляд заяв громадян.

Про надання статусу особи,

що проживає в гірській місцевості.

 

     Розглянувши заяву  гр.Матійчук Христини Василівни 15.11.1994р.н., про те щоб надати  їй статус особи, що проживає  в гірському населеному пункті,  так  як вона проживає  в с.Прокурава. Керуючись Законом України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року №647 «Про перелік населених пунктів, яким надається статус гірських»  виконавчий комітет Космацької сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

  

 1. Надати гр.Матійчук Христині Василівні статус особи  що проживає  в гірському населеному пункті, так  як вона проживає  в с.Прокурава, Косівського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022року                                                                              с. Космач

№ 25-2/2022

 

Розгляд заяв громадян.

Про надання статусу особи,

що проживає в гірській місцевості.

 

     Розглянувши заяву  гр.Павлюк Марії Юрівни 11.08.1996р.н., про те щоб надати  їй статус особи, що проживає  в гірському населеному пункті,  так  як вона проживає  в с.Прокурава. Керуючись Законом України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року №647 «Про перелік населених пунктів, яким надається статус гірських»  виконавчий комітет Космацької сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

  

 1. Надати гр. Павлюк Марії Юрівні статус особи  що проживає  в гірському населеному пункті, так  як вона проживає  в с.Прокурава, Косівського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 16 лютого 2022року                                                                              с. Космач

№ 26-2/2022

 

Розгляд заяв громадян.

Про зняття статусу особи,

що проживає в гірській місцевості.

 

     Розглянувши заяву  гр.Дячук Марії Василівни, про те щоб зняти з неї статус особи, що проживає  в гірському населеному пункті,  так  як вона  зареєстрована та проживає  в с.Акрешора,  виконавчий комітет Космацької сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

  

 1. Зняти з  гр.Дячук Марії Василівни. статус особи  що проживає  в гірському населеному пункті, так  як вона  зареєстрована та проживає  в с.Акрешора, Косівського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь