ПОСЛУГА СКАСОВАНА!

Дата: 07.08.2023 12:06

Фото без опису

Довідка про склад сім'ї скасована згідно з наказом Мінсоцполітики від 17 липня 2019 № 1106.

Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Івано-Франківська обласна військова адміністрація, листом №708/0/2-23/01-109 від 04.08.23 звертає увагу щодо даного порядку та виключення із переліку затребуваних документів Довідка про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб. А також, довести до відома керівників закладів та установ про неправомірність затребування таких довідок.

Принагідно Івано-Франківська обласна військова адміністрація звертає увагу, що ст.19 ЗУ "Про адміністративні послуги" передбачена відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері надання адміністративних послуг.

Відтак, на сьогодні Закони України НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ ДОВІДКИ ПРО СКЛАД СІМ'Ї ЯК ДОКУМЕНТ, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ. В Україні немає форми довідки про склад сім’ї, а також органу, який її видає.