Новини

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста-бухгалтера Відділу освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради ОТГ

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста-бухгалтера Космацької сільської ради ОТГ

16:06 07.02.2018

Космацька громада, жителі Космацької ОТГ долучилися до збору допомоги на Схід.

В Космацькій об'єднаній територіальній громаді проводився збір продуктів харчування та коштів для наших захисників на сході. Зібрана допомога була передана 26 січня 2018 року для відправлення на схід активістам Дмитру Малковичу та Ользі Гарасим'юк.

15:22 26.01.2018

Перспективні плани розвитку ОТГ представили керівники Космацької та П'ядицької громад в Івано-Франківську. Кожен з них розрахований на кілька років і включають в себе дорожню карту з розвитку економіки, інфраструктури та культури, збереження екології. В центрі розвитку місцевого самоврядування наголошують - такі плани є вимогою часу. Далі про це в наступному сюжеті.

09:47 24.01.2018

"ІШЛА СЕЛОМ КОЛЯДА"

Запрошуємо усіх бажаючих  приєднатися до масового заходу "ІШЛА  СЕЛОМ КОЛЯДА", який відбудеться 18.01.2018 року.

16:21 17.01.2018

РІЗДВО В КАРПАТАХ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗІ СХОДУ

Протягом 4 років поспіль в Івано-Франківській області організовується для дітей  зі сходу відпочинок на зимових канікулах. Цього року до Космацької ОТГ завітало 26 дітей та 4 супроводжуючих осіб із Донецької області, з м. Маріуполя, які гостювали у громаді з  03-09 січня 2018 року. Всіма заходами із перебуванням і відпочинком дітей опікувалися керівництво Космацької ОТГ, відділ освіти, молоді та спорту Космацької ОТГ, директори закладів середньої освіти. Коли вони приїхали, їх одразу розмістили по сім’ях у населених пунктах  Космацької ОТГ: с. Космач, с. Брустурів, с. Прокурава.

11:50 15.01.2018

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні дев`ятої позачергової сесії Космацької сільської ради сьомого скликання  17 листопада 2017 року о 10.00  у залі засідань.

12:54 16.11.2017

Договір на вивезення сміття - обов'язок кожного.

Адміністрація КП «КАРПАТИ-КПБ» інформує Вас про те, що згідно з чинним законодавством України, а саме відповідно до ч.2 ст.35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. ПОВНА СТАТТЯ - ТУТ

18:47 15.10.2017

4 жовтня Космацьку ОТГ відвідали представники відділів освіти чьотирьох громад Коломийського району.

04 жовтня 2017 року відбувся виїзний семінар керівників ЗНЗ та працівників відділів освіти чотирьох об'єднаних територіальних громад Коломийського району до Космацької ОТГ. Під час засідання круглого столу керівники поділилися своїми напрацюваннями, досягненнями та проблемами в рамках теми семінару: "Організація освітнього процесу в умовах децентралізації"

18:31 05.10.2017