Новини

29 березня відбудеться конкурс на посаду начальника відділу освіти Космацької ОТГ.

27 березня у понеділок відбулося засідання конкурсної комісії на якій розглядали дату проведення конкурсу, а також розглядали подані документи кандидатів.     Результати засідання: Проведення конкурсу призначили на 29 березня 2017 року. Заяви на конкурс подали три кандидати і всі вони допущені до конкурсу, а саме: 1) Петращук Ольга Іванівна - 15.02.1988 року народження, жителька села Шепіт, освіта вища, працює вчителем початкових класів     у Брустурівській ЗОШ І-ІІІст. 2) Кіращук Дмитро Кирилович - 09.11.1989 року народження, житель села Космач, освіта вища, працює вчителем інформатики     в Космацькій ЗОШ І-ІІІ ст. 3) Палійчук Микола Петрович - 11.05.1987 року народження, житель села Космач, освіта вища, працює вчителем початкових класів у Космач-Банівській ЗОШ І-ІІ ст.

19:24 27.03.2017

Огляд художньої самодіяльності в Брустурівській ЗОШ І-ІІІ ст..

21 березня 2017 в Брустурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний конкурс-огляд художньої самодіяльності. На конкурсі були присутні члени комісії відділу освіти Косівської РДА на чолі з методистом методичного кабінету Гнатків Стефанією Дмитрівною.

22:18 22.03.2017

18 березня Космацьку ОТГ з робочим візитом відвідала менеджер Корпусу Миру США в Україні Наталія Ніколаєва.

Під час зустрічі за участю голови Космацької ОТГ Бербеничука Д.Д.,першого заступника Лесюка І.П.,Голови Косівської районної ради Ванджурака П.І.,представників громадських організацій "Наш Космач" Уперука П.В., та "Туристичного товариства "Територія Карпат" Книшука В.М., обговорено напрямки діяльності волонтера,співпраця, робочі плани, адміністративні питання,тощо. Наталія Ніколаєва відвідала дві родини де впродовж перших шести місяців буде проживати волонтер. Сподіваємось, що волонтер буде працювати в Космацькій ОТГ з червня 2017р.

21:02 18.03.2017

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ «НАЧАЛЬНИКА СЕКТОРУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КОСМАЦЬКОЇ ОТГ»

Космацька сільська рада об'єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади "завідувач сектору соціальної роботи з сім’єю, дітьми, молоддю та обслугованню на дому".

10:36 13.03.2017

6 березня в м. Коломия відбувся практикум із застосування антикорупційного законодавства.

Представники Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту USAID ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») 6 березня 2017 року в міській раді м. Коломия провели практикум із застосування законодавства на тему: «Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів», в даному практикумі взяли участь і представники Космацької ОТГ Василь Матійчук та Петро Уперук.

19:48 06.03.2017