Дата: 22.09.2017 19:45

22 вересня 2017р. в с. Космач Косівського району відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Космацької ОТГ . Захід організований Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках Програми «U-LEAD з Європою».
В участі взяли посадовці об’єднаних територіальних громад, представники районних та обласних державних адміністрацій, депутати, представники бізнесу, молодь та громадські діячі.
Результатом спільної праці до завершення 2017 року має бути напрацьована стратегія Космацької ОТГ.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/1581545191873352/permalink/1839390122755523/