До уваги жителів населених пунктів, Брустурів, Космач, Прокурава Космацької ОТГ.

Дата: 06.04.2017 18:16

З 10 квітня інспекцією з благоустрою Космацької сільської ради ОТГ спільно із працівниками поліції будуть проводитися рейди по перевірці екологічного та санітарного стану руслів річок та потічків, що знаходяться на тереторії Космацької ОТГ (Брустурів, Космач, Прокурава), а також прилеглих до них господарств громадян.
    Тому виконком Космацької сільської ради ОТГ та депутатський корпус просить всіх жителів громади привести у порядок належну їм територію, а також русла річок і потічків що межують з їхніми господарствами, щоб уникнути накладання штрафних санкцій.
    На осіб у яких будуть виявлені порушення санітарних норм і правил благоустрою Космацької ОТГ може бути накладено адміністративне стягнення у розмірі 1360 грн.