Міжнародна співпраця

Дата: 15.02.2024 17:39

Міжнародна співпраця

Гуманітарна допомога

Війна Росії проти України спричинила кризу в галузі охорони здоров'я. Це стосується як місцевостей, де ведуться бойові дії, так і тих, де нині проживає чимало внутрішньо переміщених осіб.

Фонд Міжнародної Солідарності Республіка Польща (Solidarity Fund PL in Ukraine) у партнерстві з BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego - Польський Банк розвитку) та завдяки фінансуванню Європейського Союзу придбав для підрозділів Добровільних пожежних команд села Прокурава та села Брустури Космацької територіальної громади два дефібрилятори "Samaritan PAD 350" + додаткові аксесуари-4 шт. загальною вартістю 8780 злотих (81830 грн.)

Голова Космацької ТГ Дмитро Мохначук сьогодні передав дефібрилятори начальнику ДПК села Прокурава Богдану Матійчуку та начальнику ДПК села Брустури Михайлу Мартищуку.

Дефібрилятор-невеликий пристрій, що відіграє важливу роль у порятунку життя людей, які перенесли серцевий напад.

"Це необхідний інструмент для реагування на нові виклики, спричинені навантаженням на здоров'я людей. Завдяки цьому пристрою ми зможемо допомогти людям у випадку проблем із серцевою діяльністю" - зазначив начальник ДПК с. Прокурава Богдан Матійчук.

Проєкт співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Фонд Міжнародної Солідарності