На Івано-Франківщині провели форум на тему «Реклама: взаємодія виконавчих, місцевих органів влади, бізнесу, освіти та громадськості»

Дата: 01.11.2023 11:52

Фото без описуФото без описуФото без опису

16 жовтня 2023 року  в рамках договору про співпрацю Головного управління Держподспоживслужби в Івано-Франківській області з Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу відбувся спільний Форум щодо взаємодії всіх органів влади, бізнесу, освіти та громадськості.

В якості спікерів, крім представників Головного управління, Ректора та професорсько-викладацького складу ІФНТУНГ, Центрального Секретаріату ІГКР при ГО «Українська Асоціація Маркетингу», Бізнес Асоціації Івано-Франківська, було запрошено Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Івано-Франківській області, офісу Омбудсмена, Департаменту кіберполіції Національної поліції України, предстаників Івано-Франківської ОДА та міської ради.

Під час Форуму обговорено ряд важливих питань, серед яких:

- Точки росту економіки територіальної громади: реклама в контексті пожвавлення формування.

- Захист прав споживачів як складова захисту конституційних прав людини.

- Діяльність Індустріального гендерного комітету з реклами (ІГКР)ю Співпраця з Мінсоцполітикою, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у сфері контролю за рекламою, Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

- Український та Європейській досвід саморегулювання в рекламній галузі. Стандарт «Недискримінаційна реклама за ознакою статі» СОУ 21708654 -002-2011 Критерії визначення дискримінаційної реклами.

- Основні засади та державне регулювання рекламної діяльності в Україні. Закон України «Про рекламу» зі змінами від 02.10.2023 року. Практичні кейси правопорушень законодавства про рекламу.

- Інтернет-реклама як поширений метод кібершахрайства. Проблемні питання протидії кіберзлочинності.

- Здійснення Омбудсманом України парламентського контролю за додержання прав і свобод людини в контексті запобігання дискримінації.

- Політична реклама як відображення запитів громадянського суспільства.

Особливості соціальної реклами як інструменту взаємодії між владою та громадськістю.

Крім цього, було проаналізовано ставлення учнівської та студентської молоді до реклами, представлено освітні програми «Маркетинг» університету, Медіаграмотність, а також учасники заходу мали можливість отримати відповіді на проблемні питання.