Проведено круглий стіл з посадовими особами та представниками бізнесу територіальних громад Косівщини

Дата: 25.07.2023 17:16

Фото без опису

Триває цикл зустрічей спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та представників  органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості, що відбуваються  у форматі «круглих  столів».

Так  19 липня 2023 року спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в області зустрілися з посадовими особами та представниками бізнесу Косівської, Космацької, Рожнівської, Яблунівської та Кутської громад Косівського району.

З присутніми обговорено можливості створення сприятливих умов реалізації прав споживачів та захисту їх інтересів на територіях згаданих громад, особливості реалізації заходів, спрямованих на підвищення правової обізнаності, способи, форми та механізми відстоювання споживчих інтересів, порядок розгляду звернень та скарг громадян, альтернативні способи вирішення споживчих спорів та форми взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та добросовісного бізнесу.

Даний проект є складовою заходів реалізації «Регіональної програми захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті», стратегічною метою якої є досягнення максимально ефективного захисту прав споживачів Івано-Франківщини.

Відео-ролик проведення заходу можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/dpssif/videos/931091641327374/