Дата: 31.03.2023 16:24

Фото без описуФото без опису

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини зустрілись з учнями Коршівського професійного аграрного ліцею

Держпродспоживслужба Прикарпаття продовжує реалізацію проекту «Я знаю все про права споживачів» в профтехосвітніх закладах області, що  спрямований на розвиток споживчої освіти серед  здобувачів освіти.

Так 30 березня 2023 року спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  зустрілись з учнівським та викладацьким колективом Коршівського професійного аграрного ліцею.

Учасники зустрічі отримали новий практичний досвід, дотичний до сфери відповідальності Держпродспоживслужби, ознайомились з її функціями та повноваженнями в частині реалізації державної політики  у сфері захисту прав споживачів, а також набули нових знань щодо власних споживчих прав та механізмів і способів їх захисту.

Програму заходу було розроблено із врахуванням профорієнтації навчального процесу, що поширюватиметься на майбутніх працівників відповідної галузі народного господарства.