Дата: 02.11.2022 11:34

Космацька  сільська  рада

Косівського  району Івано-Франківськоїобласті

ХХІІІ сесія  VIIІ скликання

10 листопада 2022 року      12   год.

Порядок денний:

1. Розгляд заяв громадян із земельних питань.

Мельничук Н.В.

1. Звіт про виконання  бюджету Космацької сільської  територіальної  громади

за 6-ть та 9-ть місяців 2022 року

1. Про погодження проекту  бюджету Космацької сільської ради територіальної громади

на 2023 рік

1. Про внесення змін до рішення «Про бюджет Космацької сільської територіальної

громади на 2022 рік                                   Линдюк Л.В.

1. Про внесення змін до програм Космацької сільської ради. Костюк Л.Є.

1. Про зміни до структури Космацької сільської ради на 2022 рік. Мохначук Д.В.

1. Про зміни до рішення сесії Космацької сільської ради «Про затвердження

вартості харчування в закладах освіти Космацької сільської ради на 2022 рік».

1. Про затвердження вартості харчування в закладах освіти Космацької сільської ради на

2023 рік.

1. Затвердження у новій редакції Статуту Брустурського закладу дошкільного освіти «Сонечко» Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області.

Палійчук М.П.

1. Про затвердження штатного розпису медичного та обслуговуючого персоналу на 2022 рік із змінами, по:

- КНП «Космацька АЗПСМ» ;

- КНП «Космацька АЗПСМ»  підрозділу АЗПСМ с. Брустури;

- КНП «Космацька АЗПСМ»  ФАПів с.КосмачРушір, с.Прокурава, с.Космач- Завояли.

11. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального некомерційного підприємства «Космацька амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Космацької сільської ради із змінами.

12. Про затвердження фінансового плану КНП «Космацька АЗПСМ» Космацької сільської ради на 2022 рік із змінами                                                                    Костюк  Ю.П.

13.  Про затвердження рішення виконкому сільської ради від 16 вересня 2022 року  № 98-9/2022 «Про надання згоди на передачу до комунальної власності Космацької сільської ради об’єкта державної власності - транспортних засобів ДСНС»

14. Про номенклатуру справ Космацької сільської ради на 2023 рік. Лавринюк В.І.

15. Про затвердження батьківської  плати на 2022-2023 роки по Космацькій школі мистецтв

Палійчук Г.П.

16. Різне. Розгляд заяв громадян.

Мельничук Н.В., Чорнищук О.І.