Дата: 23.02.2022 13:38

Прес-випуск

Про оплату населенням Івано-Франківської області

житлово-комунальних послуг у 2021 році

За даними Головного управління статистики в Івано-Франківській області, протягом 2021р. населенням області сплачено за житлово-комунальні послуги (включаючи погашення боргів попередніх періодів) 6331,3 млн.грн, що становить 97,3% нарахованих за цей період сум; у грудні 2021р. сплачено 660,9 млн.грн або 69,5% до нарахованої суми.

На кінець грудня 2021р. населенням області заборговано постачальникам послуг (враховуючи борги попередніх періодів) 1364,3 млн.грн, з них за постачання та розподіл природного газу775,3 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води 229,8 млн.грн, за постачання та розподіл електричної енергії 178,9 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення 69,2 млн.грн, за управління багатоквартирним будинком – 66,4 млн.грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 44,7 млн.грн.

У 2021р. постачальниками житлово-комунальних послуг з населенням було укладено 1337 договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 9,7 млн.грн. Сума внесених платежів, з урахуванням довгострокових договорів, становила 5,5 млн.грн.