Дата: 10.12.2021 17:15

Космацька  сільська  рада

Косівського  району Івано-Франківськоїобласті

ХVІІІ сесія  VIIІ скликання

21 грудня  2021 року      10   год.

Порядок денний:

1.  Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2022 рік

(095080000000)

код бюджету

1.  Про внесення змін до рішення «Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2021 рік

Линдюк Л.В.

1. Про структуру Космацької сільської ради на 2022рік
  2. Про умови оплати праці  Космацького  сільського голови
  3. Про положення про преміювання в Космацькій територіальній громаді на 2022 рік

Уперук  Г.П.

1. Про програми Космацької сільської ради територіальної  громади:

- Про  затвердження Антикорупційної  програми Космацької сільської ради

- Про програму проведення заходів формування підрозділу та штабу району територіальної              оборони  №5 на 2022 рік

- Про програму розвитку земельних відносин в  Космацької територіальній громаді на 2022-2024 роки

- Про програму  охорони навколишнього природнього середовища в Космацькій територіальній громаді на 202-2024 роки

1.     Про  зміни  до  програм Космацької сільської ради територіальної  громади:

- «Розвиток туризму Космацької сільської ради на 2022-2024 роки»

- Про зміни до програми соціально-економічного розвитку в Космацькій сільській раді на 2022-2024 роки»

- «Розвиток дорожньої інфраструктури, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення і доріг комунальної  власності у населених пунктах Космацької сільської ради на  2022-2024роки»

- «Підтримка учасників АТО  та  ООС на Сході України і членів  їх сімей–мешканців           населених пунктів  Космацької  сільської ради  на 2022–2024 роки»

- «Соціального захисту різних верств населення Космацької сільської ради на 2022-2024 роки»

-  «Розвиток культури та охорони культурної спадщини на території  Космацької                 сільської ради на 2022-2024 роки»

-  «Розвиток місцевого самоврядування в Космацькій сільській раді на 2022-2024 роки»

-   «Інформаційно-аналітична робота в інтересах органів державної влади та управління,         протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Космацької  сільської ради на 2022-2024 роки»

-  «Інвентаризація земель, встановлення  (відновлення)  в  натурі (на місцевості)   меж          земельних   ділянок  під об’єктами комунальної власності  Космацької сільської ради   та відведення земельних ділянок комунальної власності із зміною їх  цільового призначення    на  2022-2024 роки»

- «Фінансова підтримка підприємства комунальної власності КП «КАРПАТИ-КПБ»на 2022-2024 роки»

-   «Розвиток та підтримка вторинної ланки медичної допомоги Космацької сільської ради ТГ на 2021 р. КНП «Космацька дільнична лікарня» КСР

Костюк Л.Є.

1. Про затвердження плану роботи  Космацької  сільської ради на  2022 рік

Чорнищук О.І.

1. Про надання у користування  приміщення Космацької сільської ради для розміщення офісу КП

«Карпати КПБ»

1.  Питання реорганізації лісового господарства

Мохначук Д.В.

1.  Про внесення змін до рішення Космацької сільської ради від 23.03.2021 №222-VІІ/2021 “Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП Космацької сільської ради»
  2. Про внесення змін до рішення Космацької сільської ради від 09.10.2019 №361-27/2019 “Про затвердження графіку роботи відділу ЦНАП Космацької сільської ради та віддалених робочих місць»                                       Івасюк О.І.

1. Інформація із подання депутатами сільської ради декларацій про доходи за 2021 рік

Чорнищук О.І.

13. Різне. Розгляд заяв громадян.

Чорнищук О.І., Мельничук Н.В., Палійчук Д.М.