Зустрічі з письменницею ОКСАНОЮ КУЗІВ

Дата: 29.09.2021 15:12

21.09.2021року працівники публічної бібліотеки с.Космач та користувачі книгозбірні отримали масу позитиву від зустрічі з письменницею ОКСАНОЮ КУЗІВ, авторкою живих історій про людські долі. Півторагодинний виступ авторки книг поціновувачі творчості слухали затамувавши подих. Словами вдячності від працівників книгозбірні виступила М. Поляк. Голова поетисного об'єднання ,, Едельвейс '' Г. Данилів прочитала свій вірш ,, Вінець творіння" та зі С.Мохначук виконали пісню ,, Не спіши моє літо до осені " Від поетів- космачан на згадку про зустріч подарувала збірочку віршів ,, Джерельні Дзвони'' Дякуємо ОКСАНІ КУЗІВ за прекрасні хвилини спілкування та цінний дарунок ( чотири примірники книг для бібліотеки).