Космацька громада
Івано-Франківська область, Косівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення сьомого засідання виконавчого комітету

Дата: 13.09.2021 13:24
Кількість переглядів: 720

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021  р.                                                                      с. Космач

№ 73-7/2021

 

 

Про схвалення прогнозу бюджету

Космацької сільської ради

територіальної громади

 на 2022-2024 роки

 

Відповідно до статей 75, 751 Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 02 червня 2021 року № 314, керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Космацької сільської ради територіальної громади на 2022 – 2024 роки, виконавчий комітет Космацької сільської  ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Схвалити прогноз бюджету Космацької сільської ради територіальної громади на 2022-2024 роки, що додається.

2. Фінансовому відділу Космацької сільської ради, даний прогноз, подати для розгляду на сесію Космацької сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРОГНОЗ

бюджету Космацької сільської територіальної  громади

на 2022 – 2024 роки

      

       (0950800000)

 

                                   I. Загальна частина

        Прогноз бюджету Космацької сільської  територіальної громади на 2022-2024 роки (далі – Прогноз) розроблено відповідно до статті 75¹ Бюджетного кодексу України, діючих  Податкового та Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин.

        Показники Прогнозу сформовано на підставі положень Бюджетної декларації на 2022-2024 роки, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2021 року № 548, основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України, а також на основі комплексного аналізу економічної ситуації, стану фінансового потенціалу, оцінки досягнутого рівня розвитку економіки і соціальної сфери територіальної громади. Прогноз враховує положення Стратегічного плану розвитку Космацької сільської територіальної громади до 2025 року, Плану соціально-економічного розвитку громади на 2020–2022 роки, затвердженого  рішенням Космацької сільської ради від 18.12.2017р. №488-1-/2017 і місцевих галузевих програм на відповідний період, затверджених селищною радою.

        Прогноз є стратегічним документом планування показників бюджету селищної  територіальної громади на середньостроковий період і основою для складання проєкту бюджету на 2022 рік.

        Мета Прогнозу полягає у формуванні послідовної та передбачуваної бюджетної політики на рівні громади шляхом створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету в середньостроковій перспективі.

       Для досягнення мети Прогнозу планується забезпечити виконання наступних завдань:

–  стратегічне збалансування бюджетних показників;

–  підвищення результативності та ефективності бюджетної політики;

–  забезпечення стабільного фінансування середньострокових інвестиційних проектів (програм);

– оптимізація фінансової достатності сільського бюджету в контексті розширення видаткових повноважень;

– посилення бюджетної дисципліни та контролю за раціональністю розподілу бюджетних коштів та ефективністю їх використання;

– реалізація системних напрямків удосконалення і формування оптимальної мережі бюджетних установ з метою надання якісних послуг.

        Виконання прогнозних показників бюджету в середньостроковому періоді дозволить реалізувати цілі державної політики та місцевого розвитку, включаючи покращення рівня доступності та якості надання публічних послуг; забезпечити передбачуваність та послідовність бюджетної політики; впровадити соціальні стандарти.

        Можливими ризиками невиконання прогнозних показників можуть бути зростання цін на енергоносії на 5 % і більше у порівнянні з показниками, врахованими у Прогнозі, невиконання прогнозних показників доходів бюджету на 5 % і вище, підвищення рівня інфляції.

        Заходами з мінімізації впливу фіскальних ризиків на показники бюджету є здійснення заходів з енергоощадження, покращення адміністрування податків і зборів, зниження частки тіньової економіки, підвищення інвестиційної привабливості громади.

        Формування Прогнозу базується на принципах збалансованості, обґрунтованості, ефективності та результативності, які визначені статтею 7 Бюджетного кодексу України.

 

   II. Основні прогнозні показники економічного та соціального розвитку

          Під час розроблення  Прогнозу враховано основні прогнозні  макропоказники економічного і соціального розвитку України та  стан економічного та соціального розвитку територіальної громади в поточному році та на 2022-2024 роки.

         Враховуючи загальні параметри соціально-економічного розвитку за 6 місяців поточного 2021 року в Космацькій громаді суттєвих змін не відбулося. Підприємств, які б виготовляли продукцію зареєстровано не було, інвестицій та вкладень від стейкхолдерів не надходило.

       Ведеться робота над проєктами для подання на регіональні та транскордонні конкурси в напрямку захисту навколишнього природнього середовища (екологія), розвитку туристичної сфери, як одного з основних видів доходу та майбутнього розвитку Космацької громади, тому планується  створення туристичного інформаційного центру.       

     Робочою групою розпочинається розробка стратегії економічного розвитку Космацької громади разом з експертами КШДУ ім. Сергія Нижного на основі Сертифікату отриманого в конкурсі «Ефективна громада» і згідно підписаного меморандуму про співпрацю, що стане одним з основних документів майбутнього курсу розвитку громади. Згідно участі в майбутніх обласних, державних та інших конкурсах потрібно забезпечити гарантійне співфінансування у разі перемоги потрібно закласти кошти в бюджет Космацької громади на 2022р в сумі 300 000 грн. Така сума розрахована на основі участі в проєтах в цьому році де середня сума гарантійного співфінансування 50 000 грн.

       На 2022-2024 роки прогнозується розвиток туристичної галузі, збільшення кількості туристів і відповідно доходів від туристичного збору, на 20% у розрахунку до попередніх років. У громаді сформувавася досить потужний, унікальний кластер майстрів народних промислів, праця яких не повинна залишатися непоміченою і стане основою в розбудові нового туристичного ремісничого маршруту, що ще більше привабить туриста. В поєднанні з туристичною привабливістю розташування нашої громади, багатою на події історією, рекреаційними можливостями є всі шанси реально збільшити надходження туристичного збору. На розвиток туризму пропонується закласти до бюджету на 2022 рік 50 000грн.

     На розвиток економіки за минулих 2,5 роки дуже негативно вплинула пандемія вірусу COVID -19. Підприємців, що сплачували один з важливих в формуванні бюджету громади податків, стало менше та й вони потребували підтримки з боку місцевого саморядування і держави. Очікується надходження від сплати земельного податку та нерухоме майно а також збільшення доходів від сплати ПДФО, оскільки на території Космацької громади збільшилась кількість зареєстрованих юридичних осіб.

      Опитування громадян Космацької ТГ свідчить про те, що 10,5% опитаних віддали свої голоси за розвиток кооперації, що свідчить про бажання громадян реалізовувати продукти які вирощуються на території громади та об’єднюватися в кооперативний рух. На території Космацької ТГ значна кількість жителів займається виготовленням та реалізації сирних виробів та продукції. Сезонні – це гриби, ожина, чорниця, малина тощо. Лікарські розслини. Об’єднавшись в кооперацію громадяни зможуть реалізовувати цю продукцію на території територіальної громади. Це збільшить дохід до місцевого бюджету, зменшить витрати громадян на витрати, які пов’язані з траспотуванням та реалізацією продукції в інших районах та областях. За ініацітиви виконавчого комітету сільської ради створено раду підприємців територіальної громади та розпочато роботу щодо розробки програми розвитку малого та середнього бізнесу .

      Детальні основні бюджетні показники, враховані цілі та пріоритети, визначені Програмою Президента України, Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, прогнозними та програмними документами економічного й соціального розвитку, зокрема, Національною економічною стратегією до 2030 року,вказані в Бюджетній декларації на 2022-2024 роки.        

              При формуванні показників сільського бюджету на 2022-2024 роки враховано відповідно до Бюджетної декларації  збільшення розміру мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму для працездатних осіб та посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду:

 мінімальна заробітної плати станом на 01.01.2022 року встановлюється в обсязі  6500 грн. (темпи росту на 8,3% до 2021 року), з 01.10.2022 року – 6700 грн. (темпи росту на 3,1% ); на 01.01.2023 року в обсязі 7176 грн. (темпи росту на 7,1% до 2022 року);  на 01.01.2024 року  – 7665 грн.( темпи росту на 6,8% до 2023 року);

–  прожитковий мінімум для працездатних осіб станом на 01.01.2022 року встановлюється в обсязі  2481 грн. (темпи росту на 9,3% до 2021 року); на 01.01.2023 року в обсязі 2684 грн. (темпи росту на 8,2% до 2022 року);  на 01.01.2024 року  – 2880 грн.( темпи росту на 7,3% до 2023 року);

  розмір посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду встановлюється станом на 01.01.2022 року в обсязі 2983 грн. (ріст на 11,7% до 2021 року), з 01.10.2022 року – 2982 грн.(ріст на 3,1%); на 01.01.2023 року – 3193 грн. (ріст на 7,1% до 2022 року);  на  2024 року – 3411 грн. ( ріст на 6,8% до 2023 року).

 

          Основні  макропоказники  економічного і соціального розвитку України  у    

                                                    2020 – 2024 роках

Назва

2020р

2021р

2022 р

2023р

2024р

 

  Звіт

Очікуване

            Прогноз

Валовий внутрішній продукт: у відсотках до попереднього року

96,0

104,1

103,8

104,7

105,0

Індекс споживчих цін (ІСЦ): грудень до грудня попереднього року, відсотки

105,0

108,9

106,2

105,3

105,0

Індекс цін виробників (ІЦВ): грудень до грудня попереднього року, відсотки

114,5

117,0

107,8

106,2

105,7

Експорт товарів та послуг у відсотках до попереднього року

95,5

108,8

106,5

107,7

107,9

Імпорт товарів та послуг у відсотках до попереднього року

82,1

115,6

109,2

109,4

108,6

Облікова ставка Національного банку України, відсотків річних на кінець періоду

6,0

7,5

7,0

5,5

5,2

Обмінний курс гривні до долара США, гривень за долар США в середньому за період

27,0

28,0

28,6

28,8

29,2

 

III. Загальні показники бюджету

        Прогноз бюджету на 2022-2024 роки включає прогнозні показники бюджету громади за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, а також прогнозні показники за бюджетними програмами, які забезпечують виконання інвестиційних проєктів. Зазначені показники є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності, місцевих програм та формування  показників проєкту бюджету сільської територіальної громади на 2022 рік. Формування проєкту бюджету на відповідний рік здійснюватиметься з урахуванням змін основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку громади, а також змін у нормативно-правовій базі.

        Обсяг ресурсу бюджету Космацької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки прогнозується 76 507 556,00гривень,       84 319 499,00гривень,91 974 850,00 гривень відповідно. У співставних умовах середньорічний темп росту надходжень та витрат складає 7%. Загальні показники надходжень до бюджету та граничні показники видатків бюджету наведені у додатку 1 до проєкту прогнозу бюджету.

 

 

IV. Показники доходів сільського бюджету

         Прогноз дохідної частини бюджету громади розроблено відповідно до норм бюджетного та податкового законодавства, основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України та територіальної громади, особливостей податкової політики, передбачених Бюджетною декларацією на 2022-2024 роки, положень нормативно-правових актів селищної  ради про встановлення місцевих податків і зборів.

        З метою розширення податкової бази та залучення додаткових надходжень до бюджету громади визначено такі пріоритетні завдання:

  • сприяння розвитку бюджетоутворюючих підприємств, розширенню діючих виробничих потужностей, збільшенню виробництва продукції;
  • створення сприятливих умов для стабільної та ефективної роботи суб’єктів підприємницької діяльності, поліпшення бізнес-клімату;
  • поліпшення економічних, правових та організаційних умов для залучення інвестиційних ресурсів та задіяння земельного потенціалу громади.

       Для виконання пріоритетних завдань передбачається здійснити наступні заходи:

  •   проведення  роз’яснювальної роботи серед населення через засоби масової інформації щодо соціального значення легалізації праці та заробітної плати, дотримання норм законодавства в частині оплати праці у розмірі не менше мінімальної заробітної плати, обов’язкового декларування доходів та сплати податків. Очікуваний результат підвищення рівня зайнятості та соціального забезпечення населення, зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб;
  • організація реєстрації фізичних осіб-підприємців у доступній формі та у найкоротші терміни, що очікувано розширить сфери діяльності малого бізнесу, збільшить надходження єдиного податку;
  • провести інвентаризацію земельних ділянок, здійснити перегляд укладених договорів оренди земельних ділянок на предмет відповідності розміру орендної плати нормам Податкового кодексу України, що забезпечить задіяння земельного потенціалу громади для залучення інвестицій, збільшення надходжень плати за землю;
  •  проводити моніторинг податкового боргу платників податків до бюджету та провести претензійно-позовну роботу щодо його зменшення.

   Прогнозні  показники  доходів  бюджету  сформовані  на  основі  існуючої

податкової бази та реалізації пріоритетних завдань із розширення її потенціалу. При формуванні дохідної частини сільського бюджету були враховані  фактичні надходження за 2020 рік, планові показники на 2021 рік та прогнозні показники на 2022-2024 роки.

   Обсяг власних доходів загального фонду сільського бюджету на  2022 рік

розрахований у сумі 11850956,0 гривень. До спеціального фонду у 2022 році прогнозується отримати 390000,0 гривень.

   Обсяг власних доходів загального фонду сільського бюджету на  2023 рік

розрахований у сумі 12195799,0 гривень, що на 344843,0 гривень більше ніж прогнозні у 2022 році. До спеціального фонду у 2023 році прогнозується отримати 400000,0 гривень.

   Обсяг власних доходів загального фонду сільського бюджету на  2024 рік

розрахований у сумі 12805450,0 гривень, що на 609651,0 гривень більше ніж прогнозні у 2023 році. До спеціального фонду у 2024 році прогнозується отримати 410000,0 гривень.

    Показники  доходів  бюджету  громади  наведені  в додатку 2 до прогнозу

бюджету.

     В  структурі   доходів   найбільшу   частку   становитимуть   міжбюджетні трансферти майже 86 %. та  податкові    та  неподаткові надходження – 14 %;

     Основними джерелами доходів загального фонду сільського бюджету на

2022-2024 роки залишаються  податок та збір на доходи фізичних осіб, єдиний податок та податок на майно (нерухомість, земля), що становлять відповідно 69%, 24%, 3,4% від прогнозного показника доходів.

         Як і в попередні періоди,  найбільшу питому вагу у надходженнях  податку та збору на доходи фізичних осіб займає податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати.  Прогноз надходжень з податку на доходи фізичних осіб розраховано відповідно до єдиної ставки (18 %) оподаткування доходів фізичних осіб, сталого підвищення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, подальшого зростання середньомісячної заробітної плати найманих працівників шляхом збільшення продуктивності праці, легалізації виплати заробітної плати. Темпи росту податку на доходи фізичних осіб (в цілому по всіх видах надходжень податку) прогнозуються у 2022 році на рівні 6,0%, у 2023 році – на 7,0% та у 2024 році – на 7,2%. Найбільшими платниками   податку та збору на доходи фізичних осіб є: відділ освіти Космацької сільської ради, КНП «Космацька АЗПМС»

         Прогнозний обсяг єдиного податку  на 2022-2024 роки розраховано з урахуванням положень Податкового кодексу України, фактичних надходжень, кількості платників, ставок встановлених рішенням Космацької сільської ради від 25 травня 2021 року № №316- IX /2021.Темпи росту єдиного податку прогнозуються у 2022 році на рівні 6,7 %, у 2023 році – на 7,1 % та у 2024 році – на 7,4 %.

      Розрахунок прогнозної суми податку на майно, в частині плати за землю

 на 2022-2024 роки проведено за підсумками фактичних надходжень за попередні роки, за ставками, визначеними рішеннями селищної  ради, щодо земельного податку, орендної плати, з урахуванням перегляду договорів оренди земельних ділянок в частині збільшення розміру орендної плати, поновлення строку дії договорів оренди, прийняття рішень про встановлення факту користування земельною ділянкою без оформлення правовстановлювальних документів та оновлення нормативно - грошової оцінки земель населених пунктів  Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та туристичний збір на 2022-20224 роки прогнозуються з урахуванням збільшення ставок податку, які встановлені рішеннями Космацької сільської  ради від 25 травня 2021 року № №315- IX /2021 та темпів зростання мінімальної заробітної плати.

     Впровадження   послідовної   та   передбачуваної  податкової  політики на

 державному рівні та на території громади в середньостроковому періоді дозволить забезпечити середньорічний приріст доходів загального фонду бюджету на 6%.

    Основними   джерелами  надходжень  спеціального   фонду   сільського

бюджету є власні надходження бюджетних установ .

          V. Показники фінансування бюджету, показники місцевого боргу

            Показники фінансування  бюджету на 2022-2024 роки не прогнозуються - додаток 3.

             VІ. Показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету

Під час формування видаткової частини бюджету Космацької сільської територіальної громади у середньостроковому періоді основним прагненням є досягнення цілей державної політики в межах ресурсних можливостей бюджету територіальної громади, спрямовування коштів на заходи відповідно до їх пріоритетності та актуальності, а також з урахуванням економного використання коштів за діючими бюджетними програмами.

Прогнозні показники видатків та кредитування бюджету Космацької сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки відображені на підставі поданих головними розпорядниками коштів пропозицій до Прогнозу, а саме:

 граничні показники видатків бюджету та надання кредитів з бюджету головним розпорядникам коштів – додаток 6;

 граничні показники видатків бюджету за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету – додаток 7.

В процесі формування видаткової частини бюджету враховані прогнозні розміри мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на 2022-2024 роки відповідно до Бюджетної декларації, прийнятої Верховною Радою України 15 липня 2021 року:

 

Мінімальна заробітна плата

Посадовий оклад працівника І тарифного розряду ЄТС

грн

темпи приросту, %

грн

темпи приросту, %

з 01 січня 2022 року

6500

 

2893

 

з 01 жовтня 2022 року

6700

3,1

2982

3,1

з 01 жовтня 2022 року

7176

7,1

3193

7,1

з 01 січня 2024 року

7665

6,8

3411

6,8

 

 

 

 

 

В першу чергу при формуванні видаткової частини прогнозу бюджету враховано вимоги статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами та комунальними некомерційними підприємствами охорони здоров’я.

Враховані також обсяги видатків, необхідні для забезпечення стабільної роботи установ та закладів соціально – культурної сфери, надання соціальних гарантій для малозахищених категорій громадян, підтримки в належному стані об’єктів житлово – комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури громади, впровадження заходів з енергозбереження (енергоефективності), виконання в межах фінансових можливостей сільськихцільових (комплексних) програм.

Державне управління

Пріоритетними завданнями апарату Космацької сільської  ради та її виконавчого органу є належне фінансове забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування для здійснення ними повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та іншими нормативно-правовими актами. У 2022 та 2023-2024 роках передбачається здійснити заходи щодо:

— забезпечення прозорості, відкритості в діяльності органів місцевого самоврядування, подальший розвиток свободи слова і думки;

— впровадження сучасних інформаційних технологій в  діяльності місцевого самоврядування;

— забезпечення повноцінного виконання повноважень Космацької сільської ради згідно з чинним законодавством;

 — подальшого розвитку створеної прозорої системи в прийнятті рішень органами місцевого самоврядування;

— створення належних умов для реалізації органами місцевого самоврядування прав та повноважень, визначених чинним законодавством України

Освіта

 Цілі державної політики у сфері освіти реалізуються головним розпорядником бюджетних коштів – Відділом освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради (додаток 6) та у середньостроковій перспективі будуть направлені на:

зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів,

          забезпечення закладів загальної середньої освіти сучасним навчальним обладнанням та оновлення матеріально-технічної бази;

забезпечення державних гарантій з оплати праці працівникам бюджетних установ;

організація харчування та придбання медикаментів.

побудова освітньої мережі у відповідності до наявних ресурсів.

Основні результати, яких планується досягти:

створення нового освітнього середовища, яке відповідає вимогам сьогодення;

забезпечення доступної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти з урахуванням демографічних та економічних реалій;

сприяння підвищенню мотивації учнів до навчання, а вчителів - до професійного розвитку;

Реалізація освітніх послуг буде здійснюватися через існуючу мережу освітніх закладів, яка включає 2 заклади дошкільної освіти, 7 установ загальної середньої освіти, 1 установ позашкільної освіти, 1 централізована бухгалтерія,

Охорона здоров’я

Цілі державної політики у сфері охорони здоров’я направлені на перехід від утримання мережі комунальних закладів охорони здоров’я (ліжок, персоналу) до оплати реальних результатів діяльності цих закладів – фактично наданих пацієнтам медичних послуг та на місцевому рівні здійснюються головним розпорядником бюджетних коштів. Головним розпорядником бюджетних коштів є Космацької сільської рада (додаток 6).

Граничний обсяг видатків головним розпорядником бюджетних коштів направлено на реалізацію наступних бюджетних програм:

КПКВ 2110 «Первинна медична допомога населенню» – реалізує   Комунальне некомерційне підприємство " Космацька  амбулаторія загальної практики сімейної медицини" .

 Основні результати, яких планується досягти:

підвищення рівня медичного обслуговування населення;

запровадження нових підходів до організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення;

подальший розвиток системи медичного обслуговування населення та реформування системи охорони здоров’я;

зниження рівнів загальної захворюваності населення.

 

Соціальний захист та соціальне забезпечення

Основними цілями реалізації державної політики у сфері соціального захисту та соціального забезпечення на 2022-2024 роки є підвищення ефективності управління бюджетними коштами на підтримку соціально вразливих верств населення, подальше реформування сфери надання соціальних послуг та соціального захисту.

Прогнозні граничні показники бюджету Космацької сільської територіальної громади по видатках на фінансування галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» на 2022-2024 роки передбачаються  головному розпоряднику коштів, а  саме: Космацької сільської раді. За рахунок коштів бюджету сільської територіальної громади у середньостроковому періоді планується утримувати Центр надання соціальних послуг Космацької сільської ради.

Крім того, на 2022 – 2024 роки плануються видатки на реалізацію сільської програми соціального захисту населення.

Завданнями на 2022-2024 роки є:

забезпечення максимальної адресності та наближеності надання відповідної соціальної підтримки тим, хто її потребує;

прозорість та доступність в отриманні соціальної підтримки;

надання соціальної підтримки особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

Основні результати, яких планується досягти:

 посилити соціальний захист окремих категорій громадян Космацької громади, ефективно спрямувати відповідні грошові кошти на підтримку найбільш незахищених верств населення, для яких пільги і гарантії є додатковим засобом забезпечення достатнього життєвого рівня.

Культура і мистецтво

Цілями державної політики у сфері культури і туризму, втіленням яких на місцевому рівні займається головний розпорядник бюджетних коштів – Космацькоа сільська рада (додаток 6), є відродження та духовний розвиток традицій і культури української нації.

Прогнозні граничні показники бюджету територіальної громади головним розпорядником бюджетних коштів розподілені на реалізацію наступних бюджетних програм, а саме:

КПКВ 4030 «Забезпечення діяльності бібліотек» на утримання Космацької центральної бібліотеки  та 3 бібліотек – філій  Космацької бібліотеки

КПКВ 4060 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів», на утримання 3 будинків культури;

КПКВ 4082 «Інші заходи в галузі культури і мистецтва» на виконання місцевих цільових програм.

Фізична культура і спорт

Цілями державної політики у сфері фізичної культури та спорту, які реалізують  головні розпорядники бюджетних коштів – Космацької сільської рада та відділ освіти, молоді та спорту (додаток 6), є створення умов для розвитку індивідуальних здібностей спортсменів та досягнення високих спортивних результатів. 

 за КПКВ 5011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту»

Протягом 2022-2024 років планується досягти наступних результатів: створення безпечних умов для залучення широких верств населення до масового спорту; створення стимулів для здорового способу життя й здорових умов праці шляхом розвитку інфраструктури для занять масовим спортом та активного відпочинку.

Житлово-комунальне господарство

Реалізація цілей державної політики, власних повноважень органів місцевого самоврядування в сфері утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства громади, а також у сфері забезпечення ефективного функціонування та розвитку вулично-дорожньої мережі визначена заходами  місцевої програми розвитку житлово-комунального господарства Космацької сільської ради.

Пріоритетними напрямками розвитку житлово-комунального господарства є: задоволення потреб мешканців в усіх видах житловокомунальних послуг, створення комфортних умов для проживання та надання їм якісних житлово-комунальних послуг, належне утримання об’єктів комунальної власності, збільшення обсягів робіт капітального ремонту благоустрою.

Транспорт та транспортна інфраструктура

Приорітетами розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури у прогнозному періоді є поліпшення наявних об’єктів для потреб економічного розвитку й підвищення якості життя громадян.

Передбачається здійснити такі заходи:

  • проведення робіт з реконструкції і ремонту доріг громади,
  • капітального ремонту тротуарів;
  • підвищення безпеки дорожнього руху.

                                   VII. Бюджет розвитку

      Показники  бюджету  розвитку  за  основними  видами  надходжень  та

 орієнтовними обсягами витрат у середньостроковому періоді наведені у додатках 9, 10.  Упродовж середньострокового періоду планується продовжити комплекс робіт, спрямованих на розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку громади у галузях освіти, культури, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства.

 

 

VIII. Взаємовідносини бюджету з іншими бюджетами

          Міжбюджетними трансфертами, які надходять з державного бюджету до  бюджету селищної територіальної громади є: базова дотація та освітня субвенція. Найбільшу питому вагу у обсязі міжбюджетних трансфертів займає освітня субвенція з державного бюджету. Темпи зростання обсягів освітньої субвенції з державного бюджету становлять на 2022 рік до плану 2021 року – 109,1%, на 2023 рік до прогнозу  2022 року – 109,5 %, на 2024 рік до прогнозу 2023 року – 106,8 %. Темпи зростання обсягів базової дотації становлять на 2022 рік до плану 2021 року – 105,6%, на 2023 рік до прогнозу  2022 року – 118,0 %, на 2024 рік до прогнозу  2023 року – 118,0 %.

    Міжбюджетні трансферти мають цільове спрямування і використовуються

відповідно до порядків їх використання.

         Показники міжбюджетних трансфертів відображені в додатках 11 та 12 цього прогнозу.      

IX. Інші положення та показники прогнозу бюджету

    У Прогнозі бюджету Космацької сільської  територіальної громади на

 2022-2024 роки відсутня інформація для заповнення додатків 4 «Показники місцевого боргу», 5 «Показники гарантованого територіальною громадою міста боргу і надання місцевих гарантій», 8 «Граничні показники кредитування бюджету  та 12 Показники міжбюджетних трансфертів іншим бюджетам за Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету» передбачених типовою формою прогнозу місцевого бюджету затвердженою наказом міністерством фінансів України 02.06.2021року № 314.   

 

         Додатки до Прогнозу на 2022-2024 роки 1, 2, 3, 6, 7, 9, 10, 11  додаються. 

 

         Конкретні показники обсягів бюджету Космацької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки будуть уточнюватися залежно від законодавчих змін у бюджетній та податковій політиці, показників соціального та економічного розвитку території та реальних можливостей бюджету на відповідні роки.

 

Керуючий справами

(секретар) виконавчого комітету                                               Василь ЛАВРИНЮК

 

 

Начальник відділу фінансів                                                            Лілія ЛИНДЮК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021  р.                                                                               с. Космач

№ 74-7/2021

 

Звіт про виконання  сільського

бюджету Космацької сільської

ради за 6 місяців 2021 року

 

      Керуючись статтями 78,80 Бюджетного кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  виконавчий комітет сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

       

     1.Прийняти до уваги звіт про виконання  сільського бюджету Космацької сільської ради за 6 місяців 2021 року поданий фінансовим відділом виконавчого комітету сільської ради (додається)

    2.Звіт про виконання  сільського бюджету Космацької сільської ради за 6 місяців 2021 року  подати на затвердження сесії Космацької    сільської ради.

                                              

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт про виконання бюджету

Космацької сільської територіальної громади

за І півріччя 2021 рік

 

І. Загальна характеристика виконання бюджету

За I  півріччя 2021 рік  до бюджету  сільської  територіальної громади надійшло доходів загального та спеціального фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) 6149,7тис. грн.,  приріст надходжень проти минулого року склав  2341,2тис. грн

Доходів загального фонду  надійшло 4726,7  тис. грн., при уточненому плані 4215,0 перевиконання  складає 112,14% або 1201,4 тис. грн.. приріст надходжень проти минулого року складає 134,1 тис. грн..

 Доходів спеціального фонду  надійшло 1423,0 тис. грн., при уточненому плані 97,0 тис. грн., приріст надходжень проти минулого року складає 1139,8 тис. грн

По видатках загального фонду бюджет Космацької сільської ради ТГ за  І півріччя 2021 року виконаний 88,23 відсотка до уточненого призначення з урахуванням  змін  42591,672 тис. грн., використано протягом звітного періоду 37580,598 тис. грн.

Кредиторська заборгованість по видатках за рахунок коштів місцевих бюджетів станом на 01.07.2021 року відсутня.

По видатках спеціального фонду бюджет Космацької сільської ради  ТГ за І півріччя 2021 року виконаний на 17,81 відсотка до уточненого річного призначення, або недовиконано на  1410,445  тис. грн. (призначено по бюджету на з урахуванням  змін 1713,749тис.грн., використано протягом звітного періоду 303,303 тис. грн.).

 

II. «Показники соціально – економічного розвитку Космацької сільської ради ТГ»

 

Протягом І півріччя 2021 року виконавчим комітетом Космацької сільської ради ТГ вживалися необхідні заходи щодо впровадження економічних реформ у громаді, забезпечення її комплексного розвитку, належного життєвого рівня населення та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації. Проте, відсутність інвестицій, проєктів розвитку та Програми підтримки у розвитку малого та середнього бізнесу не дозволяє створювати нові робочі місця. Видатки споживання становлять більше 95% бюджету на вказаний період, що на 14% більше ніж за такий період 2020 року. Фінансовим відділом розроблені заходи про наповнення сільського бюджету Космацької територіальної громади та ефективного та раціонального використання бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2021 рік які затверджені розпорядженням голови від 22.03.2021 №61/02.3-08-к.  Враховуючи загальні параметри соціально-економічного розвитку за 6 місяців поточного 2021 року в Космацькій громаді суттєвих змін не відбулося. Підприємств, які б виготовляли продукцію зареєстровано не було, інвестицій та вкладень від стейкхолдерів не надходило.

  Спільно з КНП «Космацька дільнича лікарня» КСР було подано на розгляд комісії Єврорегіон Карпати - Україна проєкт «Придбання медичного обладнання для КНП «Космацька дільнична лікарня» КСР з метою подолання наслідків COVID – 19». Ведеться робота над проєктами для подання на регіональні та транскордонні конкурси в напрямку захисту навколишнього природнього серидовища (екологія), розвитку туристичної сфери, як одного з основних видів доходу та майбутнього розвитку Космацької громади, тому планується  створення туристичного інформаційного центру. Проєкт по центру поданий на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2.0 від Єврорегіон Карпати-Україна.

 Робочою групою розпочинається розробка стратегії економічного розвитку Космацької громади разом з експертами КШДУ ім. Сергія Нижного на основі Сертифікату отриманого в конкурсі «Ефективна громада» і згідно підписаного меморандуму про співпрацю, що стане одним з основних документів майбутнього курсу розвитку громади. Згідно участі в майбутніх обласних, державних та інших конкурсах потрібно забезпечити гарантійне співфінансування у разі перемоги потрібно закласти кошти в бюджет Космацької громади на 2022р в сумі 300 000 грн. Така сума розрахована на основі участі в проєтах в цьому році де середня сума гарантійного співфінансування 50 000 грн.

 На 2022-2024 роки прогнозується розвиток туристичної галузі, збільшення кількості туристів і відповідно доходів від туристичного збору, на 20% у розрахунку до попередніх років. У громаді сформувавася досить потужний, унікальний кластер майстрів народних промислів, праця яких не повинна залишатися непоміченою і стане основою в розбудові нового туристичного ремісничого маршруту, що ще більше привабить туриста. В поєднанні з туристичною привабливістю розташування нашої громади, багатою на події історією, рекреаційними можливостями є всі шанси реально збільшити надходження туристичного збору. На розвиток туризму пропонується закласти до бюджету на 2022 рік 50 000грн.

  На розвиток економіки за минулих 2,5 роки дуже негативно вплинула пандемія вірусу COVID -19. Підприємців, що сплачували один з важливих в формуванні бюджету громади податків, стало менше та й вони потребували підтримки з боку місцевого саморядування і держави. Очікується надходження від сплати земельного податку та нерухоме майно а також збільшення доходів від сплати ПДФО, оскільки на території Космацької громади збільшилась кількість зареєстрованих ю/о.

 Детальні основні бюджетні показники, враховані цілі та пріоритети, визначені Програмою Президента України, Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, прогнозними та програмними документами економічного й соціального розвитку, зокрема, Національною економічною стратегією до 2030 року,вказані в Бюджетній декларації на 2022-2024 роки.

 

ДОХОДИ

 

За  2021рік  до бюджету  сільської  територіальної громади надійшло доходів загального та спеціального фонду (без урахування міжбюджетних трансфертів) 6149,5тис. грн., приріст надходжень проти минулого року склав 2341,2тис. грн..

Доходів загального фонду  надійшло 4726,6тис. грн., що складає 112,14%  до уточненого плану 4215,0грн.). приріст надходжень проти минулого року складає 1201,4тис. грн

 Доходів спеціального фонду  надійшло 1423,0грн., при уточненому плані 194,0тис. грн., приріст надходжень проти минулого року складає 1139,8тис. грн..

Виконання бюджету громади в розрізі податків і зборів характеризується наступним.

Податок на доходи фізичних осіб є основним бюджетоутворюючим джерелом доходів місцевого бюджету і його частка в структурі власних доходів загального фонду складає  71,1 відсотка (5955,0)  за  перше півріччя надійшло прибуткового податку 3494,6 при плані 3000,0 перевиконано на 116,49%приріст надходжень проти минулого  року становить % або 842,7тис. грн

Другим за обсягом джерелом надходжень доходів загального фонду   бюджету Космацької ТГ є єдиний податок. Надходження цього податку  за перше півріччя склали 908,7тис. грн., що виконано на 82 відс. Приріст надходжень проти минулого року 215,3тис. грн або 131,0%

Плати за землю за перше півріччя  надійшло  143,8тис. грн., при уточненому плані   16,0  тис. грн. Земельний податок  зменшився проти минулого року  тому, що збільшилося   пільговиків по платі за землю, і  не виготовлена нова нормативно-грошова оцінка землі. Сплата земельного податку здійснюється у ІІІ кварталі.

Фактичні  надходження акцизного податку з роздрібної торгівлі суб’єктами господарювання підакцизних товарів за  перший квартал 2021рік  склали 64,3тис. грн., що складає 95,28відс. ( -3,441 тис. грн.) до уточненого плану  на відповідний період  виконання проти  минулого року становить -91,9% або(-5,7 тис. грн..)

 2. До спеціального фонду бюджету громади (без врахування  міжбюджетних трансфертів) поступило 1423,0тис. грн.,  що на 369,5відсотка уточнених  планових показників  на перший квартал 2021 рік( Власні надходження бюджетних установ-355,3)

 

IV.  ВИДАТКИ ТА ЗАБОРГОВАНІСТЬ

 

Виконання бюджету Космацької сільської ради ТГ за І півріччя 2021 року в розрізі галузей є наступним:

ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

Кошти на утримання Космацької сільської ради ТГ по загальному фонду за І півріччя 2021року  освоєні на 82,31  відсотка (уточнений план 2791,838тис. грн., використано 2297,953 грн.), або  з недовикористанням на  493,9тис. грн.  Основну питому вагу у витратах становить оплата праці з нарахуваннями 2066,124тис.грн, предмети та матеріали (меблі, жалюзі та інші) -108,758тис.грн., оплата послуг 72,556тис.грн., енергоносії- 32,293тис.грн.

 Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на утримання органів місцевого самоврядування станом на 01.07.2021 р. не числиться.

Фінансування видатків за рахунок коштів місцевих програм та заходів здійснено у сумі 19,9тис грн. придбання пального.

Видатки спеціального фонду становили  у сумі 47.6тис. грн. на придбання комп’ютерної техніки.

Кошти на утримання відділу освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради ТГ та відділу фінансів Космацької сільської ради  по загальному фонду за  І квартал 2021 року освоєні на 75,73 відсотка (уточнений план 939,5тис. грн., використано 711,509тис. грн.), або  з недовикористанням на  227,99тис. грн.

 Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на утримання органів місцевого самоврядування станом на 01.07.2021 р. не числиться.

 

ОСВІТА

Фінансування установ освіти у І півріччі 2021 року здійснювалося за рахунок  коштів освітньої субвенції з державного бюджету та власних надходжень бюджету громади, додаткової дотації.

Кошти на утримання установ освіти Космацької сільської ради ТГ за рахунок коштів освітньої субвенції по загальному фонду за  І півріччя  2021 року освоєні на 95,12відсотка (уточнений план 25705,0тис. грн., використано24451,525тис.грн.)

Кошти на утримання дошкільних навчальних закладів  по загальному фонду за  І півріччя 2021 року освоєні на 87,42 відсотка (уточнений план 2378,900тис. грн., використано 2079,524,тис. грн.), або  з недовикористанням 299,376тис. грн

Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на утримання органів місцевого самоврядування станом на 01.07.2021 р. не числиться.

На харчування дітей за І півріччя у 2021 році використано 45,055 тис. грн. при уточненому призначенні  65,0тис. грн., що складає 69,32відсотка.

Кошти на утримання загальноосвітніх закладів освіти  Космацької сільської ради ТГ по загальному фонду за рахунок коштів місцевого бюджету та додаткової дотації  за І півріччя у 2021 освоєні на 69,52 відсотка (уточнений план на 5590,0тис. грн., використано 3886,4тис. грн., або  з недовикористанням на  1702,020тис. грн.

Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на утримання органів місцевого самоврядування станом на 01.07.2021 р. не числиться.

На оплату комунальних послуг та енергоносіїв установами освіти у звітному періоді використано 768,103 тис грн. при уточненому  призначенні 990,0 тис. грн.

  По спеціальному фонду на проведення капітальних видатків установами освіти використано 36,015тис.грн. при уточненому призначенні1093,6тис.грн.

Кредиторська чи дебіторська заборгованість по закладах освіти станом на 01.07.2021 року  відсутня.

Фінансування видатків за рахунок коштів місцевих  програм та заходів здійснено у сумі 40,0тис.грн. на закупівлю спортивного інвентарю.

Кошти на утримання позашкільної освіти, зокрема Дитячої школи мистецтв за І півріччя 2021 рік освоєні на 92,85відсотка (уточнений план на  період 1320,3 тис. грн., використано 1225,849 тис. грн., або  з недовикористанням на  94,450 тис. грн.

 Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на утримання установ освіти станом на 01.07.2021 р. не числиться.

 

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

За І півріччя у 2021 року на  утримання установ охорони здоров’я з бюджету Космацької сільської ради виділено коштів у сумі 945,978тис.грн..

На утримання Космацької дільничної лікарні  було перераховано 725,729тис. грн. власних надходжень в тому числі на погашення заборгованості за 2020 рік по заробітній платі з нарахуваннями в сумі 319,79 тис. грн, 

          На утримання первинної ланки медицини КНП «Космацька АЗПСМ»Космацької сільської ради ТГ по загальному фонду за І півріччя у 2021 року освоєні на 47 відсотків (уточнений план 76,5 тис. грн., використано 65,845 тис. грн., або  з недовикористанням на  10,654 тис. грн.

        Централізовані заходи з лікування цукрового діабету використано в сумі 114,857 тис.грн.

         Фінансування здійснюється на енергоносії та відшкодування частини медикаментів для проведення гемодіалізу, онкопрепарати, психотропні препарати.

       Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на утримання закладів охорони здоров'я станом на 01.07.2021 р. не числиться.

       Фінансування видатків за здійснюється за рахунок коштів місцевих програм та заходів.

 

СОЦІАЛЬНИЙ  ЗАХИСТ ТА СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

На фінансування видатків по соціальному захисту населення за І півріччя у 2021 року з бюджету Космацької сільської  ради ТГ було використано 157,743тис.грн на оплату праці соціальних працівників.

         На інші виплати населенню (КЕКВ 2730) за І півріччя у 2021 року використано за І квартал у 2021 року використано 88,62 тис. грн. при уточненому призначенні  121,0 тис. грн.

Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на соціальний захист та соціальне забезпечення населення станом на 01.07.2021 року  відсутня.

КУЛЬТУРА  І  МИСТЕЦТВО (будинки культури і бібліотеки)

 

Кошти виділені на утримання установ культури за  І півріччя у 2021 року освоєні на   відсотка (уточнений план на період 1017,270 тис. грн., використано  738,423тис. грн.).

Кредиторська чи дебіторська заборгованість по видатках на заклади культури станом на 01.07.2021 року  відсутня.

На оплату енергоносіїв та комунальних послуг призначено з урахуванням внесених змін  15,6 тис. грн., використано 14,623тис. грн.

 Кредиторська чи дебіторська заборгованість по енергоносіях станом на 01.07.2021 відсутня.

По інших кодах економічної класифікації кошти використані в межах кошторисних призначень.

 

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ

На фінансування видатків по фізичній культурі, а саме навчально-тренувальну роботу за І півріччя у 2021 року з бюджету Космацької сільської  ради ТГ перераховано іншу субвенцію Косівській територіальній громаді  сумі 219,7 тис.грн.(ДЮСШ). Також виплачено відрядження місцевій футбольній команді у сумі 5,760 тис.грн.

 

ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

 

По житлово-комунальному господарству, на благоустрій сіл і селищ громади за І півріччя у 2021 року при річному уточненому призначенні  306,600тис. грн. використано 231,509тис. грн.,  що складає 75,51відсотка ( вуличне освітлення-48,465 тис.грн, оплата праці працівників КП «Карпати-КПБ» - 163,90тис.грн.  та інші поточні видатки)

 

ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ

 

Кошти на утримання місцевої пожежної команди за І півріччя у 2021  року освоєні на 81,48відсотка до    уточненого призначення на період (уточнене призначення  456,300тис.грн.,  використано 371,793тис. грн.).

По всіх кодах економічної  класифікації кошти використані в межах уточнених кошторисних призначень.    

 

ЕНЕРГОНОСІЇ

Дебіторська та кредиторська заборгованість, згідно даних обліку відсутня. Кошти використані в межах уточнених кошторисних призначень.    

 

 

ЗАБОРГОВАНІСТЬ

            Дебіторська та кредиторська заборгованість, згідно даних обліку, по загальному та спеціальному фонду відсутня.

 

V. ФІНАНСУВАННЯ

       Протягом року бюджетом Космацької сільської  ради ТГ позики в установах  Державної казначейської служби не отримувались.

      Кошти, що передано із загального фонду до бюджету розвитку становили 1453,749 тис. грн.

      Залишки нерозподілених коштів які склалися станом на 01.07.2021 на рахунках бюджетних установ та місцевих бюджетів складають 1945,66тис. грн.:

 - по загальному фонду – 1945,66 тис. грн. (в тому числі освітня субвенція 1758,2 тис.грн.)

      За І півріччя 2021 року комісією з питань планування ,фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку  розподілено 90,8% вільного залишку власних надходжень, а саме 1689,84тис.грн. Слід зазначити, що тільки 20% або 344,95 тис.грн. з вільного залишку направлено на капітальні видатки. Всі інші кошти направлені на видатки споживання.

Протягом року розміщення тимчасово вільних залишків    на вкладних рахунках банку не здійснювалося.

 

VI.  КРЕДИТУВАННЯ

       Видатки на надання кредитів за рахунок коштів бюджету Космацької сільської ради ТГ За І півріччя 2021 року не здійснювались.

                                       

VII. МІЖБЮДЖЕТНІ ТРАНСФЕРТИ

         До загального фонду бюджету громади за І півріччя у 2021 року надійшло з державного бюджету та місцевих бюджетів міжбюджетних трансфертів  34854,3 тис. грн. при уточненому плані  34854,3 тис. грн. в тому числі у вигляді:

           базової дотації надійшло  7423,8  тис. грн. при такому ж плані;

освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  одержано  25705,0 тис. грн. при  такому ж плані.;

додаткової дотації надійшло  1551,5  тис. грн. при такому ж плані;

  •  субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  надійшло 145,3тис.грн. при такому ж плані.

 До спеціального фонду бюджету громади за І півріччя у 2021року надійшло коштів:

-субвенція з місцевого бюджету на здійснення природоохоронних заходів у сумі 209,805тис.грн.

 

VIII. МЕРЕЖА, ШТАТИ ТА КОНТИНГЕНТ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ

що фінансуються з бюджету Космацької сільської ради ТГ у І півріччі 2021 року

 

Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Космацької сільської ради ОТГ

        

          В Космацькій сільській територіальній громаді функціонує 1 сільська рада.

      У вищевказаній  раді за перший квартал 2021 року утримувалось 45 шт. од

- посадових осіб органів місцевого самоврядування –29 шт.од

- іншого персоналу -   16 шт.од.

 Штатна чисельність працівників апарату, витрати на їх утримання розглянуті на пленарних засіданнях та затверджені рішеннями сесій. Збільшення кількості штатних працівників зумовлено  створенням нових відділів, що дасть можливість покращити соціально-економічний розвиток громади та збільшить надходження на одного жителя громади.

 

Відділ освіти молоді та спорту Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської області

 

     У  даному відділі зі статусом юридичної особи  перший квартал 2021 року утримувалось  5шт. од. з них :

- посадових осіб органів місцевого самоврядування –4шт.од.;

- іншого персоналу -   1 шт.од.

 Штатна чисельність працівників апаратів виконкомів усіх рівнів, витрати на їх утримання рад. 

Фінансовий відділ Космацької сільської ради

 

        У  даному відділі зі статусом юридичної особи є   4шт. од. з них :

- посадових осіб органів місцевого самоврядування –4шт.од.;

 Штатна чисельність працівників апаратів виконкомів усіх рівнів, витрати на їх утримання розглянуті на пленарних засіданнях та затверджені рішеннями сесій. 

 

Місцева пожежна команда

У 2021 році  утримується  2  місцеві пожежні команди  зі штатною чисельністю     6  шт.од, зокрема:

-Місцева пожежна команда в с. Космач – 5 шт.одиниць

- Місцева пожежна добровільна  команда в с. Прокурава – 1 ш. одиниця.

 

Освіта

У 2021 році в громаді функціонує 8 установ освіти , в тому числі:

 - 2 дитячі дошкільні заклади. (ТКВКБМС 1010) штатна чисельність 36,205 одиниць

- 6 загальноосвітніх шкіл, з них:  2 повні середні школи, 4 школи неповні середні(ТКВКБМС 1021,1031); 

                         

Культура і мистецтво

 

         В Космацькій сільській територіальній громаді  функціонує 4 бібліотеки, 1 музична школа, 3 будинки культури.

У вказаних закладах планується  протягом року  утримувати  31,44   штатних одиниць, а саме :

- в установах бібліотечного типу –  4,75  шт.од.

- в будинках культури  -  11 шт.од.

- школах естетичного виховання дітей  -   15,69 шт.од.,

 

 

 

Начальник фінансового відділу                                  Л.Линдюк

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського району Івано-Франківської області

виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 27 серпня 2021 року

№ 75-7/2021                                                                                      с. Космач

 

Про внесення змін до рішення

«Про бюджет Космацької сільської

територіальної громади на 2021 рік»

 

        Керуючись ст.78, пункту 3 частини першої статті 89 (крім підпункту "г") Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», рішенням сесії сільської ради від "23" грудня 2020 року №61-ІІІ/2020 «Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2021 рік»,  сесія

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Врахувати в доходах загального фонду сільського бюджету:

    - Субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету за КБКД 41051400 в сумі 251200,0грн і направити по 0611182 Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» КЕКВ 2240 у сумі 112700,0грн для підвищення кваліфікації педагогічниїх працівників та проведення супервізій та КЕКВ 2210 у сумі 138500,0 на  закупівлю засобів навчання та обладнання (крім комп’ютерного).

-  Іншу субвенцію за кодом 41053900 «Інша субвенція» у сумі 54000,0 грн. і направити по  КПКВКМБ 0113242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення населення» КЕКВ 2730 на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА.

2.Здійснити перерозподіл  видатків по загальному фонду:

- КПКВКМБ 0611181 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" КЕКВ 2210 у сумі 7300,0грн.

- КПКВКМБ 0110150 «Організаційне та інформаційно-аналітичне управління та матеріально- технічне забезпечення сільської ради» КЕКВ 2240 зменшити на - 22300,0 грн.

-КПКВКМБ 0117130 «Здійснення заходів із землеустрою» КЕКВ 2281 у сумі 15000,0грн.

- КПКВКМБ 0118130 «Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони»  КЕКВ 2210 зменшити на 38000,0грн., КЕКВ 2111  збільшити на 31000,0 грн., КЕКВ 2120 збільшити на 7000,0грн.

-КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» внести зміни в помісячний  розпис КЕКВ 2620 збільшити на 57446,0 грн. Косівській територіальній громаді для оплати праці ДЮСШ.

-КПКВКМБ 3710160 «Керівництво і управління у відповідній сфері»  КЕКВ 2210 зменшити на 20238,0грн., КЕКВ 2240 зменшити на 5000,0грн. КЕКВ 2211 зменшити на 30500,0 грн. КЕКВ 2120 зменшити 6708,0 грн.

-КПКВКМБ 0610160 «Керівництво і управління у відповідній сфері»  КЕКВ  КЕКВ 2240 збільшити на 5000,0грн.

3. Здійснити перерозподіл  видатків по спеціальному фонду:

- КПКВКМБ 0110150 «Організаційне та інформаційно-аналітичне управління та матеріально- технічне забезпечення сільської ради» КЕКВ 3110 збільшити на – 6400,0 грн.

-КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» КЕКВ 3220 зменшити на 6400,0грн.

4. Здійснити розподіл вільного залишку  коштів освітньої субвенції загального фонду,  який склався станом на 01.01.2021 року, в сумі 297900,0грн. грн. і направити по - КПКВКМБ 0611061 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2240 у сумі 67000,0грн.згідно додатку 1, КЕКВ 3110 у сумі 138900,0грн. та КЕКВ 3132 у сумі 92000,0грн.згідно додатку 2 при цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду

5.  Внести зміни в п. 2,3 абзац 8 рішення від 19.07.2021  №448-XII /2021 Про внесення змін до рішення «Про бюджет Космацької сільської  територіальної громади на 2021 рік», зокрема абзаци

-   КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» КЕКВ 3220 збільшити на 8600,0 грн.для надання субвенції Івано-Франківському обласному бюджету для співфінансування видатків на придбання ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання та 27400,0 грн. для співфінансування НУШ (дидактика, меблі , комп’ютерне обладнання).

- КПКВКМБ 0611061 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 у сумі 135000,0 грн.  на закупівлю шкільних меблів для НУШ. змінити та викласти в новій редакції:

-КПКВКМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» КЕКВ 3220 збільшити на 8600,0 грн.для надання субвенції Івано-Франківському обласному бюджету для співфінансування видатків на придбання ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти та їх філій для організації дистанційного навчання, інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання та 21000,0 грн. для співфінансування видатків на  закупівлю департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації  сучасних меблів та комп’ютерного обладнання.

- КПКВКМБ 0611061 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти» КЕКВ 2210 у сумі 135000,0 грн.  на закупівлю шкільних меблів.

5.Внести зміни в помісячний розпис Освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам КБКД 41033900 згідно довідки МФУ  зменшити серпень на 600000,0грн. збільшити грудень на 600000,0 грн.

6.Затвердити рішення бюджетної комісії, яка здійснювалась у міжсесійний період №4 від 04.08.2021року

7. Відділу фінансів внести відповідні уточнення  у бюджетні призначення з врахуванням пропозицій щодо розподілу їх за економічною ознакою.

 

 

 

 

Сільський голова                                                        Дмитро  МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня  2021  р.                                                                      с. Космач

№ 76-7/2021

 

Про надання матеріальної

допомоги та її розмір

сім'ям, що опинилися

в складних життєвих обставинах

 

       Відповідно до статей 34, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» рішення Космацької сільської ради від 11.01.2017 року №43-2/2017, «Про програму соціального захисту та підтримки населення, яке проживає у населених пунктах Космацької сільської ради»та з метою соціального захисту жителів Космацької громади, заслухавши інформацію голови «Комісії з питань надання одноразових грошових допомог за рахунок коштів сільського бюджету громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах», виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Призначити одноразові грошові допомоги за рахунок коштів сільського бюджету громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах (Протокол додається)
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову «Комісії з питань надання одноразових грошових допомог за рахунок коштів сільського бюджету громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах» Веригу Любов Михайлівну.

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського району Івано-Франківської області

виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 27 серпня 2021 року                                                                              с.Космач                                      

№77-7/2021

.

Про надання дозволу на влаштування

дитини на цілодобове перебування

та навчання до закладу, який здійснює

інституційний догляд і виховання

 

      Керуючись ст. 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 55 Закону України «Про освіту», ст. ст. 9, 12, 19 Закону України «Про охорону дитинства», «Порядком зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 №586, Постановами Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки і піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» зі змінами та доповненнями, розглянувши звернення матері та матеріали справи,  виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на влаштування Семчук Марії Василівни, 05.10.2005 р.н., на цілодобове перебування в комунальний заклад Чернівецький обласний навчально- реабілітаційний центр « Родина», на 2021-2022 навчальний рік.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Космацького сільського голови Ганну Варцаб’юк.

                       

 

 

 

Сільський голова                                                                Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського району Івано-Франківської області

виконавчий комітет

РІШЕННЯ

від 27 серпня 2021 року                                                                        с. Космач

№ 78-7/2021
 

Про затвердження висновку

про доцільність скасування

усиновлення

 

          Розглянувши пропозиції комісії з питань захисту прав дитини, заяву та представлені документи, керуючись статтями 11,12,15 Закону України « Про охорону дитинства», статтями 19, 238 Сімейного кодексу України та Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити висновок про доцільність скасування усиновлення Чупрінчуком Богданом Васильовичем, 23.04.1995 року народження, жителем с. Голови, Верховинського району, малолітнього Чупрінчука Артема Богдановича, 17.10.2016 року народження (висновок додається);
  2. Доручити начальнику служби у справах дітей Космацької сільської ради Ганні Тисячній виступити представником органу опіки та піклування у засіданні суду по даній справі;
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Космацького сільського голови Варцаб’юк Ганну Семенівну.

 

 

 

 

 

 

Космацький сільський голова                                      Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                             Рішення виконавчого комітету

                                                     Космацької сільської ради

                                                                                     від 27.08. 2021 №78-7/2021

 

                                                                  ВИСНОВОК

                                 про  доцільність скасування усиновлення

 

     Службою у справах дітей Космацької сільської ради розглянуто та вивчено документи, представлені громадянкою Старіковою Аліною Володимирівною, 06.09.1996 року народження, жителькою с. Брустури, яка виховує малолітню дитину Чупрінчука Артема Богдановича, 17.10.2016 року народження, щодо скасування його усиновлення її колишнім чоловіком Чупрінчуком Богданом Васильовичем, 23.04.1995 року народження.

    11.07.2017 року був зареєстрований шлюб між Чупрінчуком Б.В. та Старіковою А.В. Ще до одруження жінка народила двох дітей: Поляка Володимира Михайловича, 28.01.2015 р.н., та Старікова Артема Михайловича 17.10.2016 р.н.

    Після одруження, перебуваючи у шлюбі, чоловік виявив бажання усиновити Артема, не будучи його біологічним батьком.

    Рішенням Косівського районного суду (01.11.2018 року) Старіков Артем Михайлович, 17.10.2016 р.н., був усиновлений. Відповідно до цього рішення суду було змінено прізвище Артема із «Старіков» на «Чупрінчук», по батькові на «Богданович». Відповідно були внесені відомості у графі батько як Чупрінчук Богдан Васильович.

    Сімейне життя із Чупрінчуком Богданом не склалося, відносини припинилися і 15.02.2019 року шлюб був розірваний, згідно рішення суду.

    Встановлено, що Старікова Аліна Володимирівна після припинення шлюбу разом із дітьми проживає окремо. Чупрінчук Богдан Васильович після розлучення не бере участі у вихованні усиновленого Артема, перестав підтримувати будь-який зв’язок, не спілкується з дитиною.

Також зі слів жінки відомо, що після розірвання шлюбу її колишній чоловік не піклується про духовний розвиток дитини, не цікавиться станом його здоров’я, не забезпечує необхідного харчування, лікування, проведення дозвілля дитини.

    Усиновитель зареєстрований у Верховинському районі Івано-Франківської області, де і проживає. Окреме проживання та небажання спільного перебування, відсутність сімейного життя не забезпечує прав та інтересів малолітньої дитини, відсутнє відчуття піклування від усиновлювача.

   Така ситуація триває від початку 2019 року і несе формальний характер усиновлення.

   Згідно ст. 232 Сімейного кодексу України, усиновлення надає усиновлювачеві  права і накладає на нього обов’язки щодо дитини, яку він усиновив, у такому ж обсязі, який мають батьки щодо дитини.

   Згідно ст.238 Сімейного кодексу України усиновлення може бути скасоване якщо воно суперечить інтересам дитини, не забезпечує їй сімейного виховання.

  Згідно з ст.ст. 150, 157 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний та моральний розвиток, той із батьків, хто проживає окремо від дитини зобов’язаний брати участь у її вихованні та утриманні.

  Скасування усиновлення не допускається після досягнення дитиною повноліття. Усиновлення може бути скасоване після досягнення дитиною повноліття якщо протиправна поведінка усиновленого, усиновлювача загрожує життю, здоров’ю усиновлювача, усиновленого або інших членів сім’ї.

  Правовими наслідками скасування усиновлення, згідно ст. 239 Сімейного Кодексу України  є й те, що припиняються на майбутнє права та обов’язки, що виникли у зв’язку з усиновленням між дитиною та усиновлювачем і його родичами, відновлюються права та обов’язки між дитиною та її батьками, іншими родичами за походженям, дитина передається за бажанням батьків або інших родичів їм, а якщо це неможливо-вона передається на опікування органові опіки і піклування. У разі скасування усиновлення з підстави, зазначеної у п. 1 ч. 1 ст. 238 цього Кодексу, якщо дитина не передається батькам, за нею зберігається право на проживання у житловому приміщенні, в якому вона проживала після усиновлення. Дитина має право на збереження прізвища, імені та по батькові, які вона одержала у зв’язку з усиновленням. За бажанням дитини їй присвоюється прізвище, ім’я, по батькові, які вона мала до усиновлення.

У разі скасування усиновлення з підстави, зазначеної у п. 1 ч. 1 ст.238 цього Кодексу, якщо дитина не передається батькам, суд може постановити рішення про стягнення аліментів на дитину з особи, яка була її усиновлювачем, за умови, що останній може надавати матеріальну допомогу.

  Враховуючи вище наведене, вважаємо за доцільно скасувати усиновлення Чупрінчука Богдана Васильовича, 23.04.1995 року народження малолітнього Чупрінчука Артема Богдановича, 17.10.2016 року народження. Також внести зміни в актовий запис про народження Старікова Артема Михайловича, 7.10.2016 р.н. (після усиновлення Чупрінчука Артема Богдановича) за № 15 від 14.11.2016 року, здійснений виконавчим комітетом Брустурівської сільської ради Косівського району Івано-Франківської області, змінивши прізвище дитини «Чупрінчук» на «Старіков», у графі по батькові дитини змінити із «Богданович» на «Михайлович», у графі батько змінити «Чупрінчук Богдан Васильович» на «Старіков Михайло Михайлович».

 

 

 

 

 

Сільський голова, голова комісії

з питань захисту прав дитини                                                               Дмитро МОХНАЧУК                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від  27 серпня 2021  р.                                                                      с. Космач

№ 79-7/2021

 

 

Про відзначення Дня Державного

Прапора та 30-ї річниці

незалежності України

 

 

         З метою вшанування знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність держави, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 № 583-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України», керуючись статтями 32 та 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Космацької сільської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Схвалити проведену роботу та заходи спрямовані на відзначення Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України.
  2. Продовжувати вести роботу з патріотичного виховання населення та шанобливого ставлення до Української символіки.

 

                                                     

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021  р.                                                                            с. Космач

80-7/2021

 

Про готовність закладів освіти

до нового навчального року

2021-2022рр.

 

         Заслухавши інформацію начальника  відділу  освіти  молоді і спорту Космацької сільської ради Палійчука М.П.,  керуючись ст. 25, пункту 3 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 24, 26, 66  Закону України «Про освіту», виконавчий комітет Космацької сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію начальника відділу освіти, молоді та спорту Палійчука М. П. взяти до уваги.
  2. Невідкладно вжити всіх заходів, щодо завершення підготовки до нового навчального навчального року та безперебійної роботи закладів освіти в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.
  3. Провести перевірку готовності до нового навчального року заклади освіти до 28.08.2021 року.
  4. Контроль за даним рішенням покласти на першого заступника голови сільської ради Варцаб'юк Г.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                          Додаток до рішення

                                                                                                          виконавчого комітету

                                                                                                          Космацької сільської ради

                                                                                                          №80-7/2021 від 27.08.2021 року

 

Інформація

про готовність закладів освіти до нового навчального року

2021-2022рр.

 

 

       До початку 2021/2022 навчального року всі 11 закладів освіти Космацької сільської ради готові прийняти своїх здобувачів освіти. 

      Станом на 27.08.2021 року чисельність учнів, які будуть навчатися у ЗЗСО  у новому навчальному році становить:

  • всього – 1250 учнів, з них:
  • 127 (1 клас);
  • 95 (9 клас);
  • 45 (11 клас).

 В усіх закладах освіти проведено  поточні  ремонти   приміщень.    Придбано

ноутбуки для всіх учителів 1 класів. Завершується тендер щодо закупівлі меблів та іншої комп’ютерної техніки для НУШ.

       Співфінансування із місцевого бюджету  для закупівлі меблів та техніки для НУШ передбачено.

      Станом на 27.08.2021 року заборгованість із виплати заробітної плати педагогічному та технічному персоналу  закладів освіти відсутня.

          Забезпеченість  підручниками учнів 4 класу у 2021/22 н.р. становить 100%.

          Щодо оздоровлення дітей  влітку 2021 року повідомляємо про те, що пришкільних таборів протягом літа 2021 року при ЗЗСО створено не було, але оздоровлення відбувалося за кошти Івано-Франківської обласної ради, саме:

  • з 01.06.21.06.2021 року  у с. Михальче Коломийського району оздоровилося 3 дитини (багатодітні – 100% безкоштовно);
  • з 04.06.24.06.2021 року  у с. Микуличин Надвірнянського району оздоровилося 2 дитини (багатодітні, малозабезпечені – 100% безкоштовно);
  • з 08.06.28.06.2021 року  у с. Витвиця Калуського району оздоровилося 2 дитини (багатодітні – 100% безкоштовно; оплата батьків 100% );
  • з 11.06.01.07.2021 року  у с. Вістова Калуського району оздоровилося 2 дитини (багатодітні – 100%  оплата батьків 25% );

 

 

      Начальник відділу освіти

      молоді та спорту                                                                Палійчук М.П.    

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021  р.                                                                      с. Космач

№ 81-7/2021

 

Про припинення  юридичної особи – комунальне

некомерційне підприємство «Космацька

дільнична лікарня» Космацької сільської ради

  (код ЄДРПОУ-36879567)  шляхом ліквідації          

                Відповідно до статей 104, 105, 110-112 Цивільного кодексу України, керуючись ст.59 Господарського кодексу України, нормами Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», п.30 ч.1 ст.26 Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист в. о. головного лікаря комунальне некомерційне підприємство «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради, рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та комісії з питань освіти, медицини, соціального захисту населення, культури, молоді і спорту  та  гуманітарних питань, виконавчий комітет Космацької сільської ради

ВИРІШИВ:

      1.Рекомендувати Космацькій сільській раді,  припинити  юридичну особу Комунальне некомерційне підприємство «Космацька

дільнична лікарня» Космацької сільської ради

 (код ЄДРПОУ 36879567), юридична адреса: 76840 Івано – Франківська область, Косівський район, с. Космач, вул. С. Бандери, буд. 3,  шляхом ліквідації.

      2. Створити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи Комунальне некомерційне підприємство «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради

 (код ЄДРПОУ 36879567) у складі:

  Голова комісії:

Горганюк  Микола  Олексійович – в.о. головного лікаря КНП «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради (паспорт: серія та номер, виданий. РНОКПП _______________);

  Члени комісії:

- Боб’як  Оксана  Василівна – головний бухгалтер КНП «Космацька дільнична лікарня» (паспорт: серія та номер  виданий , РНОКПП _____________);

-  Дудюк  Ганна  Романівна

-  Лиско  Андрій  Афтанович

-  Дужак Ганна  Семенівна

-  Палійчук  Дмитро  Михайлович

- Уперук  Ганна  Петрівна

     3. Доручити голові комісії Горганюк  М.О., паспорт: серія та номер  виданий _________ РНОКПП ______________ вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо припинення  юридичної особи – комунальне некомерційне підприємство «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради (код ЄДРПОУ-36879567), шляхом ліквідації, а саме:

           3.1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення  юридичної особи – комунальне некомерційне підприємство «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради(код ЄДРПОУ- 36879567)  шляхом ліквідації

           3.2. Вжити заходів, щодо публікації  повідомлення в друкованому  засобі масової інформації про припинення  юридичної особи – комунальне некомерційне підприємство «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради(код ЄДРПОУ-36879567)  шляхом ліквідації, юридична адреса: 76840 Івано – Франківська область, Косівський район, с. Космач, вул. С. Бандери, буд. 3

3.3  Встановити строк для заяви претензій кредиторами протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про припинення  юридичної особи – комунальне некомерційне підприємство «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради(код ЄДРПОУ-36879567) 

           3.4. Здійснити інвентаризацію майна, що належить КНП «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської ради, яке ліквідується, та після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти проміжний ліквідаційний баланс установи та подати його на затвердження ради.

3.5. Забезпечити передачу документів, які підлягають тривалому зберіганню, до відповідної архівної установи в порядку, визначеному законодавством України.

3.6. Після завершення розрахунків з кредиторами скласти ліквідаційний баланс, який подати на затвердження ради.

3.7. У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», до державного реєстратора, для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про припинення діяльності КНП «Космацька дільнична лікарня» Космацької сільської  ради, згідно з чинним законодавством.

     4.  Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет сільської ради та постійну комісію сільської   ради з  питань освіти, медицини, соціального захисту населення, культури, молоді і спорту  та  гуманітарних питань

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021року                                                                              с. Космач

№ 82-7/2021

 

Розгляд заяв громадян.

 

     Розглянувши заяву  гр.Чупірчука Василя Михайловича 1993 року народження, про те щоб надати йому статус особи, що проживає  в гірському населеному пункті,  так  як він  зареєстрована та проживає  в с.Космач, керуючись Законом України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року №647 «Про перелік населених пунктів, яким надається статус гірських»  виконавчий комітет сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

  

  1.  Надати гр. Чупірчуку Василю Михайловичу статус особи, що проживає в гірському населеному пункті, так  як він  зареєстрований та проживає  в с.Космач, Косівського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021року                                                                              с. Космач

83-7/2021

 

Розгляд заяв громадян.

 

     Розглянувши заяву  гр. Чупірчук Христини Іванівни 1993 року народження, про те щоб надати  їй статус особи, що проживає  в гірському населеному пункті,  так  як вона  зареєстрована та проживає  в с.Космач, керуючись Законом України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року №647 «Про перелік населених пунктів, яким надається статус гірських»  виконавчий комітет сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

  

  1. Надати гр. Чупірчук Христині Іванівні статус особи,   що проживає  в гірському населеному пункті, так  як вона  зареєстрована та проживає  в с.Космач, Косівського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021року                                                                              с. Космач

№ 84-7/2021

 

Розгляд заяв громадян.

 

     Розглянувши заяву  гр. Гарасим'юк Любові Миколаївни 1989 року народження, про те щоб надати  їй статус особи, що проживає  в гірському населеному пункті,  так  як вона  зареєстрована та проживає  в с.Прокурава, керуючись Законом України «Про статус гірських населених пунктів в Україні» та Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року №647 «Про перелік населених пунктів, яким надається статус гірських»  виконавчий комітет сільської  ради

 

ВИРІШИВ :

  

  1. Надати гр. Гарасим'юк Любові Миколаївні статус особи,   що проживає  в гірському населеному пункті так,  як вона  зареєстрована та проживає  в с.Прокурава, Косівського району, Івано-Франківської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021 року                                                                        с. Космач

№ 85-7/2021

 

Про присвоєння   адресних  номерів

житловим  будинкам.

 

Розглянувши заяву жителя  с.Брустури, Косівського району, Івано-Франківської області,    про  присвоєння адресного   номера житловому  будинку, 1992 року  побудови, в с.Брустури,  виконавчий комітет Космацької сільської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Присвоїти адресний   номер житловому  будинку 1992 року побудови, що належав померлій матері заявника, Лабачук Катерині Василівні в с.Брустури, присілок Село №18б, Косівького району, Івано-Франківської області. 

 

 

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                          Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського району  Івано-Франківської області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021 року                                                                      с. Космач

№ 86-7/2021

 

Розгляд заяв громадян.

       Розглянувши заяву гр.Сандуляк Марії Степанівни 1982 року народження, про призначення її по догляду за дитиною-інвалідом з порушенням опорно-рухового апарату, Сандуляк Вікторії Миколаївни 2003 року народження, виконавчий комітет Космацької сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Призначити Сандуляк Марію Степанівну 1982 року народження, по догляду за дитиною-інвалідом, Сандуляк Вікторією Миколаївною 2003 року народження.

 

 

Сільський голова                                                              Дмитро МОХНАЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Косівського  району   Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

 

 РІШЕННЯ

 

від 27 серпня 2021 року                                                                      с. Космач

№ 87-7/2021

Розгляд заяв громадян.

 

       Розглянувши заяву жителя с.Космач Поповича Миколи Миколайовича про встановлення малої архітектурної форми на присілку Плаюци, на земельній ділянці, яка знаходиться в довготерміновій аренді, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет Космацької сільської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл на встановлення малої архітектурної форми на присілку Плаюци, на земельній ділянці, яка знаходиться в довготерміновій аренді.

 

 

Сільський голова                                                             Дмиитро МОХНАЧУК

 

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь