Презентації ювілейного 25-го видання "Джерельні дзвони"

Дата: 01.08.2021 16:37

15.07.2021р. в публічній бібліотеці с.Космач відбулося чергове засідання поетисного об'єднання "Едельвейс" приурочене презентації ювілейного 25-го видання "Джерельні дзвони" присвяченого 30-річчю до Дня незалежності України та 150-річчю від дня народження Лесі Українки. В цьому виданні "Джерельних дзвонів" надруковані твори наших поетів-космачан: Г.Данилів (голова ЛО "Едельвейс"), К.Линдюка, Л.Болтиша, Г.Подоляк, О.Реведжук, А.Королишин, В.Петрованчука, П.Янкощук, Г.Кравчук.

Голова ТГ Д.Мохначук привітав поетів з виходом ювілейного видання "ДД" та побажав літераторам творчого натхнення і нових видань.

Учасники щиро вдячні головному редактору альманаху М.Боєчко та О.Пашник, які були присутні на заході та дали гідну оцінку творчості наших поетів.

Дякуємо учаснику ПО "Едельвейс" О.Гарасим'юк за активну життєву позицію та поетичні твори прочитані для присутніх.

Бібліотечні працівники Космацької ТГ вдячні М.Боєчко та поетам-землякам за увіковічнення поетичного слова творчих людей літературного об'єднання "Едельвейс" при публічній бібліотеці с.Космач.