Дата: 15.06.2021 13:24

Шановні мешканці Космацької територіальної громади !

Повідомляємо, що 14 -15  липня 2021 року будуть проведені громадські слухання відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів с. Космач, с. Брустури, с. Прокурава, що розробляються  на підставі рішення Космацької сільської ради від

Генеральні плани с. Космач, с. Брустури, с. Прокурава розроблені з метою:

• Обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови с. Космач, с. Брустури,                      с. Прокурава;
  • Визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • Підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник генеральних планів – Космацька сільська рада, виконавець – ТОВ «Архізем».

Час та місце проведення громадських слухань:

1. с. Космач – адреса: с. Космач, вул. Т. Г. Шевченка, 2  (Будинок культури)   14.07.2021 р.   початок  о 12.00 год.

2. с. Брустури  – с.  Брустури, присілок           Село, 2б   (Будинок культури)   14.07.2021 р.   початок  о 15.00 год.

3. с. Прокурава – адреса: с.  Прокурава,  кут. Село, 179а  (Будинок культури)   15.07.2021 р.   початок  о 10.00 год.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постановки КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Космацької сільської ради, громадське обговорення триватиме 30 днів, а саме з «14» червня по «14» липня 2021 року.

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими, з посиланням на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-грошових актів, державних стандартів, норм і правил.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян взяти безпосередньо участь у розгляді генеральних планів с. Космач, с. Брустури, с. Прокурава.

Космацька сільська рада