ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 15.06.2021 13:24

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування – Генеральних планів населених пунктів с. Космач,                        с. Брустурів, с. Прокурава Космацької сільської ради Івано-Франківської області та початок процедури розгляду і врахування пропозицій  громадськості.

Генеральний план населеного пункту -  це містобудівна документація, що визначає принципові рішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Проектом генерального плану передбачені наступні проектні рішення:

-    зонування території села;

-    освоєння вільних територій під житлову та громадську забудову;

-    реконструкція кварталів існуючої житлової садибної забудови;

-    створення площі рекреаційних зон;

-    розширення мережі транспортної інфраструктури;

-    облаштування та реконструкція інженерних мереж;

-    облаштування доріг з твердим покриттям;

-    створення зелених зон спеціального призначення,

-    запровадження системи санітарної очистки та інші.

Виконання проектних рішень генерального плану населеного пункту не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовником розробки проектів генеральних планів є Космацька сільська рада Івано-Франківської області.

Розробником проекту генерального плану є ТОВ «Архізем». Розробником стратегічної екологічної оцінки є ТОВ «Архізем»

Рішення про затвердження генеральних планів населених пунктів прийматиме

Космацька сільська рада Івано-Франківської області.

Ознайомитись з проектами генеральних планів населених пунктів та звітами про СЕО можна у приміщенні Космацької сільської ради за адресою: 78640, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Космач, вул. Т.Г. Шевченка, 4  та за посиланням в мережі Інтернет: https://kosmacka-gromada.gov.ua/

Документи що надаються до розгляду громадськості:

-    Проекти генеральних планів населених пунктів у вигляді графічних матеріалів;

-    Пояснювальні записки до проектів генеральних планів населених пунктів;

-    Звіти про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитись з інформацією щодо стану навколишнього середовища та стану здоровя населення можна у Космацькій сільській раді, департаменті екології  та  природних  ресурсів  Івано-Франківської  обласної  державної  адміністрації  та  на  їх електронних ресурсах у мережі інтернет.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проектах генеральних планів населених пунктів та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х днів з дня оприлюднення проектів містобудівної документації та звітів про  СЕО , а саме:

з «14» червня 2021р. до «14» липня  2021р. включно.

Зауваження та пропозиції до проекту генеральних планів населених пунктів та

обсягу виконання СЕО надаються до Космацької сільської ради  за адресою: 78640, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, с. Космач, вул. Т.Г. Шевченка, 4  та на електрону адресу: s_rada.kos@ukr.net

Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень: Палійчук Д.М. тел. (03478) 5-77-21.

Космацька сільска рада