РІШЕННЯ

Косівського  району Івано-Франківської  області

VІІI (позачергова) сесія  VIIІ скликання

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2021року                                                                               с. Космач

№291 - VІІI /2021

Про заборону реалізації штучних

пластмасових квітів, вінків, корзинок тощо

в закладах торговельної мережі та на ринках

сіл Космач, Брустури, Прокурава

З метою захисту навколишнього природнього середовища та збереження довкілля від забруднення штучними пластмасовими квітами, вінками, корзинами тощо, відповідно до статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природнього середовища», беручи до уваги розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 820-р «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити суб’єктам господарювання сфери торгівлі та ринкового господарства реалізацію штучних пластмасових квітів, вінків, корзинок, тощо в закладах торговельної мережі та на ринках сіл  Космач, Прокурава, Брустури, Космацької громади.
  2. Заборонити мешканцям сіл Космач, Прокурава, Брустури Космацької громади використовувати, розміщувати, покладати на об’єкти благоустрою сіл Космач, Прокурава, Брустури Космацької громади (сільські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники тощо) штучні пластмасові квіти, вінки, корзинки тощо.
  3. Пропонувати: настоятелям храмів, головам церковних комітетів, депутатам, керівникам закладів освіти, культури, медицини провести роз’яснювальну роботу серед жителів громади про заборону використання та встановлення пластмасових квітів, вінків, корзинок тощо.
  4.  Довести до відома населення громади про адміністративну відповідальність за створення несанкціонованих сміттєзвалищ, що веде за собою штрафи від 340 до 3400 грн.

Космацький  сільський  голова                                                      Дмитро Мохначук