Рішення 34-3/2021
Космацька сільська рада
Косівського району Івано-Франківської області
виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 19 березня 2021 р. с.Космач
№ 34-3/2021
Розгляд заяв громадян.
Розглянувши заяву жительки с.Нижній Березів Никорак Марії Петрівни, 1996р.н. про те, щоб зняти статус особи, що проживає в гірському населеному пункті с.Космач, в зв’язку із зміною реєстрації місця проживання на с. Нижній Березів Косівського району, виконавчий комітет сільської ради
ВИРІШИВ
Зняти статус особи - Никорак Марії Петрівні, 1996р.н., що проживає в гірському населеному пункті с.Космач, так як на даний час зареєстрована та проживає в с. Нижній Березів Косівського району
Сільський голова Дмитро МОХНАЧУК