Рішення 29-3/2021

Косівського  району Івано-Франківської  області

виконавчий  комітет

РІШЕННЯ

від  19  березня 2021  р.                                                                                                  с. Космач

№29-3/2021

Про проведення на території

населених пунктів Космацької

громади весняно-екологічної

толоки.

Заслухавши  інформацію сільського голови Мохначука Д.В.  щодо проведення   робіт  з  благоустрою  в населених пунктах Космацької громади та для належної підготовки до Великодніх свят,  виконавчий  комітет сільської   ради

ВИРІШИВ:

1. Провести в населених пунктах громади до 25  квітня  2021 року загально сільські толоки з   благоустрою.

2. Старостам населених пунктів Космацької громади,  спільно з депутатським  активом, спільно з виконавчим комітетом сільської ради,  керівниками підприємств та організацій,  колективами шкіл,  церковними  комітетами, власниками  торгових точок, підприємцями:

- організувати  та  провести  роботи  по  благоустрою  територій,  якими вони користуються, та за які вони несуть відповідальність,  а також привести   в  належний  стан прилеглі території до їх ділянок, прибережні  та придорожні  смуги  та  постійно  утримувати  їх  у чистоті;

-  постійно   проводити  роз'яснювальну  роботу   серед  населення, колективів, щодо дотримання  правил санітарного стану населених пунктів;

- запровадити  у школах громади  навчально – виховні години із роз’яснення  та  важливості  дотримання правил санітарної чистоти територій.

- постійно виявляти та організовувати роботи по ліквідації несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ на території сіл, вздовж доріг та вулиць, прибережних зон.

3. В письмовій формі  звернутися до священників церков населених пунктів громади  про  заборону встановлення на могилах штучних вінків, кошиків, штучних квітів, про що оголошувати парафіянам після Служби  Божої.

4.Підприємцям громади  забороняється продаж штучних вінків, кошиків, штучних квітів.

5.Представникам виконкому сільської ради спільно з депутатом відповідного округу, дільничним інспектором поліції провести обхід населених пунктів громади з метою виявлення та попередження дій щодо утримання належного санітарного стану чистоти на території громади.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на інспектора із екології виконкому сільської ради  Максимчука М.М.

Сільський голова                                                                                       Дмитро МОХНАЧУК