Дата: 25.04.2021 13:35

Косівського  району Івано-Франківськоїобласті

VIІ (позачергова) сесія  VIIІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 26 березня  2021  р.                                                                                             село Космач

№224 – VIІ/2021

Про зміни в статуті публічної бібліотеки

Космацької сільської ради

Розглянувши рекомендації директора  публічної бібліотеки Космацької сільської ради Сіреджук Г.М., керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

(зі змінами), взявши до уваги рішення Космацької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 05.07.2018 №260-16/2018 «Про статут  публічної бібліотеки Космацької сільської ради об’єднаної територіальної громади», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до Статуту публічної бібліотеки Космацької сільської радиКосівського району Івано-Франківської області та затвердити Статут публічної бібліотеки Космацької сільської ради Косівського району Івано-Франківської областіу новій редакції. (статут додається)

2. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, соціального захисту населення, культури, молоді і спорту  та  гуманітарних питань (голова комісії П. Ванджурак).

Космацький сільський голова                                                Дмитро Мохначук