Про внесення змін до рішення "Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2021 рік"

Дата: 16.02.2021 15:00

Космацька сільська рада

Восьме демократичне скликання

VI сесія

Проект   Р І Ш Е Н Н Я

від 23.02.2021  №______-VI/2021                                                                           с. Космач

Про внесення змін до рішення

«Про бюджет Космацької сільської

територіальної громади на 2021 рік»

Керуючись ст.78, пункту 3 частини першої статті 89 (крім підпункту "г") Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в  Україні», рішенням сесії сільської ради від "23" грудня 2020 року №61-ІІІ/2020 «Про бюджет Космацької сільської територіальної громади на 2021 рік»,  протоколу постійної  комісії  Космацької  сільської     з  питань   планування,  фінансів, бюджету  та  соціально-економічного розвитку №____ від ______________ ,сесія

ВИРІШИЛА:

1. Здійснити розподіл вільного залишку  коштів загального фонду який склався станом на 01.01.2021 року у сумі 10400,0 грн., і направити на:

- КПКВКМБ 0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» КЕКВ 2240  збільшити на 10400грн.

- КПКВКМБ 0110150 «Організаційне та інформаційно-аналітичне управління та матеріально - технічне забезпечення сільської ради» КЕКВ 2800  внести зміни до помісячного розпису, зокрема  лютий збільшити на 9240,0грн., червень-серпень зменшити по 2000,0, вересень зменшити на 1000,0грн., жовтень зменшити на 1000,0грн.,  листопад  зменшити на 2400,0 грн.

2. Виділити кошти  в сумі 40,0 тис. грн. з місцевого бюджету на фінансування – встановлення пандусів АЗПСМ с.Брустурів, АЗПСМ с. Космач, що знаходиться в приміщенні КНП «Космацька дільнична лікарня»

3. Відділу фінансів внести відповідні уточнення  у бюджетні призначення з врахуванням пропозицій щодо розподілу їх за економічною ознакою.

Голова сільської ради                                                           Д.В. Мохначук