Рішення

Дата: 09.01.2021 13:25

Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 грудня  2020  р.                                                             село Космач

№ 23-ІІ/2020

назви КНП  Космацька дільнична лікарня

та затвердження статуту у новій редакції.

Розглянувши інформацію Космацького  сільського голови Мохначука Д.В., відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та Постанови ЦВК від 08.08.2020р. №»160 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року», керуючись  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»;  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Космацька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Привести у відповідність назву КНП  Космацька дільнична лікарня –  Комунальне некомерційне підприємство «Космацька  дільнична лікарня» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області.
  2. Затвердити статут комунального некомерційного підприємства «Космацька  дільнична лікарня» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області   у  новій  редакції. (додається)
  3. Уповноважити в.о. директора  КНП «Космацька  дільнична лікарня» Космацької сільської ради  Геника  Ярослава  Івановича здійснити державну реєстрацію зміни відомостей, передбачених п.1 цього рішення, про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
  4. Уповноважити в.о.директора  КНП «Космацька  дільнична лікарня» Космацької сільської ради  Геника  Ярослава  Івановича провести державну перереєстрацію статуту комунального некомерційного підприємства «Космацька  дільнична лікарня» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області  у новій редакції.
  1. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, соціального захисту населення, культури, молоді і спорту  та  гуманітарних питань. (голова комісії П. Ванджурак)

Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 грудня  2020  р.                                                                                    село Космач

№ 24-ІІ/2020

назви КНП  Космацька АЗПСМ

ВИРІШИЛА:

1. Привести у відповідність назву КНП  Космацька АЗПСМ–  Комунальне некомерційне підприємство «Космацька АЗПСМ» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області.
  2. Затвердити статут комунального некомерційного підприємства «Космацька  АЗПСМ» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області   у  новій  редакції. (додається)
  3. Уповноважити директора  КНП «Космацька  АЗПСМ»» Космацької сільської ради  Костюка  Юрія  Петровича здійснити державну реєстрацію зміни відомостей , передбачених п.1 цього рішення, про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

та  провести державну перереєстрацію статуту комунального некомерційного підприємства «Космацька амбулаторія загальної практики сімейної медицини » Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області  у новій редакції .

2. Контроль за виконанням  рішення  покласти на постійну комісію з питань освіти, медицини, соціального захисту населення, культури, молоді і спорту  та  гуманітарних питань. (голова комісії П. Ванджурак)

№ 25-ІІ/2020

Про приведення у відповідність

назви КП  «Карпати – КПБ»

Розглянувши інформацію Космацького  сільського голови Мохначука Д.В. про

приведення у відповідність назви КП  «Карпати – КПБ» відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020р. №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та Постанови ЦВК від 08.08.2020р. №»160 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року», керуючись  Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»;  «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Космацька сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Привести у відповідність назву комунального підприємства  «Карпати – КПБ» Космацької сільської ради - комунальне підприємство  «Карпати – КПБ» Космацької сільської ради  Косівського району Івано­ - Франківської області.
  2. Затвердити статут комунального підприємства  «Карпати – КПБ» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області у  новій  редакції. (додається)
  3. Уповноважити  директора  комунального підприємства  «Карпати – КПБ» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області Линдюка Миколу Миколайовича здійснити державну реєстрацію зміни відомостей , передбачених п.1 цього рішення, про юридичну особу, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

та провести державну перереєстрацію статуту комунального підприємства  «Карпати – КПБ» Космацької сільської ради Косівського району Івано­ - Франківської області у новій редакції .

2. Контроль за виконання рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, містобудування,  архітектури, житлово - комунального господарства  і сільського господарства(голова комісії В.Янкощук)