24 серпня, в приміщенні центральної бібліотеки Космацької ОТГ відбувся захід "З віку нам судилась Україна"

Дата: 30.08.2018 11:43

Фото без описуУкраїна... Своя держава. Суверенна і незалежна. На такі теми говорили виступаючі в бібліотеці 1 с.Космач в день 27-річниці Незалежності України. На літературно-музичному святі " З віку нам судилась Україна" в бібліотеці зібрались представники сільської ради Космацької ОТГ, політична партія НРУ та небайдужі патріоти нашого села. Свято розпочали Гімном України. З привітаннями до учасників святкового зібрання звернулись: юрист Богдан Чупірчук, представник сільської ради, спеціаліст по проектах Василь Тирон, голова Космацького осередку НРУ Василь Петрованчук, представник Косівського районного НРУ Дмитро Кравчук, ветеран демократичного руху в Космачі Олександр Кобилянський та вчитель-пенсіонер Юрій Кравчук. Бібліотекар Ганна Рибчук провела літературний екскурс по викладці книг і друкованих видань " З віку нам судилась Україна." Учасників святкового засідання порадували віршами і піснями про Україну користувачі бібліотеки, наймолодші учасники дійства Ганна Вінтоняк, Віка Олексюк, Марія Вінтоняк і Інна Рибчук. Завершилось свято патріотичним піснями, які виконували всі присутні.