Космацька центральна бібліотека взяла участь у навчальному тренінгу для бібліотекарів “Моя громада – мій добробут”

Бібліотекар Космацької бібліотеки Марія Поляк взяла участь у навчальному тренінгу для бібліотекарів “Моя громада – мій добробут” . 13 червня 2017 р. в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) робоча група від Івано-Франківської МЦБС Департаменту культури Івано-Франківської міської ради: бібліотекар читального залу ЦБ Валентина Часник та працівник відділу АБІС Марія Ляхович взяли участь в навчальному тренінгу для бібліотекарів “Моя громада – мій добробут”, який проходив на базі Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Даний проект реалізується Асоціацією міст України (керівник – В. Кличко) спільно з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів. Завдання проекту – підготовка бібліотек, як комунікаторів реформ  у співпраці з громадськими організаціями; посилення спроможності місцевих лідерів (створення групи підтримки реформ); залучення місцевих ЗМІ з метою поширення інформації про реформу і місцеві ініціативи.

Протягом дня з учасниками тренінгу працювали досвідчені тренери Любов Квасюк, менеджер IREX і Тамара Козицька, директор Хмельницької МЦБС. Бібліотекарі отримали інформацію як ефективно взаємодіяти з місцевими ЗМІ, інформувати громаду про процес децентралізації, злагоджено працювати в PR-офісах сучасних бібліотек. Цікаво, змістовно, жваво й насичено проходив навчальний тренінг. Під час виконання креативних завдань, за філіжанкою кави учасники новоствореного PR-офісу познайомилися, поділилися ідеями, обмінялися контактами, адже попереду в кожного з них  втілення в життя поставлених завдань.