Послуга Джип-тур в горах Космацької ОТГ

Шановні гості та жителі громади! У зв’язку з літнім сезоном, розширенням туристичних послуг, пропонуємо скористатися послугою Джип-тур! Екскурсійні джип-тури  по горах Космацької ОТГ зроблять ваш відпочинок цікавим та комфортним. Ви отримаєте незабутні враження, які позволять побачити водоспади, долини, вершини живописних гір і цікаві місця.

11:21:00 26.06.2018

"Пряма телефонна лінія" ІФ РВ АМУ

В Івано-Франківському регіональному відділенні АСОЦІАЦІЯ МІСТ УКРАЇНИ функціонує "пряма телефонна лінія", яка відбувається кожної останньої п'ятниці місяця (тел. 050-44-75-788) з 10:00 до 14:00 год. За вказаним номером можна отримати роз'яснення щодо змін в законодавстві та на ін питаннях на рівні селищ та сіл.

11:13:31 19.04.2018