Косівський район, Івано-Франківська область

Новини

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ «НАЧАЛЬНИКА СЕКТОРУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КОСМАЦЬКОЇ ОТГ»

Дата створення: 10:36 13.03.2017

Космацька сільська рада об'єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади "завідувач сектору соціальної роботи з сім’єю, дітьми, молоддю та обслугованню на дому".

6 березня в м. Коломия відбувся практикум із застосування антикорупційного законодавства.

Дата створення: 19:48 06.03.2017

Представники Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту USAID ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») 6 березня 2017 року в міській раді м. Коломия провели практикум із застосування законодавства на тему: «Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів», в даному практикумі взяли участь і представники Космацької ОТГ Василь Матійчук та Петро Уперук.

ВИВІЗ СМІТТЯ

Дата створення: 19:42 05.03.2017

ОГОЛОШЕННЯ       ШАНОВНІ КОСМАЧАНИ.

Сесія сільської ради ОТГ.

Дата створення: 22:50 04.03.2017

17 березня відбудеться сесія сільської ради Космацької ОТГ

Форум "Рік децентралізації на Прикарпатті"

Дата створення: 14:58 04.03.2017

03.03.2017р. пройшов форум "Рік децентралізації на Прикарпатті", захід відбувся у м.Івано-Франківськ. В роботі форуму взяли участь голова обласної ради Сич О.М.,голова ОДА Гончарук О.Р., народні депутати Довбенко М.В.та Соловей Ю.І.,депутати обласної ради,керівники районів, голови ОТГ серед яких і сільський голова Космацької ОТГ Дмитро Бербеничук, міські та сільські голови, старости, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, представники громадскості.  Форум проходив у вигляді звіту за 2016 рік трьох громад:  Печеніжинської ОТГ яка об'єднала 9 сіл в яких проживає 17,6 тис.жителів.  Верхнянської ОТГ до складу якої ввійшли 12 населених пунктів, 6 великих та 6 малих сіл. Кількість жителів 11,3 тис., Старобогородчанської ОТГ,що обєднала 5 населених пунктів, де проживає 6,1 тис.  Учасникам форуму представили 8 голів ОТГ, які створилися наприкінці минулого року. Ще в одній об'єднаній територіальній громаді вибори пройдуть у квітні 2017р.

Космацька сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «Начальника відділу освіти Космацької ОТГ»

Дата створення: 15:51 24.02.2017

З 24 лютого 2017 р. розпочати конкурс на заміщення вакантної посади в Космацькій сільській раді об’єднаної територіальної громади на начальника відділу освіти Космацької ОТГ.