Косівський район, Івано-Франківська область

Огляд художньої самодіяльності в Брустурівській ЗОШ І-ІІІ ст..

Дата створення: 22:18 22.03.2017

21 березня 2017 в Брустурівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний конкурс-огляд художньої самодіяльності. На конкурсі були присутні члени комісії відділу освіти Косівської РДА на чолі з методистом методичного кабінету Гнатків Стефанією Дмитрівною.

18 березня Космацьку ОТГ з робочим візитом відвідала менеджер Корпусу Миру США в Україні Наталія Ніколаєва.

Дата створення: 21:02 18.03.2017

Під час зустрічі за участю голови Космацької ОТГ Бербеничука Д.Д.,першого заступника Лесюка І.П.,Голови Косівської районної ради Ванджурака П.І.,представників громадських організацій "Наш Космач" Уперука П.В., та "Туристичного товариства "Територія Карпат" Книшука В.М., обговорено напрямки діяльності волонтера,співпраця, робочі плани, адміністративні питання,тощо. Наталія Ніколаєва відвідала дві родини де впродовж перших шести місяців буде проживати волонтер. Сподіваємось, що волонтер буде працювати в Космацькій ОТГ з червня 2017р.

17 березня Космацька ОТГ прийняла із комунальної власності району бюджетні установи та їх рухоме майно.

Дата створення: 09:31 18.03.2017

17 березня 2017 року В Космацькій ОТГ відбулася 4 сесія VII скликання в якій взяв участь голова Косівської районної ради Ванджурак П.І.

В Брустурівському ДНЗ "Сонечко" встановлено дитячий майданчик.

Дата створення: 17:11 17.03.2017

За сприяння депутата Верховної Ради Юрія Солов'я в селі Брустурів, Космацької ОТГ біля ДНЗ "Сонечко" було встановлено дитячий ігровий майданчик на який чекали діточки.

КОСМАЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ «НАЧАЛЬНИКА СЕКТОРУ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КОСМАЦЬКОЇ ОТГ»

Дата створення: 10:36 13.03.2017

Космацька сільська рада об'єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади "завідувач сектору соціальної роботи з сім’єю, дітьми, молоддю та обслугованню на дому".

6 березня в м. Коломия відбувся практикум із застосування антикорупційного законодавства.

Дата створення: 19:48 06.03.2017

Представники Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту USAID ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») 6 березня 2017 року в міській раді м. Коломия провели практикум із застосування законодавства на тему: «Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів», в даному практикумі взяли участь і представники Космацької ОТГ Василь Матійчук та Петро Уперук.

ВИВІЗ СМІТТЯ

Дата створення: 19:42 05.03.2017

ОГОЛОШЕННЯ       ШАНОВНІ КОСМАЧАНИ.

Сесія сільської ради ОТГ.

Дата створення: 22:50 04.03.2017

17 березня відбудеться сесія сільської ради Космацької ОТГ

Форум "Рік децентралізації на Прикарпатті"

Дата створення: 14:58 04.03.2017

03.03.2017р. пройшов форум "Рік децентралізації на Прикарпатті", захід відбувся у м.Івано-Франківськ. В роботі форуму взяли участь голова обласної ради Сич О.М.,голова ОДА Гончарук О.Р., народні депутати Довбенко М.В.та Соловей Ю.І.,депутати обласної ради,керівники районів, голови ОТГ серед яких і сільський голова Космацької ОТГ Дмитро Бербеничук, міські та сільські голови, старости, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та райдержадміністрацій, представники громадскості.  Форум проходив у вигляді звіту за 2016 рік трьох громад:  Печеніжинської ОТГ яка об'єднала 9 сіл в яких проживає 17,6 тис.жителів.  Верхнянської ОТГ до складу якої ввійшли 12 населених пунктів, 6 великих та 6 малих сіл. Кількість жителів 11,3 тис., Старобогородчанської ОТГ,що обєднала 5 населених пунктів, де проживає 6,1 тис.  Учасникам форуму представили 8 голів ОТГ, які створилися наприкінці минулого року. Ще в одній об'єднаній територіальній громаді вибори пройдуть у квітні 2017р.

Космацька сільська рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади «Начальника відділу освіти Космацької ОТГ»

Дата створення: 15:51 24.02.2017

З 24 лютого 2017 р. розпочати конкурс на заміщення вакантної посади в Космацькій сільській раді об’єднаної територіальної громади на начальника відділу освіти Космацької ОТГ.