Космацька громада
Косівський район, Івано-Франківська область

В Івано-Франківську секретарі місцевих рад обмінялися досвідом

В Івано-Франківську секретарі міських рад обмінялися досвідом

З ініціативи секретаря Івано-Франківської міської ради Оксани Савчук, регіонального відділення Асоціації міст України та за підтримки ПРОМІСу в Івано-Франківську відбувся круглий стіл для секретарів рад різних рівнів на тему: «Основні аспекти та напрямки роботи секретарів місцевих рад»

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав учасників заходу та наголосив, що розуміння ситуації в інших містах дає нам можливість перейняти досвід, врахувати помилки та розвиватись разом.

Під час роботи круглого столу обговорили можливості та інструменти залучення мешканців до життя громади, важливість бюджету участі, міського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, а також акцентували на значенні розвою громадянського суспільства, зосередили увагу на прозорості роботи місцевих рад.

Секретар Київської міської ради Володимир Прокопів розповів про унікальну систему для голосування в Київській міській раді за допомогою відбитків пальців, що унеможливлює "кнопкодавство".

«Важливо ділитися досвідом, адже позитивні результати інших міст можуть стати хороши стимулом для розвитку», – підкреслила Оксана Савчук.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук звернув увагу, що налагодження діалогу між секретарями різних рівнів – це точка відліку справжніх позитивних змін на місцях. « повернутися до списку новин