Посадові інструкції

Посадова інструкція спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Космацької сільської ради ОТГ

Затверджую

16:34 18.03.2019

Посадова інструкція завідувача секторусоціальної роботи з сім'єю, дітьми, молоддю та обслуговуванню на дому Космацької сільської ради ОТГ

ЗАТВЕРДЖЕНО                                                                                                    рішенням двадцять другої сесії                                                                                                    Космацької сільської ради ОТГ                                                                                                              № 8-22/2019  від 29.01.2019 р.

16:24 18.03.2019