Перелік адміністративних послуг, що надаються Космацькою сільською радою ОТГ та її виконавчим комітетом.

Назва адміністративної послуги

Нормативно-правовий акт, відповідно до якого надається послуга (закони, постанови, розпорядження, накази, тощо)

1

Державна реєстрація народження дитини

Наказ Міністерства юстиції України № 3335/ 5 від 27.12.2010 «Про затвердження порядку надання платних послуг відділами ДРАЦС», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»

2

Державна реєстрація смерті

3

Державна реєстрація шлюбу

4

Видача довідки про адресу місця реєстрації особи

5

Видача довідки про склад сім’ї

6

Видача довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агента без отримання податку (форма 3ДФ)

7

Видача довідки на отримання одноразової допомоги у зв’язку з народженням дитини

ЗУ «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», п.5. ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

8

Видача довідки на отримання допомоги на поховання

9

Видача інших довідок

10

Нотаріальні дії

Закон України «Про нотаріат»

11

Видача витягів з погосподарської книги

12

Прийом, реєстрація пропозицій, заяв, скарг громадян, контроль їх виконання

13

Присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.

Закон України «Про звернення громадян, ЗУ „Про місцеве самоврядування в Україні”

14

Надання дозволу на оформлення права власності на нерухоме майно.

П.п.10 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень», Наказ Мін’юсту України від 07.02.2002 № 7/5 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно»

15

Затвердження за погодження з власниками графіків роботи об’єктів торгівлі та побутових послуг

п.п.4 п"б" ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні"

16

Ведення обліку житлового фонду

17

Надання ро'ясень та консультацій

18

Вирішення земельного спору

ЗУ „Про місцеве самоврядування в Україні”,

19

Переведення жилих приміщень (квартир) у нежилі

Цивільний кодекс України, Житловий кодекс Української РСР, Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»

20

Видача довідок - характеристик на громадян

21

Надання послуг щодо оформлення пакету документів на призначення усіх видів соціальних допомог

ЗУ „Про місцеве самоврядування в Україні”,

22

Рішення про передачу в оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності

Земельний кодекс; Закон України «Про землеустрій», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанова КМУ від 31.03.2004р. №427 «Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів». Постанова КМУ від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок». Постанова КМУ від 23.12.2009р. №1420 «Деякі питання реалізації статті 186-1 Земельного кодексу України»

23

Рішення про надання земельних ділянок комунальної власності у користування

Земельний кодекс України; Закон України «Про землеустрій», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанова КМУ від 31.03.2004р. №427 «Про затвердження Порядку вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів». Постанова КМУ від 26.05.2004р. №677 «Про затвердження Порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок». Постанова КМУ від 23.12.2009р. №1420 «Деякі питання реалізації статті 186-1 Земельного кодексу України»

24

Затвердження проекту відведення земельної ділянки та надання її у користування (оренду) у разі:
- зміни цільового призначення;
- передачі в оренду надання в користування (оренду) земельної ділянки, межі якої не встановлено в натурі (на місцевості)

Земельний кодекс України
Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», «Про землеустрій»,

25