12 жовтня у Космацькій ОТГ проведено семінар-тренінг для відповідальних за організацію методичної роботи з педагогами даної об’єднаної територіальної громади з теми «Планування методичної роботи з педагогами ОТГ в умовах демократичних змін». Даний захід проводився відповідно до Програми підтримки діяльності методичних структур області. В ході семінару-тренінгу через активні та інтерактивні форми роботи модератори заходу Алла Дутчак та Світлана Клімковська, методисти лабораторії управління та організації освіти ІФОІППО, ознайомили учасників з основними змінами в сучасній освіті відповідно до нового закону України «Про освіту», концепції «Нова українська школа» та методикою аналізу і планування методичної роботи. Учасники відмітили необхідність методичної роботи для підвищення професійного рівня педагога і обговорили позитивні та негативні сторони організації даної діяльності.

Присутні підкреслили, що одним із важливих завдань, які стоять перед педагогами в умовах модернізації сучасної освіти є підготовка вчителя нової української школи і важливе місце тут займає правильно і ефективно організована методична робота з педагогічними кадрами.

Джерело: