Представники Космацької ОТГ взяли участь у заході "Маршрут успіху".

31 травня, спільно з Івано-Франківським РВ АМУ, проведено два заходи, в рамках проекту ПУЛЬС, на території Підволочиської об'єднаної громади. «Маршрут успіху» для представників ОМС Івано-Франківщини та прес-тур для журналістів Тернопільських ЗМІ.    У програмі: огляд об'єктів, котрі були збудовані чи відремонтовані за рахунок коштів громади, коштів субвенцій та коштів міжнародної технічної допомоги; знайомство з роботою Територіального центру надання соціальних послуг та його відділень у населених пунктах громади; огляд новооблаштованого приміщення ЦНАПу; презентація структурних підрозділів апарату селищної ради; та багато іншого.

13:27 02.06.2017

Представники Космацької ОТГ взяли участь у тренінгу-семінарі з питань розробки основних принципів просторового планування в ОТГ.

1 червня для представників об’єднаних територіальних громад та публічних службовців обласної та районних державних адміністрацій розпочався дводенний тренінг з питань розробки основних принципів просторового планування в ОТГ. Захід організований Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування.

13:12 02.06.2017

12 червня в Космачі буде проводитися прийом громадян спеціалістами Управління Пенсійного фонду України в Косівському районі.

12 червня в приміщенні Космацької сільської ради буде проводитися прийом громадян спеціалістами Управління Пенсійного фонду України в Косівському районі. Початок о 9 годині.

16:13 01.06.2017

Вітання Космацького сільського голови ОТГ Дмитра Бербеничука із святом Останнього дзвоника.

Дорогі випускники!    Настав той день, якого ми й чекали, і боялися одночасно. Це урочистий і трохи сумний день, коли пролунає для вас останній дзвоник в школі. З одного боку, це момент розставання. З іншого - початок вашої дороги у доросле життя.     Згадайте, як ще зовсім недавно ви, такі маленькі і цікаві, прийшли на свою першу лінійку. Смішні білі банти, величезні букети, радісні посмішки ... І ось перед нами вже юнаки та дівчата з серйозними поглядами, зі своїми планами на життя. За ці роки школа перетворилася для всіх вас у другий будинок. Школа - це маленький Всесвіт. Тут ви вчилися дружити і любити, бути відповідальними, розуміти інших. Ви дорослішали і з кожним днем ставали трохи розумнішими і мудрішими. Зараз ви з посмішкою згадуєте свою першу двійку, то, як не хотіли вставати вранці і вчити увечері уроки. Пройдуть роки, забудуться окремі моменти шкільної пори, але ваші спогади про школу завжди будуть теплими і повними любові. Зараз ви біля самих дверей, що ведуть у доросле життя. Ніхто не знає, що за ними. Звичайно, будуть і радості з перемогами, і розчарування з поразками.    Буде життя.    Життя, вся принадність якої полягає у вирішенні складних завдань. Але, як би непросто вам не було, хочеться побажати кожному з вас, насамперед, завжди залишатися людьми. Залишаючись людиною з великої літери, ви обов'язково знайдете своє щастя, любов, покликання. Ми віримо, що в житті у вас все буде виходити, і збудуться всі ваші найзаповітніші мрії. Не бійтеся жити, хай доброта, віра в себе і душевні сили допомагають вам постійно йти вперед.    Дорогі діти!    Ми дуже пишаємося тим, що ви навчалися саме тут, у цій школі. Ви стали рідними для неї. Сподіваємося, що і ви полюбили цей будинок і будете сумувати за школою.І ми будемо дуже раді, якщо хоча б іноді ви будете повертатися сюди ненадовго, щоб розповісти про те, як у вас складається життя, про свої плани та мрії. Двері школи завжди будуть для вас відкриті. Будьте щасливі!

21:10 26.05.2017