Новини

Запрошуємо Вас взяти участь в пленарному засіданні восьмої сесії Космацької сільської ради сьомого скликання  10 жовтня 2017 року о 10.00 годині у залі засідань.

16:28 04.10.2017

У селі Космач Косівського району відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Космацької ОТГ .

22 вересня 2017р. в с. Космач Косівського району відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Космацької ОТГ . Захід організований Івано-Франківським Центром розвитку місцевого самоврядування в рамках Програми «U-LEAD з Європою».  В участі взяли посадовці об’єднаних територіальних громад, представники районних та обласних державних адміністрацій, депутати, представники бізнесу, молодь та громадські діячі. Підтримку у розробці стратегії розвитку надавали радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру місцевого самоврядування Ігор Мельничук та Наталія Кобильчак,консультант з економічних питань РВ АМУ (проект Пульс) Результатом спільної праці до завершення 2017 року має бути напрацьована стратегія Космацької ОТГ.

19:45 22.09.2017

В КОСМАЦЬКІЙ ОТГ ВПРОВАДЖУВАТИМУТЬ ПРОЕКТ РАДИ ЄВРОПИ З НАДАННЯ ЯКІСНИХ СОЦПОСЛУГ.

Витвицька та Космацька ОТГ Івано-Франківської області стали учасниками проекту «Посилення спроможності об'єднаних територіальних громад у наданні соціальних послуг». Цей проект впроваджується благодійним фондом «Творчий центр ТЦК» (м. Київ) за фінансової підтримки Ради Європи. Загалом участь у ньому беруть шість ОТГ з трьох областей України: Івано-Франківської, Луганської та Херсонської.

14:10 10.09.2017

Космацька ОТГ взяла участь у програмі транскордонного співробітництва Україна-Угорщина-Словаччина-Румунія

Василь Тирон спеціаліст з проектів та програм від Космацької ОТГ взяв участь у підготовці і реалізації програми транскордонного співробітництва Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна м. Ужгород.

20:32 08.07.2017

У Чернівцях відбувся Партнерський Форум в рамках програми U-LEAD з Європою.

7 липня у Чернівцях відбувся Партнерський Форум в рамках програми U-LEAD з Європою. Мета—пошук партнерів для підготовки і реалізації програм транскордонного співробітництва Україна—Румунія,Угорщина—Словаччина—Румунія—Україна. Керівництво 9 ОТГ Прикарпаття беруть активну участь у роботі Форуму. Космацьку ОТГ на форумі представляє Василь Тирон - спеціаліс з написання проектів та програм. Саме партнерські відносини збагатять досвідом,інформацією і фінансами молоді громади Прикарпаття!

21:40 07.07.2017

У Чернівцях відбувся Партнерський Форум в рамках програми U-LEAD з Європою.

21:40 07.07.2017