Децентралізаційний марафон

Шановні прикарпатці! Останньої п’ятниці кожного місяця Ви матимете можливість в режимі прямої телефонної лінії поспілкуватися з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України за телефоном 0504475788 в межах комунікаційного проекту «Не будь байдужим до реформ». Ви зможете отримати фахові відповіді та консультації щодо об’єднання територіальних громад, фінансових переваг ОТГ, реформ в галузі охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства, земельних відносин тощо.

10:23 26.02.2018

КОНКУРС НА ПОСАДУ КЕРІВНИКА ЗЗСО

Увага! Конкурс на посаду директора. Відділ освіти, молоді та спорту Космацької сільської ради обєднаної територіальної громади оголошує конкурс:

12:11 22.02.2018

Голова Космацької ОТГ Д,Д. Бербеничук та спеціадіст проектної діяльності В.І. Тирон взяли участь у спеціалізованому семінарі з підготовки проектних заявок на конкурс проектів Програми транскордонної співпраці «Україна-Румунія»

6 лютого 2018 року в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся спеціалізований семінар з підготовки проектних заявок на конкурс проектів Програми транскордонної співпраці «Румунія-Україна 2014-2020».

09:37 08.02.2018