Голова Космацької ОТГ урочисто підписав передачу земель до власності громади!

Голова Космацької ОТГ Бербеничук Дмитро Дмитрович урочисто підписав передачу земель до власності громади! 22 березня, до Косова з робочим візитом приїхав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, підчас якого було підписано передачу земель поза межами населених пунктів в Космацьку громаду! Відтепер громада самостійно розпоряджатиметься цим найважливішим ресурсом. Він провів нараду щодо розвитку гірських населених пунктів з головами чотирьох ОДА – Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської, а також із народними депутатами. Крім цього, були підписані угоди про передачу земельних ділянок у комунальну власність гірських ОТГ. “Треба, щоб люди в гірських регіонах мали гідну якість життя. Уряд активно працює в цьому напрямку. А щодо землі, котру ми передаємо громадам, я впевнений, ОТГ зможуть ефективно нею розпорядитись, і ми тоді побачимо економічне зростання та кроки на шляху вирішення проблем”, – розповів Володимир Гройсман.

16:07 23.03.2018

У Космачі відбулись зимові сесії Міжнародної зеленої школи

В Космачі на присілку Ставник вже 6 років працює Міжнародна зелена школа (МЗШ) заснована у 2012 році з метою впровадження STrEAM (S - наука, T – технології, r-робототехніка, E – інженіринг, A – мистецтво, M - математика) освіти, формування зелених цінностей, єднання в щирому спілкуванні і співтворчості. Впродовж цих років на території Космача проводились наукові та мистецькі заходи, які об’єднували видатних митців та всесвітньовідомих науковців, молодих вчених, учасників із різних куточків світу та різних регіонів України.

22:51 19.03.2018

До уваги краян: оновлено реєстр референтних цін на препарати інсуліну

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини звертає увагу жителів області: на сайті МОЗ України оприлюднено новий Реєстр референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 1 лютого 2018 р.

15:34 14.03.2018

Затверджений перелік ремонту автомобільних доріг

Щойно був затверджений перелік ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення у населених пунктах Івано-Франківської області на 2018-20 роки. Приємно, що ми маємо тверде плече, яким є Дмитро Сіреджук і тому до цього переліку включені наступні дороги, які з‘єднають головні центри Гуцульщини між собою та з міжнародною автомобільною артерією: О090802 ЯБЛУНІВ - ДЕЛЯТИН С090803 ЯБЛУНІВ - КОСМАЧ С090801 ПІСТИНЬ - КОСМАЧ  Космацька Громада #яблунівськаОТГ

12:15 02.03.2018