Новини

25.04.2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Б/К с.Космач Космацької сільської ради ОТГ

25.04.2018 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора  Б/К с.Космач Космацької сільської ради ОТГ, за результатами якого перемогла Бойчук Параска Михайлівна

10:59 26.04.2018

Василь Тирон відвідав Румунію з метою траскордонного співробітництва

Спеціаліст з проектної діяльності Космацької ОТГ Василь Тирон відвідав Румунію з метою траскордонного співробітництва За підтримки «U-LEAD з Європою» 18 – 20 квітня відбулася поїздка  до Румунії, зустріч в раді повіту м.Ботошани з мерами повіту, ознайомлення з роботою муніципалітету Думбровень та реалізованими проектами комуни, пошук партнерів для транскордонного співробітництва, обговорення та розробка спільних проектів. Європа стає ближчою до нас.

12:33 25.04.2018

Чорняк М.К. зайняв ІІІ місце у змаганнях з шашок VII обласної спартакіади

Депутат Космацької сільської ради ОТГ Чорняк Микола Кирилович  в складі збірної команди Косівського району прийняв участь у змаганнях з шашок VII обласної спартакіади між командою депутатів обласної ради та збірними команд районів і міст області та зайняв ІІІ місце.

11:44 25.04.2018

Народний депутат Юрій Соловей відвідав Космацьку ОТГ

13 квітня 2018 року в актовому залі Космацької ЗОШ І-ІІІ ступенів звітував про свою роботу за минулий рік народний депутат України від БПП «Солідарність» Юрій Соловей. В залі були присутні голова Космацької ОТГ Д.Д.Бербеничук, депутати сільської ради, керівники підприємств, установ, організацій громади.

17:07 16.04.2018