Сьогодні, 23.04.2017 р. голова Косівської районної ради Павло Ванджурак разом із заступником голови Космацької ОТГ Василем Матійчуком зустріли Janine Winn, ВОЛОНТЕР КОРПУСУ МИРУ США.

Дата: 23.04.2017 21:39

У Космацьку ОТГ прибув з короткотерміновим візитом ВОЛОНТЕР КОРПУСУ МИРУ США
Сьогодні, 23.04.2017 р. голова Косівської районної ради Павло Ванджурак разом із заступником голови Космацької ОТГ Василем Матійчуком зустріли в м.Івано-Франківськ та супроводжували в с.Брустури волонтера Корпусу миру Janine Winn,яка протягом чотирьох днів буде перебувати на Косівщині і у Космацькій ОТГ. Метою візиту волонтера є знайомство з приймаючою організацією, родиною та населеними пунктами де буде працювати з 03 червня 2017р. протягом наступних двох років. Вже сьогодні Janine Winn розпочала ознайомлення з населеними пунктами Космацької ОТГ, відвідала Брустурівську ЗОШ 1-3 ступенів,ознайомилася із офісом волонтера, приймаючою родиною,висловила пропозиції та побажання в контексті подальшої роботи.Завтра відбудеться зустріч з представниками партнерських організацій в Косівській районній раді. У вівторок 25 квітня Janine Winn відвідає центр громади с.Космач.