18 березня Космацьку ОТГ з робочим візитом відвідала менеджер Корпусу Миру США в Україні Наталія Ніколаєва.

Дата: 18.03.2017 21:02

Під час зустрічі за участю голови Космацької ОТГ Бербеничука Д.Д.,першого заступника Лесюка І.П.,Голови Косівської районної ради Ванджурака П.І.,представників громадських організацій "Наш Космач" Уперука П.В., та "Туристичного товариства "Територія Карпат" Книшука В.М., обговорено напрямки діяльності волонтера,співпраця, робочі плани, адміністративні питання,тощо. Наталія Ніколаєва відвідала дві родини де впродовж перших шести місяців буде проживати волонтер. Сподіваємось, що волонтер буде працювати в Космацькій ОТГ з червня 2017р.