АКЦІЯ. ПОВЕРНЕМО В НАШІ РІЧКИ ФОРЕЛЬ.

Дата: 30.03.2017 20:40

За ініціативи ГО "Територія Карпат" та Дзвінчука Ю.Ю. буде проводитись зарибнення річок мальком форелі

Голова ГО Василь Книшук звернувся до депутатського корпусу Космацької ОТГ, працівників лісництва, приватних підприємців, активістів громади з пропозицією прийняти активну участь в акції "Повернемо в наші річки форель". Акція відбуватиметься наприкінці квітня 2017 року. Зарибнення буде здійснюватися саме в тих місцях, які є природним ареалом існування форелі - гірські потічки та верхів'я річок. А саме такі річки, як Пістинька, Брустурівка, Ставник, Багнєнка, Медвежіль, Космачіль, Кічирєва, Сурупатул.

Прохання до всіх бажаючих та небайдужих жителів Космацької ОТГ (Брустурів, Космач, Прокурава) долучитися до акції, адже форель - "королівська" риба, яка є на межі вимирання. Якщо ми разом докладемо усі свої зусилля, щоб наповнити річки фореллю, то в майбутньому будемо мати хороший результат - повні річки риби.                                      Давайте зробимо корисне діло та станемо прекрасним прикладом для підростаючого покоління.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 067-67-20-848 – Василь

Секретар ГО "Територія Карпат"             О.Деренович