6 березня в рамках проекту USAID ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») в м. Коломия відбувся практикум із застосування антикорупційного законодавства.

Дата: 06.03.2017 19:48

Представники Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту USAID ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») 6 березня 2017 року в міській раді м. Коломия провели практикум із застосування законодавства на тему: «Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів», в даному практикумі взяли участь і представники Космацької ОТГ Василь Матійчук та Петро Уперук.

Під час практикуму учасники ознайомилися з основними положеннями антикорупційного законодавства, отриманням цифрового електронного підпису, системою подання електронних декларацій та іншим.