29 березня відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади "начальника відділу освіти Космацької ОТГ".

Дата: 27.03.2017 19:24

27 березня у понеділок відбулося засідання конкурсної комісії на якій розглядали дату проведення конкурсу, а також розглядали подані документи кандидатів.

Результати засідання:
Проведення конкурсу призначили на 29 березня 2017 року. Заяви на конкурс подали три кандидати і всі вони допущені до конкурсу, а саме:
1) Петращук Ольга Іванівна - 15.02.1988 року народження, жителька села Шепіт, освіта вища, працює вчителем початкових класів     у Брустурівській ЗОШ І-ІІІст.
2) Кіращук Дмитро Кирилович - 09.11.1989 року народження, житель села Космач, освіта вища, працює вчителем інформатики     в Космацькій ЗОШ І-ІІІ ст.
3) Палійчук Микола Петрович - 11.05.1987 року народження, житель села Космач, освіта вища, працює вчителем початкових класів у Космач-Банівській ЗОШ І-ІІ ст.