ЗАРИБНЕННЯ МАЛЬКОМ ФОРЕЛІ р. Пістинька, р.Брустурка та потічків в с.Брустурів, с.Космач та в с.Шепіт.

Дата: 27.04.2017 18:48

25 квітня в кінці дня відбулося ЗАРИБНЕННЯ МАЛЬКОМ ФОРЕЛІ р.Пістинька, р.Брустурка та потічків в с.Брустурів,с.Космач та в с.Шепіт. Разом з однодумцями, небайдужими до оточуючого нас навколишнього середовища людьми,за участі волонтера Корпусу миру США Janine Winn здійснили зарибнення мальком форелі р.Брустурка, р.Пістинька та потічків в с.Космач і с.Брустурів. Аналогічні акції по зарибненню річок та потічків сьогодні відбулись  в с.Шепіт. Загалом в наші річки та потічки сьогодні випустили 16 тисяч рибин річкової форелі. Величезне ДЯКУЮ всім тим хто долучився до акції, окрема подяка Василю Книшуку за ідею,переконані,що спільними зусиллями ми зробимо багато корисних справ.

Відео із зарибнення в с.Космач можна подивитися тут.
Фото із зарибнення в с.Брустурів можна подивитися тут