Спочатку попередження, потім штраф.

Дата: 10.05.2017 18:31

З 4 травня інспекція з екології Космацької сільської ради ОТГ розпочала свою діяльність. Було проведено ряд перевірок домогосподарств, що безпосередньо прилягають до водойм по території села Космач, під час яких винесено більше як 30 попереджень. Спочатку інспектор разом із депутатом сільської ради та працівниками сільської ради ОТГ виносить попередження і просить жителів у яких виявлені порушення усунути їх. Потім через два тижні знову буде проводитися перевірка вже тих місць де були виявлені порушення і хто не прислухається та не усуне порушення на тих осіб буде складатися адміністративний протокол за порушення правил благоустрою Космацької ОТГ, а це штраф у сумі до 1360 грн.