Дата: 08.11.2021 11:54

Державний центр  зайнятості

Івано-Франківський обласний центр зайнятості

вул.Деповська, 89-а, м.Івано-Франківськ, 76002, тел.(0342) 75-56-70, факс 75-56-14

Е-mail : employment@ifocz.gov.ua Web: http://www.dcz.gov.ua/ifr  Код ЄДРПОУ 03491062

08 листопада 2021 року

Пресреліз

Співпраця обласної служби зайнятості з роботодавцями агросектору

Протягом 10-ти місяців 2021 року статус безробітного отримали 18,2 тис. мешканців сільської місцевості. За цей період за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 8,4 тис. мешканців сільської місцевості, зокрема 6,8 тис. зареєстрованих безробітних.

З метою економічного стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць в сільській місцевості та працевлаштування безробітних, 211 осіб з числа мешканців сіл працевлаштовано із здійсненням компенсації витрат роботодавцям єдиного соціального внеску, відповідно до статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення» за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 3,5 тис. безробітних з числа мешканців сільської місцевості проходили професійне навчання. Крім того, 390 мешканців сіл були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного