Дата: 06.08.2021 10:15

Служба зайнятості Івано-Франківщини інформує

Статус безробітного протягом 7 місяців 2021 року мали 27,6 тис. осіб. На 1 серпня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,5 тис. осіб – це на 43 відс. менше ніж на початок серпня 2020 року.

За сприяння служби зайнятості з початку року працевлаштовано 9,9 тис. осіб, в т.ч. на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску - 105 безробітних. Крім того, 0,6 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 3,6 тис. безробітних проходили професійне навчання.

На 1 серпня 2021 року в базі вакансій Івано-Франківської обласної служби зайнятості було 2248 пропозицій роботи.

Кого сьогодні шукають роботодавці?

58% поданих вакансій припадає на робітничі професії.

Це кваліфіковані робітники: продавець продовольчих та непродовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, кухар, продавець-консультант, офіціант, адміністратор, охоронник, бармен, пекар, тракторист, швачка Затребуваними у роботодавців є також некваліфіковані працівники: вантажники, підсобні робітники.

Усім, хто шукає роботу, Івано-Франківська обласна служба зайнятості пропонує скористатися найбільшою базою вакансій по всій території України. Для цього переходьте за посиланням  https://ifr.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy.

А також скористайтеся можливостями нашого Telegram-каналу «Hr центр Прикарпаття Робота в Івано-Франківську та області!», до якого можна приєднатись за посиланням https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Відділ інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного